Akcieatrhy  >  

Warning: simplexml_load_file(http://feeds.reuters.com/reuters/hotStocksNews%20) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Feed not found error: FeedBurner cannot locate this feed URI. in /data/akcieatr/html/funkce.php on line 69

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://feeds.reuters.com/reuters/hotStocksNews%20" in /data/akcieatr/html/funkce.php on line 69

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/akcieatr/html/funkce.php on line 71

Vybrané novinky z US trhů


22. 9. 2017 - General Mills Can't Catch a Breakfast
21. 9. 2017 - Micron Seen With a Q4 Beat and Raise
20. 9. 2017 - Alcoa May Have a Strong Q3
19. 9. 2017 - Instructure Stock Seen Reaching $39
18. 9. 2017 - Starbucks' EPS Guidance May Cool
15. 9. 2017 - New Caterpillar CEO Focuses on Returns
14. 9. 2017 - DowDuPont's Fewer Spinoffs Aren't a Downer
13. 9. 2017 - Oracle Cloud Revenue Could Double
12. 9. 2017 - Agnico Eagle Boosted by Gold Synergies
11. 9. 2017 - PepsiCo Draws the Short Straw
8. 9. 2017 - Amazon's Market Cap Could Hit $1.6 Trillion
7. 9. 2017 - DowDuPont Stock Offers Four Ways to Win
6. 9. 2017 - Novartis Deal Could Send Xoma Stock to $19
5. 9. 2017 - Campbell Could Use Chicken Soup for the Soul
1. 9. 2017 - ADM Headwinds Keep Cropping Up
31. 8. 2017 - Six Flags Offers Thrills, Dividend Boosts
30. 8. 2017 - BlackRock Stock Could Hit $800 in 2021
29. 8. 2017 - Harris Stock May Have 20% Upside
28. 8. 2017 - Broadcom "At Full Strength" With Apple
25. 8. 2017 - Dick's Sporting Goods Could Be Sidelined
24. 8. 2017 - JD: #2 to Alibaba Still Means 260 Million Users
23. 8. 2017 - Corning Stock Seen Undervalued by 15%-20%
22. 8. 2017 - Calpine Unlikely to See Higher Bidder
21. 8. 2017 - AT&T Still Sees Time Warner Buy by Year-End
18. 8. 2017 - CommScope: 2018 Will Be the Year
17. 8. 2017 - Chipotle Mexican Stock Seen With 10% Downside
16. 8. 2017 - Why HPE Is Earning Less Than Peers
15. 8. 2017 - NetApp Stock May Have 35% Upside
14. 8. 2017 - Nvidia Stock Valuation "Is at an Extreme"
10. 8. 2017 - Oui! Rosetta Stone Offers 50% Upside


Nepřehlédněte


24. 9. 2017 - Finance chiefs are becoming increasingly pessimistic about the future
24. 9. 2017 - A rising share of Wall Street CFOs think this stock market is 'bubblicious'
22. 9. 2017 - A rising share of Wall Street CFOs think this stock market is 'bubblicious'
22. 9. 2017 - Why financial advisers are not asking the right questions when it comes to 'risk tolerance'
22. 9. 2017 - National mortgage rates for Sept. 20, 2017
21. 9. 2017 - Apple's divergence from Nasdaq could spell trouble for tech stocks' rally
21. 9. 2017 - IPO market could be slowed down by revenue recognition rules
20. 9. 2017 - GLOBAL MARKETS-Stocks, dollar flat as investors brace for Fed statement
20. 9. 2017 - FOREX-Dollar close to 2015 lows as conflicted Fed prepares policy update
20. 9. 2017 - GLOBAL MARKETS-Stocks notch up new high but it's all about the Fed
20. 9. 2017 - 6 reasons you should be investing in the stock market already
19. 9. 2017 - BUZZ- DJI: Streaks may leave bulls naked on the charts
18. 9. 2017 - Ubiquiti shares hammered by Citron 'fraud' claim that contains little new evidence
18. 9. 2017 - Your Financial Adviser Charges What? Understand the Value of Advice
15. 9. 2017 - Pier 1 Imports' stock soars into bull market territory


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.360+0.15%
 Británie29.407-0.83%
 Bulharsko13.334+0.02%
 Čína3.302-0.48%
 Dánsko3.501-0.07%
 EMU EURO26.050-0.08%
 Chorvatsko3.481-0.10%
 Japonsko19.469+0.19%
 Kanada17.675-0.25%
 Maďarsko8.405-0.09%
 Norsko2.794-0.01%
 Polsko6.100+0.04%
 Rusko37.899+0.33%
 Švédsko2.735-0.07%
 Švýcarsko22.481-0.06%
 USA21.811-0.16%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.