Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 03.04.2015

MoneyExpo se blíží. Opět přijdou hvězdy tradingu. PR článek.


 

MoneyExpo Trading je už v pátém ročníku. Oproti ročníku prvnímu jsme zkušenější, ale stále trváme na pravidlech, která jsme si dali už tehdy: jsme nezávislá akce, přednášky v hlavním sále jsou čistě vzdělávací. Žádný marketing! A na co se tedy těším a co doufám, že stihnu?
 
Samozřejmě na Johna Persona, slyšet člověka, který se trhy zabývá už desítky let je poučné vždy. A John má díky širokému záběru opravdu co říct. Ostatně vybírání účastníků je skvělá forma sebevzdělávání – sledovat analýzy Johna Cartera, Joa DiNapoliho nebo právě Johna Persona je skvělá škola. Ostatně na Johnovu analýzu se můžete podívat také, je zdarma:


 

 
John kromě dvou přednášek v hlavním sále pořádá i workshop, kde bude právě tyto analýzy rozebírat – jak se dívá na trhy, jaké své nástroje využívá..
 
Jak z mých příspěvků víte, mám slabost pro Polsko. A když Joe DiNapoli napsal, že jede za svým kamarádem právě do Polska, nemohl jsem se nezeptat, jestli je to tak trader. Joe pobaveně odpověděl, že je to jeden z desíti nejlepších traderů, které zná. Jinak by mu nedal titul DiNapoli Expert. Ano, u sousedů mají opravdu jednoho z nejlepších DiNapoliho žáků. Proto jsem rád, že Piotr Grela přijal naše pozvání. Při přednášce předvede pokročilé užití Fibonacciho úrovní, které se dají použít třeba pro scalping.
 
I když je podle zastánců scalping relativně bezpečný, osobně se mu vyhýbám. Ale přiznávám, že krátký pohyb v trhu má něco do sebe.
 
I partneři připravili (a připravují) zajímavý program i workshopy. Ludvík Turek a Roman Dvořák jsou stálice tradingu, jsem zvědavý na zástupce XTB a Directy v live tradingu. Martinu Tomanovi, Davidemu Biocchimu, ale ani Tomáši Hykelovi, nezávislému traderovi, jejich úkol nezávidím. I když live trading na FMET není soutěž, přesto je tlak stovek diváků hodně cítit. No uvidíme, jak se s tím popasují.

Čtěte dále:

Davide Biocchi: profesionální trader na MoneyExpo 2014
 
Ukázku své činnosti, přednášku, která zazněla na jedné z pravidelných schůzek, připravuje ČNATA. Tato nezávislá asociace traderů, zaměřená na sdílení zkušeností a vzdělání tradeů tradery, připravuje úvod do spreadového obchodování. Zatím tato přednáška není v programu, ale jak píšeme, na programu stále pracujeme.
 
Pro mě jedním z vrcholů bude i přednáška Luboše Komárka z ČNB (a následná kolegy Michala Stibora samozřejmě také!) na téma intervencí EURCZK. I když o kurzu rozhoduje a k budoucímu vývoji se zásadně vyjadřuje jen rada banky, tak možnost slyšet zdůvodnění a nahlédnout do podkladů pro tehdejší rozhodování mi přijde jako skvělá. A podle podkladů, které jsem viděl, je se opravdu na co těšit.
 
Určitě jsem na spoustu věcí zapomněl (třeba na společenskou akci, kterou v rámci FMET uspořádá jeden z partnerů), ale podívejte se na program sami. Najdete ho na money-expo.cz.
 
A jak praví klasický vysokoškolský vtípek s magisterkou, kdo to dočetl až sem, má u mě 400 Kč slevu na vstupné. Stačí mi poslat mail.
 
Těším se na viděnou 17.-18. dubna!
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.