Bovespa






V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
ALLL3.SAAll America Latina Logistica S.A.3.97 Mar 31 0.13 (3.17%)9,532,400
BBAS3.SABRASIL ON NM24.43 Apr 20 0.12 (0.49%)3,982,400
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.30.14 Apr 20 0.14 (0.46%)569,700
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.30.59 Apr 20 0.21 (0.68%)5,373,100
BBSE3.SABB Seguridade Participações S/A35.05 Apr 20 0.25 (0.71%)2,340,400
BISA3.SABROOKFIELD -ON1.58 Jan 2 0.02 (1.25%)581,200
BRAP4.SABRADESPAR PN N110.55 Apr 20 0.13 (1.22%)2,137,100
BRFS3.SABRF S.A.61.78 Apr 20 0.22 (0.35%)964,600
BRKM5.SABRASKEM PNA ED N111.90 Apr 20 0.14 (1.19%)891,200
BRML3.SABR Malls Participacoes SA17.69 Apr 20 0.05 (0.28%)2,209,900
BRPR3.SABR Properties S.A.12.20 Apr 20 0.18 (1.50%)272,700
BVMF3.SABM&F Bovespa SA12.10 Apr 20 0.05 (0.41%)13,780,900
CCRO3.SACCR SA ON NM16.19 Apr 20 0.19 (1.19%)1,688,400
CESP6.SACESP PNB N124.85 Apr 20 0.06 (0.24%)336,100
CIEL3.SACielo SA40.23 Apr 20 0.44 (1.08%)3,020,400
CMIG4.SACEMIG PN N114.25 Apr 20 0.10 (0.70%)2,931,100
CPFE3.SACPFL ENERGIAON NM20.19 Apr 20 0.12 (0.59%)728,400
CPLE6.SACOPEL PNB N134.94 Apr 20 0.21 (0.60%)264,200
CRUZ3.SASOUZA CRUZ ON25.45 Apr 20 0.05 (0.20%)601,100
CSAN3.SACosan S. A. Indústria e Comércio28.77 Apr 20 0.13 (0.45%)908,000
CSNA3.SASID NACIONALON6.14 Apr 20 0.04 (0.66%)4,077,000
CTIP3.SACETIP ON NM33.65 Apr 20 0.62 (1.81%)1,057,900
CYRE3.SACYRELA REALTON NM12.75 Apr 20 0.22 (1.70%)1,642,500
DTEX3.SADuratex SA8.48 Apr 20 0.11 (1.31%)842,700
ECOR3.SAECORODOVIAS ON NM9.10 Apr 20 0.06 (0.66%)990,300
ELET3.SAELETROBRAS ON N16.22 Apr 20 0.00 (0.00%)956,800
ELET6.SAELETROBRAS PNB N17.71 Apr 20 0.07 (0.92%)701,800
ELPL4.SAEletropaulo Metropolitana Eletricidade de São Paulo S.A. 10.14 Apr 20 0.09 (0.88%)414,400
EMBR3.SAEMBRAER ON NM23.39 Apr 20 0.17 (0.73%)919,200
ENBR3.SAENERGIAS BR ON ED NM10.95 Apr 20 0.04 (0.37%)578,800
ESTC3.SAESTACIO PARTON NM19.37 Apr 20 0.13 (0.67%)1,307,300
EVEN3.SAEven Construtora e Incorporadora S.A.4.75 Apr 20 0.06 (1.25%)2,998,300
FIBR3.SAFibria Celulose SA43.60 Apr 20 1.13 (2.53%)604,000
GFSA3.SAGafisa S.A.2.59 Apr 20 0.03 (1.15%)4,103,000
GGBR4.SAGERDAU PN N19.43 Apr 20 0.17 (1.84%)5,675,900
GOAU4.SAGERDAU MET PN N19.95 Apr 20 0.12 (1.22%)1,532,300
GOLL4.SAGOL PN N27.95 Apr 20 0.07 (0.87%)552,400
HGTX3.SACIA HERING ON NM17.04 Apr 20 0.19 (1.13%)893,000
HYPE3.SAHYPERMARCAS ON NM20.03 Apr 20 0.15 (0.74%)1,152,100
ITSA4.SAITAUSA PN N110.35 Apr 20 0.11 (1.05%)6,573,900
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.35.90 Apr 20 0.61 (1.67%)17,267,300
JBSS3.SAJBS ON NM15.53 Apr 20 0.03 (0.19%)3,696,400
KLBN11.SAKLABIN S/A UNT N218.19 Apr 20 0.16 (0.87%)2,589,300
KROT3.SAKroton Educacional S.A.10.57 Apr 20 0.32 (3.12%)10,505,500
LAME4.SALOJAS AMERICPN16.67 Apr 20 0.26 (1.54%)1,416,000
LIGT3.SALight SA15.75 Apr 20 0.05 (0.32%)585,600
LREN3.SALOJAS RENNERON NM92.00 Apr 20 0.77 (0.84%)407,300
MMXM3.SAMMX Mineracao e Metalicos S.A.0.56 Apr 20 0.00 (0.00%)41,500
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.4.00 Apr 20 0.10 (2.44%)2,423,100
NATU3.SANATURA ON NM26.46 Apr 20 0.64 (2.36%)581,700
OIBR4.SAOi S.A.6.37 Apr 20 0.02 (0.31%)2,878,300
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao96.97 Apr 20 1.04 (1.06%)932,400
PDGR3.SAPDG Realty S.A. Empreendimentos e Participacoes0.54 Apr 20 0.05 (10.20%)11,620,900
PETR3.SAPETROBRAS ON13.24 Apr 20 0.03 (0.23%)12,850,600
PETR4.SAPETROBRAS PN13.09 Apr 20 0.08 (0.61%)51,341,300
QUAL3.SAQualicorp S.A.23.62 Apr 20 0.03 (0.13%)1,940,000
RENT3.SALOCALIZA ON NM36.64 Apr 20 0.27 (0.73%)1,255,300
RSID3.SARossi Residencial S.A.2.28 Apr 20 0.11 (4.60%)921,300
SANB11.SASANTANDER BRUNT14.64 Apr 20 0.19 (1.28%)398,700
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo17.87 Apr 20 0.23 (1.27%)1,013,800
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.14.90 Apr 20 0.10 (0.67%)3,820,300
TBLE3.SATRACTEBEL ON NM35.25 Apr 20 0.25 (0.70%)685,000
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.10.14 Apr 20 0.13 (1.30%)3,538,800
UGPA3.SAULTRAPAR ON NM65.77 Apr 20 0.07 (0.11%)1,681,500
USIM5.SAUSIMINAS PNA N15.41 Apr 20 0.16 (3.05%)5,402,400
VALE3.SAVALE ON EJ N117.73 Apr 20 0.07 (0.39%)2,998,200
VALE5.SAVALE PNA EJ N114.99 Apr 20 0.04 (0.27%)16,973,900
VIVT4.SATelefonica Brasil, S.A.47.75 Apr 20 0.75 (1.60%)2,480,400
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil57.68-0.35%
Zemní plyn2.5550+0.75%
Zlato1198.00+0.36%
Dow Jones IA3017997.00+0.30%
S&P 5002098.75+0.37%
Nasdaq 1004425.25+0.40%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie19.814+0.62%
 Británie38.168+0.44%
 Dánsko3.676-0.01%
 EMU EURO27.430+0.01%
 Chorvatsko3.621-0.15%
 Japonsko21.480+0.54%
 Kanada20.951+0.30%
 Maďarsko9.210+0.32%
 Norsko3.248+0.18%
 Polsko6.897+0.20%
 Rusko47.710-0.29%
 Švédsko2.952+0.42%
 Švýcarsko26.749+0.21%
 USA25.641+0.64%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.