This is alternative content.

Bovespa



Previous close:61,288.15
Open:61,294.48
Změna: 1.27 - 62,279.27
52týdenní rozpětí:44,905.00 - 62,279.27

1d | 5d | 3m | 6m | 1r | 2r



V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
ALLL3.SAAll America Latina Logistica S.A.8.64 4:10PM EDT 0.39 (4.73%)4,945,400
BBAS3.SABRASIL -ON NM35.43 4:11PM EDT 0.44 (1.26%)8,439,300
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.40.00 4:08PM EDT 0.02 (0.05%)946,300
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.40.73 4:08PM EDT 0.11 (0.27%)6,617,600
BBSE3.SABB Seguridade Participa35.08 4:07PM EDT 0.66 (1.85%)3,019,300
BISA3.SABROOKFIELD -ON NM1.55 4:08PM EDT 0.01 (0.65%)2,549,500
BRAP4.SABRADESPAR -PN N119.90 4:06PM EDT 0.55 (2.69%)1,395,200
BRFS3.SABRF S.A.58.84 4:08PM EDT 1.06 (1.77%)873,800
BRKM5.SABRASKEM -PNA N115.46 4:06PM EDT 0.21 (1.38%)630,800
BRML3.SABR Malls Participacoes SA23.30 4:07PM EDT 0.03 (0.13%)1,013,400
BRPR3.SABR Properties S.A.15.20 4:07PM EDT 0.30 (2.01%)1,044,600
BVMF3.SABM&F Bovespa SA14.00 4:08PM EDT 0.50 (3.70%)29,538,200
CCRO3.SACCR SA -ON NM20.63 4:10PM EDT 0.37 (1.83%)4,068,500
CESP6.SACESP -PNB N131.00 4:10PM EDT 0.69 (2.18%)468,500
CIEL3.SACielo SA41.00 4:10PM EDT 0.96 (2.29%)4,167,200
CMIG4.SACEMIG -PN N118.35 4:08PM EDT 0.81 (4.23%)3,211,400
CPFE3.SACPFL ENERGIA-ON NM22.51 4:08PM EDT 0.08 (0.35%)552,900
CPLE6.SACOPEL -PNB N139.90 4:07PM EDT 0.24 (0.61%)249,100
CRUZ3.SASOUZA CRUZ -ON19.98 4:06PM EDT 0.98 (4.68%)1,123,300
CSAN3.SACosan S. A. Ind45.20 4:07PM EDT 1.30 (2.80%)2,347,900
CSNA3.SASID NACIONAL-ON9.65 4:10PM EDT 0.17 (1.73%)2,862,300
CTIP3.SACETIP -ON NM32.80 4:09PM EDT 0.15 (0.46%)2,748,600
CYRE3.SACYRELA REALT-ON NM14.00 4:07PM EDT 0.19 (1.34%)1,900,100
DTEX3.SADuratex SA10.20 4:07PM EDT 0.13 (1.29%)2,557,700
ECOR3.SAECORODOVIAS -ON NM14.37 4:08PM EDT 0.07 (0.49%)1,214,200
ELET3.SAELETROBRAS -ON N18.60 4:08PM EDT 0.45 (5.52%)5,133,000
ELET6.SAELETROBRAS -PNB N112.52 4:07PM EDT 0.17 (1.38%)2,064,300
ELPL4.SAEletropaulo Metropolitana Eletricidade de S10.44 4:07PM EDT 0.14 (1.36%)548,200
EMBR3.SAEMBRAER -ON NM21.34 4:08PM EDT 0.47 (2.15%)701,500
ENBR3.SAENERGIAS BR -ON NM11.19 4:07PM EDT 0.11 (0.97%)778,900
ESTC3.SAESTACIO PART-ON NM29.57 4:07PM EDT 0.16 (0.54%)1,788,100
EVEN3.SAEven Construtora e Incorporadora S.A.6.91 4:07PM EDT 0.14 (2.07%)2,971,400
FIBR3.SAFibria Celulose SA22.49 4:10PM EDT 0.79 (3.39%)1,154,900
GFSA3.SAGafisa S.A.3.31 4:07PM EDT 0.06 (1.78%)1,798,800
GGBR4.SAGERDAU -PN N112.68 4:08PM EDT 0.28 (2.16%)2,876,700
GOAU4.SAGERDAU MET -PN N115.49 4:06PM EDT 0.37 (2.33%)982,800
GOLL4.SAGOL -PN N214.40 4:06PM EDT 0.53 (3.82%)1,499,300
HGTX3.SACIA HERING -ON NM27.31 4:11PM EDT 0.68 (2.43%)1,544,800
HYPE3.SAHYPERMARCAS -ON NM19.27 4:07PM EDT 0.19 (0.98%)1,267,800
ITSA4.SAITAUSA -PN ED N111.00 4:07PM EDT 0.12 (1.06%)17,667,300
ITUB4.SAIta40.50 4:08PM EDT 0.15 (0.38%)8,226,700
JBSS3.SAJBS -ON NM10.10 4:07PM EDT 0.02 (0.20%)2,688,700
KLBN11.SAKLABIN S/A -UNT N211.20 4:06PM EDT 0.17 (1.50%)3,177,400
KROT3.SAKroton Educacional S.A.67.11 4:11PM EDT 0.06 (0.09%)1,286,000
LAME4.SALOJAS AMERIC-PN15.56 4:11PM EDT 0.28 (1.77%)2,082,100
LIGT3.SALight SA24.50 4:07PM EDT 0.10 (0.41%)310,700
LREN3.SALOJAS RENNER-ON NM75.80 4:07PM EDT 0.82 (1.07%)280,100
MMXM3.SAMMX Mineracao e Metalicos S.A.0.80 4:04PM EDT 0.02 (2.44%)1,307,700
MRVE3.SAMRV -ON NM9.33 4:07PM EDT 0.21 (2.30%)1,560,900
NATU3.SANATURA -ON NM39.75 4:10PM EDT 1.26 (3.07%)991,200
OIBR4.SAOi SA1.41 4:11PM EDT 0.04 (2.76%)18,895,500
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao113.61 4:06PM EDT 0.31 (0.27%)432,800
PDGR3.SAPDG Realty S.A. Empreendimentos e Participacoes1.49 4:08PM EDT 0.00 (0.00%)12,889,300
PETR3.SAPETROBRAS -ON22.48 4:08PM EDT 0.34 (1.54%)8,601,400
PETR4.SAPetr23.83 4:08PM EDT 0.48 (2.06%)39,473,200
QUAL3.SAQualicorp S.A.27.91 4:08PM EDT 0.09 (0.32%)1,367,900
RENT3.SALOCALIZA -ON NM40.27 4:08PM EDT 0.42 (1.05%)544,700
RSID3.SARossi Residencial S.A.1.36 4:10PM EDT 0.06 (4.23%)6,557,700
SANB11.SASANTANDER BR-UNT N215.45 4:06PM EDT 0.01 (0.06%)892,800
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo21.12 4:07PM EDT 0.27 (1.26%)419,000
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.8.73 4:06PM EDT 0.18 (2.02%)3,103,000
TBLE3.SATRACTEBEL -ON NM37.35 4:07PM EDT 0.16 (0.43%)254,500
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.12.68 4:06PM EDT 0.13 (1.04%)934,200
UGPA3.SAULTRAPAR -ON NM56.06 4:07PM EDT 1.63 (2.83%)1,163,800
USIM5.SAUSIMINAS -PNA N18.10 4:08PM EDT 0.02 (0.25%)4,185,500
VALE3.SAVALE -ON N128.95 4:07PM EDT 0.17 (0.58%)1,645,800
VALE5.SAVALE -PNA N125.75 4:08PM EDT 0.22 (0.85%)10,820,300
VIVT4.SATelefonica Brasil, S.A.46.50 4:10PM EDT 1.08 (2.26%)748,500

DOPORUČUJEME


Videokurzy
Odborné semináře a webináře


Chcete poradit?
Zeptejte se nás
Newsletter


FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil95.83-0.14%
Zemní plyn4.0300-0.98%
Zlato1283.70-0.29%
Dow Jones IA3017109.00+0.14%
S&P 5002004.10+0.13%
Nasdaq 1004088.25+0.15%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktuálníOčekávání
ISM Index-56.4
Construction Spending-1.0%

MĚNY

NázevKurzZměna
Austrálie19.639-0.50%
 Británie35.078-0.09%
 Dánsko3.725+0.00%
 EMU EURO27.751+0.01%
 Chorvatsko3.644+0.01%
 Japonsko20.162-0.50%
 Kanada19.403-0.23%
 Maďarsko8.820-0.06%
 Norsko3.414+0.04%
 Polsko6.592-0.00%
 Rusko56.500-0.29%
 Švédsko3.018-0.07%
 Švýcarsko22.977-0.03%
 USA21.141+0.05%

ANKETA

Miniaplikace starší ankety




BH Securities, a.s. - soutěž


Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu a v žádném případě neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Partneři webu. Server dále využívá informace ze stránek:
www.kurzy.cz, www.e15.cz, www.ihned.cz, www.dukascopy.com, www.yahoo.com, www.bigcharts.com, www.stooq.pl, www.google.com, www.wsj.com, www.ipohome.com, www.marketwatch.com, www.streetinsider.com, www.briefing.com
Profil     |     Služby     |     Registrace     |     Kontakt     |     Reklama     |     RSS