Bovespa



Předchozí close:51,811.02
Open:51,812.18
Roční min/max:44,905.00 - 62,305.00
Denní rozpětí:51,181.33 - 51,922.43

1d | 5d | 3m | 6m | 1r | 2r



V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
ALLL3.SAAll America Latina Logistica S.A.5.62 Feb 26 0.09 (1.63%)5,431,600
BBAS3.SABRASIL -ON ED NM23.01 Feb 26 0.14 (0.60%)4,820,000
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.37.31 Feb 26 0.47 (1.24%)684,800
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.38.07 Feb 26 0.08 (0.21%)4,842,500
BBSE3.SABB Seguridade Participações S/A33.06 Feb 26 0.06 (0.18%)3,244,600
BISA3.SABROOKFIELD -ON1.58 Jan 2 0.02 (1.25%)581,200
BRAP4.SABRADESPAR -PN N113.18 Feb 26 0.55 (4.01%)1,275,300
BRFS3.SABRF S.A.67.00 Feb 26 0.60 (0.90%)2,183,300
BRKM5.SABRASKEM -PNA N113.30 Feb 26 0.56 (4.40%)2,511,000
BRML3.SABR Malls Participacoes SA16.25 Feb 26 0.13 (0.79%)2,187,600
BRPR3.SABR Properties S.A.11.71 Feb 26 1.02 (9.54%)6,471,800
BVMF3.SABM&F Bovespa SA10.00 Feb 26 0.09 (0.91%)10,896,800
CCRO3.SACCR SA -ON NM16.47 Feb 26 0.19 (1.14%)3,589,000
CESP6.SACESP -PNB N124.50 Feb 26 1.00 (4.26%)1,526,100
CIEL3.SACielo SA43.91 Feb 26 0.72 (1.67%)1,759,900
CMIG4.SACEMIG -PN N113.05 Feb 26 0.60 (4.82%)2,779,800
CPFE3.SACPFL ENERGIA-ON NM19.15 Feb 26 0.50 (2.68%)997,800
CPLE6.SACOPEL -PNB N133.80 Feb 26 0.94 (2.86%)479,400
CRUZ3.SASOUZA CRUZ -ON25.30 Feb 26 0.15 (0.59%)1,323,000
CSAN3.SACosan S. A. Indústria e Comércio28.08 Feb 26 0.73 (2.67%)1,659,000
CSNA3.SASID NACIONAL-ON5.15 Feb 26 0.02 (0.39%)4,444,600
CTIP3.SACETIP -ON NM34.30 Feb 26 0.15 (0.44%)1,494,900
CYRE3.SACYRELA REALT-ON NM11.50 Feb 26 0.11 (0.97%)3,603,100
DTEX3.SADuratex SA7.75 Feb 26 0.04 (0.52%)1,122,800
ECOR3.SAECORODOVIAS -ON NM10.69 Feb 26 0.16 (1.52%)1,629,400
ELET3.SAELETROBRAS -ON N15.30 Feb 26 0.15 (2.91%)1,380,200
ELET6.SAELETROBRAS -PNB N16.90 Feb 26 0.29 (4.39%)1,512,000
ELPL4.SAEletropaulo Metropolitana Eletricidade de São Paulo S.A. 9.14 Feb 26 0.10 (1.11%)569,500
EMBR3.SAEMBRAER -ON NM26.10 Feb 26 0.39 (1.52%)1,678,200
ENBR3.SAENERGIAS BR -ON NM9.30 Feb 26 0.49 (5.56%)2,086,400
ESTC3.SAESTACIO PART-ON NM20.04 Feb 26 2.46 (10.93%)8,955,900
EVEN3.SAEven Construtora e Incorporadora S.A.4.60 Feb 26 0.10 (2.22%)2,071,700
FIBR3.SAFibria Celulose SA37.28 Feb 26 0.63 (1.72%)1,117,200
GFSA3.SAGafisa S.A.2.26 Feb 26 0.11 (5.12%)3,752,300
GGBR4.SAGERDAU -PN N110.20 Feb 26 0.01 (0.10%)4,792,700
GOAU4.SAGERDAU MET -PN N111.14 Feb 26 0.16 (1.46%)1,336,300
GOLL4.SAGOL -PN N210.50 Feb 26 0.15 (1.41%)2,235,700
HGTX3.SACIA HERING -ON NM17.58 Feb 26 0.57 (3.14%)814,600
HYPE3.SAHYPERMARCAS -ON NM18.75 Feb 26 0.13 (0.70%)1,398,800
ITSA4.SAITAUSA -PN EX N110.26 Feb 26 0.06 (0.59%)11,267,100
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.36.89 Feb 26 0.18 (0.49%)7,406,400
JBSS3.SAJBS -ON NM12.20 Feb 26 0.03 (0.25%)3,093,100
KLBN11.SAKLABIN S/A -UNT N215.89 Feb 26 0.30 (1.92%)2,058,100
KROT3.SAKroton Educacional S.A.11.51 Feb 26 1.26 (9.87%)42,066,500
LAME4.SALOJAS AMERIC-PN16.84 Feb 26 0.19 (1.14%)1,521,300
LIGT3.SALight SA14.99 Feb 26 0.57 (3.95%)1,198,500
LREN3.SALOJAS RENNER-ON NM83.72 Feb 26 0.22 (0.26%)1,073,100
MMXM3.SAMMX Mineracao e Metalicos S.A.0.69 Feb 26 0.00 (0.00%)419,300
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.5.00 Feb 26 0.00 (0.00%)1,339,800
NATU3.SANATURA -ON EDJ NM28.64 Feb 26 0.04 (0.14%)1,077,200
OIBR4.SAOi S.A.6.14 Feb 26 0.03 (0.49%)2,003,700
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao95.20 Feb 26 1.20 (1.28%)540,600
PDGR3.SAPDG Realty S.A. Empreendimentos e Participacoes0.47 Feb 26 0.01 (2.17%)11,704,600
PETR3.SAPETROBRAS -ON9.20 Feb 26 0.10 (1.08%)12,411,500
PETR4.SAPetróleo Brasileiro S.A. - Petrobras 9.27 Feb 26 0.11 (1.17%)42,277,800
QUAL3.SAQualicorp S.A.25.50 Feb 26 0.11 (0.43%)3,863,600
RENT3.SALOCALIZA -ON NM35.20 Feb 26 1.12 (3.29%)832,200
RSID3.SARossi Residencial S.A.2.80 Feb 26 0.18 (6.87%)1,182,100
SANB11.SASANTANDER BR-UNT14.35 Feb 26 0.11 (0.77%)542,000
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo17.12 Feb 26 0.51 (3.07%)1,097,800
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.12.10 Feb 26 0.41 (3.51%)4,368,700
TBLE3.SATRACTEBEL -ON NM33.25 Feb 26 0.75 (2.31%)837,900
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.12.08 Feb 26 0.11 (0.92%)1,380,300
UGPA3.SAULTRAPAR -ON NM59.50 Feb 26 0.91 (1.55%)2,058,300
USIM5.SAUSIMINAS -PNA N14.03 Feb 26 0.03 (0.74%)8,427,500
VALE3.SAVALE -ON N121.25 Feb 26 0.89 (4.02%)7,328,900
VALE5.SAVALE -PNA N118.40 Feb 26 0.74 (3.87%)22,279,500
VIVT4.SATelefonica Brasil, S.A.52.90 Feb 26 0.61 (1.14%)586,300
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil48.88+1.47%
Zemní plyn2.7270+1.11%
Zlato1208.70-0.12%
Dow Jones IA3018192.00-0.06%
S&P 5002106.75-0.15%
Nasdaq 1004457.50-0.10%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
GDP - Second Estimat-2.0%
GDP Deflator - Secon-0.0%
Chicago PMI-57.0
Michigan Sentiment --93.6

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie19.156-0.22%
 Británie37.758-0.35%
 Dánsko3.682-0.16%
 EMU EURO27.490-0.19%
 Chorvatsko3.575-0.09%
 Japonsko20.509-0.38%
 Kanada19.618-0.22%
 Maďarsko9.070-0.32%
 Norsko3.201-0.40%
 Polsko6.622-0.23%
 Rusko39.928-0.77%
 Švédsko2.934+0.18%
 Švýcarsko25.825+0.28%
 USA24.455-0.46%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.