Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 29.08.2014

Ochraňte své portfolio, investujte do elektráren. Část druhá ED.
Consolidated Edison, Inc. (ED):
Consolidated Edison, Inc. dodává na regulované trhy v USA elektrickou energii, zemní plyn a teplo. Prostřednictvím svých dceřiných společností dodává elektrickou energii 3,4 milionům zákazníků v New York City a okresu Westchester. Zemní plyn dodává 1,1 milionu zákazníků na Manhattanu, Bronxu, části Queensu a okresu Westchester. Teplo dodává 1703 zákazníků v části Manhattanu. Provozuje 62 distribučních center a různých distribuční zařízení; 39 místních rozvoden elektrického proudu, 62 oblastních rozvoden; elektrárny celkovým výkonem 702 megawattů, které běží na plyn a topný olej; 4307 mil plynovodů a 367 555 přípojek pro distribuci zemního plynu; provozuje jednu parní elektrárnu a 5 stanic na generování páry.
 
Společnost také prostřednictvím svých dceřiných firem Orange a Rockland Utilities, Inc., dodává elektrickou energii zhruba 300 tisícům zákazníkům v jihovýchodním New Yorku a sousedícím oblastem severního New Jersey a severovýchodní Pennsylvanie. Zemní plyn dodává okolo 100 tisícům zákazníků v New Yorku a v severovýchodní Pennsylvanii. Provozuje 557 mil elektrického vedení, 14 rozvoden vysokého napětí, 61 rozvoden a 85 986 účastnických transformátorů. Provozuje 3 828 mil nadzemního elektrického vedení, 1827 mil podzemních plynovodů a 104 713 přípojek zemního plynu. Kromě toho se společnost zabývá prodejem a zajištěním elektřiny pro koncové zákazníky; a prodejem produktů a služeb spojených se spotřebou energie pro velkoobchodní a maloobchodní zákazníky, stejně jako se podílí na projektech v oblasti energetické infrastruktury. Dodává elektřinu průmyslu, službám, domácnostem a státním úřadům. Společnost byla založena v roce 1884 a sídlí v New Yorku, stát New York.
 
Consolidated Edison: Regulační prostředí
 
 
Consolidated Edison: Energetický mix
 
 
Consolidated Edison: Historické dividendové výnosy
 40 let rostoucí dividendy
 
Consolidated Edison: Ekonomická stabilita v průběhu recesí


 
 
 
Consolidated Edison: Účetní hodnota a dluh
 Dluh je oproti účetní hodnotě zhruba dvojnásobný, dluh na akcii (dtps), účetní hodnota na akcii (ceps)
 
Consolidated Edison: Cash Flow
 
 
Consolidated Edison: Poměr ceny k účetní hodnotě 
 
 Poměr ceny k účetní hodnotě je historicky nízko. Beta je menší než jedna.
 
Čtete dále:
Ochraňte své akciové portfolio, investujte do elektráren. Část první SCG.
 
Prohlášení: Názory vyjádřené v tomto článku mají pouze informační a výukovou hodnotu a neměly by být považovány za doporučení k nákupu, nebo prodeji akcií zmíněných v článku. Minulá výkonnost firem není zárukou stejné výkonnosti v budoucnu a zmiňované společnosti si nemusí udržet odhadovaný růst zisků. Informace v tomto dokumentu by měly být přesné, ale nikdo by se na jejich základě neměl rozhodovat. Nedoporučujeme, aby někdo jednal na základě jakéhokoli investičního informací bez předchozí konzultace s investičním poradcem, pokud jde o vhodnost takových investic pro jeho konkrétní situaci.

Pokračování příště....
 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Chuck Carnevale
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.