Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 01.11.2013

Nákup USDJPY může být dobrou volbou, pokud budou dluhopisy klesat
Na grafu pětiletých vládních dluhopisů USA máme vyznačeno pět růstových vln, takže dříve, nebo později se musí dostavit pokles, obvykle tvořený třemi vlnami. Tento vývoj znamená, že dluhopisové výnosy porostou, což by znamenalo podporu růstu na páru USDJPY.

Pětileté vládní dluhopisy USA – 4 hodinový graf

 
Na grafu USDJPY můžeme vidět čistou formaci s pěti vlnami vlna (i) doprovázenou poklesem na současnou úroveň okolo 98,70. To by měla být začátek korekční vlny (ii), která by měla mít tři vnitřní korekční vlny. Předpokládáme tedy během příštích 24 až 48 hodin další pokles, nebo přinejmenším pohyb stranou. Po poklesu se budeme poohlížet po vstupech na long na úrovni podpory v oblasti okolo 97,80 – 98,00.

USDJPY hodinový graf

 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Gregor HorvatVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.