Akcieatrhy  >  

Warning: simplexml_load_file(http://feeds.reuters.com/reuters/hotStocksNews%20) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Feed not found error: FeedBurner cannot locate this feed URI. in /data29/akcieatr/html/funkce.php on line 69

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://feeds.reuters.com/reuters/hotStocksNews%20" in /data29/akcieatr/html/funkce.php on line 69

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data29/akcieatr/html/funkce.php on line 71

Vybrané novinky z US trhů


22. 3. 2017 - Progressive Stock Can Drive Higher
21. 3. 2017 - Vail Resorts to Keep Giving the Boot to Skeptics
20. 3. 2017 - Adobe Target Jacked Up to $145
18. 3. 2017 - LendingClub: Five Reasons to Buy the Stock
16. 3. 2017 - Intel-Mobileye Deal May Make Investors Blink
15. 3. 2017 - E*Trade Financial Set for EPS Lift
14. 3. 2017 - Don't Expect Pfizer to Make a Mega Acquisition
13. 3. 2017 - Forum Energy Stock Is Too Cheap
10. 3. 2017 - Facebook Could Bid $14 a Share for Snap
9. 3. 2017 - Ciena Stock at an Attractive Entry Point
8. 3. 2017 - Weatherford: Halliburton More Likely to Buy
7. 3. 2017 - Alliance Data: Time to Break Up?
6. 3. 2017 - Micron Tech Can Improve From Here
3. 3. 2017 - MBIA's Special Dividend Will Have to Wait
2. 3. 2017 - Target: Five Reasons Not to Own the Stock
1. 3. 2017 - Frontier Communications Tries to Get It Together
28. 2. 2017 - PayPal's Venmo Losing Verve?
24. 2. 2017 - Analyst Hikes HP Price Target by 26%
23. 2. 2017 - Henry Schein Has Much to Smile About
22. 2. 2017 - Exact Sciences Is on Target for More Gains
21. 2. 2017 - Express Scripts: A Unique PBM
16. 2. 2017 - Wyndham Stock Has Room to Run
15. 2. 2017 - Etsy Stock Can Create 30% Upside
14. 2. 2017 - Expedia EPS Feels the Pinch
13. 2. 2017 - Why Expedia's Stock Will Be Going Places
9. 2. 2017 - Sprint "Seeing a Turnaround"
8. 2. 2017 - Caterpillar Stock Can Inch Higher
7. 2. 2017 - Not So Hot on FireEye
6. 2. 2017 - Potential Macy's Buyers Won't Sale Through
3. 2. 2017 - Foot Locker Is No Under Armour


Nepřehlédněte


28. 3. 2017 - Market Recon: Small-Caps Are Forming a Base
28. 3. 2017 - How trading ETFs may lose you money--especially if you're a guy
28. 3. 2017 - Steel Dynamics, Masimo, Canada Goose: 'Mad Money' Lightning Round
27. 3. 2017 - Stock-market fear threatens a return, as Dow stares at longest losing streak in 6 years
27. 3. 2017 - Has Allergan's Pullback Ended?
27. 3. 2017 - Jim Cramer -- Consider Buying Carnival on a Dip
27. 3. 2017 - Jim Cramer -- Can Apple Help Spur a Market Rebound?
27. 3. 2017 - Why Half of You Worry About the Fed's Interest Rate Hikes
27. 3. 2017 - Micron's Post Earnings Breakout Looks Suspect
27. 3. 2017 - Wall Street fear threatens a dramatic comeback in the stock market
25. 3. 2017 - Wall Street fear is threatening a dramatic return in the stock market
25. 3. 2017 - Teva Pharmaceuticals, Sirius XM Radio, Marriott International: 'Mad Money' Lightning Round
25. 3. 2017 - End of Health-Care Bill Could Be a Win for Markets: Cramer's 'Mad Money' Recap (Friday 3/24/17)
24. 3. 2017 - Euro May Be Ready to Rise: Cramer's 'Off the Charts'
24. 3. 2017 - Wall Street 'fear gauge' touches highest level since November amid drama over health-care bill
24. 3. 2017 - RMD Tips: When Your IRA Holds an Annuity
24. 3. 2017 - 3 Key Risks That Could Stop Apple From Being Worth $1 Trillion
24. 3. 2017 - Jim Cramer -- Have Patience With Halliburton, Oil Stocks
24. 3. 2017 - Merck Is Dangerously Close to a Breakdown
24. 3. 2017 - Market Recon: Investors Hang on Congress 'Do or Die' Vote


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil48.17+0.92%
Zemní plyn3.1470+0.51%
Zlato1257.20+0.12%
Dow Jones IA3020479.00-0.09%
S&P 5002335.50-0.13%
Nasdaq 1005376.75-0.04%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
Adv. Internatio-$64.8B-$66.1B
Adv. Wholesale 0.4%0.2%
S&P Case-Sh5.7%5.6%
Consumer Confid-113.0

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie18.970+0.05%
 Británie31.215-0.09%
 Bulharsko13.815+0.00%
 Čína3.615+0.08%
 Dánsko3.631-0.01%
 EMU EURO27.020+0.00%
 Chorvatsko3.634+0.03%
 Japonsko22.553+0.27%
 Kanada18.595-0.05%
 Maďarsko8.724-0.18%
 Norsko2.924-0.33%
 Polsko6.367+0.08%
 Rusko43.643-0.05%
 Švédsko2.833-0.00%
 Švýcarsko25.279+0.13%
 USA24.869-0.00%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.