Akcieatrhy  >  

Warning: simplexml_load_file(http://feeds.reuters.com/reuters/hotStocksNews%20) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Feed not found error: FeedBurner cannot locate this feed URI. in /data/akcieatr/html/funkce.php on line 69

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://feeds.reuters.com/reuters/hotStocksNews%20" in /data/akcieatr/html/funkce.php on line 69

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/akcieatr/html/funkce.php on line 71

Vybrané novinky z US trhů


24. 7. 2017 - Cooper Stock Could Cool Off
21. 7. 2017 - Johnson & Johnson Seen With 10% Upside
20. 7. 2017 - Lockheed Martin Returns to Form
19. 7. 2017 - Oracle's Cloud Revenue Could Double
18. 7. 2017 - IBM Could Miss 2017 EPS Guidance
17. 7. 2017 - HPE May Have Blinders on for Infosight
14. 7. 2017 - Symantec Stock Could Reach $37
13. 7. 2017 - Netflix Shares Could Be Cut in Half
12. 7. 2017 - Sprouts Ripe for Picking After Amazon/Whole Foods
11. 7. 2017 - Snap Q2 Loss May Be Bigger Than You Think
10. 7. 2017 - Campbell Soup Buy Shouldn't Bowl Over Investors
7. 7. 2017 - O'Reilly Automotive Doesn't Pass Inspection
6. 7. 2017 - Oracle Stock Has Even More Upside
5. 7. 2017 - Can Micron Stock Double Again?
3. 7. 2017 - Micron Makes the Most of the Macro
1. 7. 2017 - Cisco's Path to Long-Term Earnings Growth
29. 6. 2017 - Amazon-Whole Foods Won't Wash Out GrubHub
28. 6. 2017 - Alnylam Selloff Looks Like an Overreaction
27. 6. 2017 - Pandora Could Pan Out
26. 6. 2017 - BlackBerry User Base Clearing Out
23. 6. 2017 - Cigna Stock Seen Reaching $190
22. 6. 2017 - FedEx Could Deliver Upside to $237
21. 6. 2017 - Chipotle Pays the Price for Higher Costs
20. 6. 2017 - Apple to See China Unleash Demand for IPhones
19. 6. 2017 - Microsoft Could Leave AWS in a Puff of Smoke
16. 6. 2017 - Nokia's New Products Could Boost Revenue
15. 6. 2017 - Has Sprint Reached Panic Mode?
14. 6. 2017 - A Micron Q3 Earnings Options Play
13. 6. 2017 - Alibaba Stock Seen Reaching $160
12. 6. 2017 - Constellation Brands: A Split-Up in the Stars?


Nepřehlédněte


23. 7. 2017 - 'Stranger Things' new season to explore impact of Upside Down world
21. 7. 2017 - Energy stocks break out from 7-month downtrend line
21. 7. 2017 - National mortgage rates for July 19, 2017
20. 7. 2017 - Energy stocks finally break away from suppressive downtrend line
20. 7. 2017 - iShares Edge MSCI USA Momentum Factor
19. 7. 2017 - Here are Bank of America's best contrarian trades for July
17. 7. 2017 - Apparel retailer shares rise after analyst comment on improved traffic
17. 7. 2017 - MIDEAST STOCKS-Dubai rises above chart barrier, ex-dividend bank pulls down Saudi
17. 7. 2017 - Pay attention to this bullish 'chart of the week, month and potentially year'
14. 7. 2017 - India's trade deficit narrows to $13 bln in June -govt
14. 7. 2017 - National mortgage rates for July 12, 2017
14. 7. 2017 - The Key Word in a Quality Financial Plan: Comprehensive
13. 7. 2017 - Nikkei ends flat; tech gains offset weakness in financials
13. 7. 2017 - Toshiba: Not true auditor told co it can't form opinion on annual report
13. 7. 2017 - Investors Should Rethink Old Buy and Hold Stock Strategy
12. 7. 2017 - The Nasdaq is near a bullish breakout point
12. 7. 2017 - 6 reasons you should be investing in the stock market already
12. 7. 2017 - Bull Markets May Still Have Risks for Retirees
8. 7. 2017 - National mortgage rates for July 5, 2017
8. 7. 2017 - Can you really make money with a CD ladder?


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil48.45+1.17%
Zemní plyn2.9380+0.24%
Zlato1250.10-0.16%
Dow Jones IA3021566.00+0.03%
S&P 5002474.75+0.03%
Nasdaq 1005932.25-0.03%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
FHFA Housing Pr0.4%0.7%
S&P Case-Sh5.7%5.7%
Consumer Confid121.1116.8

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.747+0.17%
 Británie29.131-0.01%
 Bulharsko13.317+0.05%
 Čína3.307-0.12%
 Dánsko3.502+0.03%
 EMU EURO26.044+0.05%
 Chorvatsko3.513-0.01%
 Japonsko19.986-0.63%
 Kanada17.873+0.01%
 Maďarsko8.528-0.01%
 Norsko2.804+0.48%
 Polsko6.115+0.00%
 Rusko37.344+0.13%
 Švédsko2.724+0.11%
 Švýcarsko23.477-0.67%
 USA22.360-0.03%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.