Akcieatrhy  >  Ekonomie  >  Kalendare  >  Otevírací hodiny burz

Otevírací hodiny burz


 
Server Akcieatrhy.cz pro Vás neustále vyhledává užitečné zdroje informací na internetu, tak aby Vaše investice byla co nejefektivnější. V této sekci jsme se zaměřili na otevírací hodiny světových burz, jejichž znalost je nezbytná pro obchodování v daném regionu.
 
Burza Zóna   Čas Otevření Zavření Pauza
New Zealand New Zealand Stock Market (NZSX) NZST   +12 10:00 17:00 Ne
Australia Australian Securities Exchange (ASX) AEST   +10 09:50 16:12 Ne
Japan Tokyo Stock Exchange (TSE) JST   +9 09:00 15:00 11:30–12:30
South Korea Korea Stock Exchange (KRX) KST   +9 09:00 15:00 Ne
Malaysia Bursa Malaysia (MYX) MYT   +8 09:00 17:00 12:30–14:00
Singapore Singapore Exchange (SGX) SGT   +8 09:00 17:00 Ne
Taiwan Taiwan Stock Exchange (TSE) CST   +8 09:00 13:30 Ne
Hong Kong Hong Kong Futures Exchange (HKFE) HKT   +8 09:15 16:00 12:00–13:00
Hong Kong Hong Kong Stock Exchange (HKEX) HKT   +8 09:20 16:00 12:00–13:00
China Shanghai Stock Exchange (SSE) CST   +8 09:30 15:00 11:30–13:00
China Shenzhen Stock Exchange (SZSE) CST   +8 09:30 15:00 11:30–13:00
Philippines Philippine Stock Exchange (PSE) PHT   +8 09:30 15:30 12:00–13:30
Indonesia Indonesia Stock Exchange (IDX) WIB   +7 09:30 16:00 Ne
Thailand Stock Exchange of Thailand (SET) ICT   +7 10:00 16:30 12:30–14:30
India Bombay Stock Exchange (BSE) IST   +5.5 09:15 15:30 Ne
India National Stock Exchange of India (NSE) IST   +5.5 09:15 15:30 Ne
Sri Lanka Colombo Stock Exchange (CSE) IST   +5.5 09:30 14:30 Ne
Pakistan Karachi Stock Exchange (KSE) PKT   +5 09:30 15:30 Ne
Russia Moscow Interbank Currency Exchange (MICEX) MSK   +4 10:00 18:45 Ne
Israel Tel Aviv Stock Exchange (TASE) IST   +2 09:00 16:25 Ne
Lebanon Beirut Stock Exchange (BSE) GMT+2   +2 09:30 12:30 Ne
South Africa Johannesburg Stock Exchange (JSE) CAT   +2 09:00 17:00 Ne
Germany Frankfurt Stock Exchange (FSX)
Xetra / Eurex
CET   +1 08:00 (Eurex)
8:00 (floor)
9:00 (Xetra)
22:00 (Eurex)
20:00 (floor)
17:30 (Xetra)
Ne
Turkey Istanbul Stock Exchange (ISE) EET   +2 09:30 17:30 12:30–14:00
Austria Wiener Börse AG CET   +1 08:55 17:35 Ne
Hungary Budapest Stock Exchange (BSE) CET   +1 09:00 17:00 Ne
Saudi Arabia Saudi Stock Exchange (TADAWUL) AST   +3 11:00 15:30 Ne
Ukraine Ukrainian Exchange (UX) EET   +2 10:00 17:30 Ne
Latvia Riga Stock Exchange (OMXR) EET   +2 10:00 16:00 Ne
Jordan Amman Stock Exchange (ASE) EET   +2 10:00 12:00 Ne
France Euronext Paris (EPA) CET   +1 09:00 17:30 Ne
Switzerland Swiss Exchange (SIX) CET   +1 09:00 17:30 Ne
Switzerland Berne eXchange (BX) CET   +1 09:00 16:30 Ne
Spain Spanish Stock Exchange (BME) CET   +1 09:00 17:30 Ne
Italy Milan Stock Exchange (MTA) CET   +1 09:00 17:25 Ne
Netherlands Euronext Amsterdam (AMS) CET   +1 09:00 17:40 Ne
Luxembourg Luxembourg Stock Exchange (LuxSE) CET   +1 09:00 17:35 Ne
Finland Helsinki Stock Exchange (OMX) EET   +2 10:00 18:30 Ne
Sweden Stockholm Stock Exchange (OMX) CET   +1 09:00 17:30 Ne
Norway Oslo Stock Exchange (OSE) CET   +1 09:00 16:30 Ne
Denmark Copenhagen Stock Exchange (CSE) CET   +1 09:00 17:00 Ne
Poland Warsaw Stock Exchange (GPW) CET   +1 09:00 17:30 Ne
United Kingdom London Stock Exchange (FTSE) GMT   +0 08:00 16:30 Ne
Republic of Ireland Irish Stock Exchange (ISE) GMT   +0 08:00 16:30 Ne
Nigeria Nigerian Stock Exchange (NSE) WAT   +1 10:00 16:00 Ne
Brazil Bolsa de Valores de São Paulo (Bovespa) BRST  -3 10:00 17:30 Ne
Argentina Buenos Aires Stock Exchange (BCBA) ART  -3 11:00 17:00 Ne
United States New York Stock Exchange (NYSE) EST  -5 09:30 16:00 Ne
United States NASDAQ EST  -5 09:30 16:00 Ne
Canada Toronto Stock Exchange (TSX) EST  -5 09:30 16:00 Ne
Mexico Mexican Stock Exchange (BMV) CST  -6 08:30 15:00 Ne
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.425-0.28%
 Británie29.689+0.30%
 Bulharsko13.314-0.08%
 Čína3.331+0.40%
 Dánsko3.500-0.08%
 EMU EURO26.039-0.09%
 Chorvatsko3.475-0.19%
 Japonsko19.720-0.00%
 Kanada17.866+0.26%
 Maďarsko8.363-0.21%
 Norsko2.796-0.60%
 Polsko6.075-0.21%
 Rusko38.223+0.24%
 Švédsko2.715-0.68%
 Švýcarsko22.789+0.12%
 USA22.124+0.55%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.