Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 11.11.2014

Nejpopulárnější a nejuznávanější broker. Kdo to bude v roce 2014?V pořadí již čtvrtý ročník prestižní ankety Broker Roku o nejpopulárnějšího a nejuznávanějšího brokera se pozvolna chýlí ke svému vrcholu. Hlasování trvá do soboty 15. listopadu. Ocenění bude vyhlašováno, na rozdíl od minulých tří ročníků, pouze v jedné, a tedy hlavní kategorii. O vítězi rozhodne výhradně počet obdržených hlasů. Průběh hlasování může každý sledovat online. Jestli jste ještě nedali hlas své oblíbené společnosti, můžete tak učinit na webu www.broker-roku.cz.
 
Anketa je postavena na subjektivním hodnocení veřejnosti, dává však brokerovi užitečnou zpětnou vazbu jak je vnímán nejenom svými klienty. Pro české klienty je důležitá možnost podpory v rodném jazyce, anketa tedy nezahrnuje všechny brokery s evropskou licencí.
 
Jedním z cílů ankety je ocenit ty brokery, kteří se neustále snaží rozšiřovat a zlepšovat své služby. Broker je nezbytná převodová páka mezi investorem/obchodníkem a finančním trhem. Proto je důležité, aby brokeři poskytovali co nejkvalitnější služby a je na veřejnosti, aby svým tlakem přispěla k co nejlepším službám.
 
V minulých letech získaly ocenění např. brokerjet ČS, XTB nebo Fio.
 
Do ankety jsou automaticky nominováni obchodníci s komoditami, cennými papíry a finančními deriváty, kteří disponují evropskou licencí, aktivně působí v České republice a jsou zaměřeni na retailovou klientelu.
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.