Bovespa






V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
BBAS3.SABRASIL ON NM23.38 1:30PM EDT 0.47 (1.97%)3,611,600
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.27.03 1:31PM EDT 0.31 (1.13%)2,118,300
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.27.48 1:31PM EDT 0.52 (1.86%)4,869,800
BBSE3.SABB Seguridade Participações S/A33.56 1:30PM EDT 0.29 (0.86%)1,721,300
BRAP4.SABRADESPAR PN N19.62 1:31PM EDT 0.32 (3.22%)1,574,000
BRFS3.SABRF S.A.68.05 1:31PM EDT 2.42 (3.69%)4,036,900
BRKM5.SABRASKEM PNA N112.65 1:31PM EDT 0.18 (1.40%)708,200
BRML3.SABR Malls Participacoes SA13.99 1:30PM EDT 0.26 (1.82%)951,700
BRPR3.SABR Properties S.A.10.15 1:30PM EDT 0.12 (1.17%)174,000
BVMF3.SABM&F Bovespa SA11.44 1:31PM EDT 0.06 (0.52%)7,015,800
CCRO3.SACCR SA ON NM15.13 1:31PM EDT 0.00 (0.00%)2,004,700
CESP6.SACESP PNB N119.64 1:31PM EDT 0.23 (1.16%)327,300
CIEL3.SACielo SA43.98 1:31PM EDT 0.57 (1.28%)1,401,400
CMIG4.SACEMIG PN N111.27 1:31PM EDT 0.26 (2.25%)3,143,100
CPFE3.SACPFL ENERGIAON NM19.05 1:31PM EDT 0.39 (2.09%)1,537,400
CPLE6.SACOPEL PNB N134.26 1:30PM EDT 0.17 (0.50%)243,900
CRUZ3.SASOUZA CRUZ ON EJ24.09 1:30PM EDT 0.21 (0.86%)262,800
CSAN3.SACosan S. A. Indústria e Comércio22.65 1:30PM EDT 0.35 (1.52%)1,032,500
CSNA3.SASID NACIONALON4.81 1:31PM EDT 0.06 (1.23%)3,273,600
CTIP3.SACETIP ON EJ NM35.10 1:31PM EDT 0.24 (0.68%)555,000
CYRE3.SACYRELA REALTON NM9.68 1:30PM EDT 0.05 (0.51%)531,000
DTEX3.SADuratex SA7.25 1:31PM EDT 0.10 (1.36%)509,700
ECOR3.SAECORODOVIAS ON NM7.34 1:31PM EDT 0.16 (2.13%)655,600
ELET3.SAELETROBRAS ON N15.82 1:31PM EDT 0.18 (3.00%)1,307,400
ELET6.SAELETROBRAS PNB N18.43 1:31PM EDT 0.32 (3.66%)874,900
EMBR3.SAEMBRAER ON EJ NM23.09 1:31PM EDT 0.31 (1.32%)864,000
ENBR3.SAENERGIAS BR ON NM11.76 1:31PM EDT 0.03 (0.26%)1,094,700
ESTC3.SAESTACIO PARTON NM17.17 1:30PM EDT 0.38 (2.17%)608,500
FIBR3.SAFibria Celulose SA40.35 1:31PM EDT 1.35 (3.24%)906,000
GFSA3.SAGafisa S.A.2.23 1:30PM EDT 0.10 (4.29%)1,843,300
GGBR4.SAGERDAU PN N16.85 1:31PM EDT 0.04 (0.59%)9,971,400
GOAU4.SAGERDAU MET PN N15.37 1:31PM EDT 0.23 (4.11%)2,398,400
GOLL4.SAGOL PN N26.18 1:30PM EDT 0.33 (5.07%)1,148,400
HGTX3.SACIA HERING ON NM12.13 1:30PM EDT 0.13 (1.08%)354,400
HYPE3.SAHYPERMARCAS ON NM21.40 1:30PM EDT 0.03 (0.14%)1,013,800
ITSA4.SAITAUSA PN N18.67 1:31PM EDT 0.14 (1.59%)8,081,900
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.33.58 1:31PM EDT 0.34 (1.00%)5,390,600
JBSS3.SAJBS ON NM16.00 1:31PM EDT 0.01 (0.06%)6,927,000
KLBN11.SAKLABIN S/A UNT N218.75 1:30PM EDT 0.18 (0.95%)914,000
KROT3.SAKroton Educacional S.A.11.25 1:31PM EDT 0.39 (3.35%)5,787,300
LAME4.SALOJAS AMERICPN17.57 1:31PM EDT 0.23 (1.29%)690,500
LREN3.SALOJAS RENNERON NM115.16 1:30PM EDT 1.60 (1.37%)377,800
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.5.32 1:31PM EDT 0.14 (2.56%)1,243,200
MRVE3.SAMRV ON NM7.71 1:31PM EDT 0.03 (0.39%)1,630,500
MULT3.SAMULTIPLAN ON EJ N246.65 1:30PM EDT 0.24 (0.51%)495,800
NATU3.SANATURA ON NM27.29 1:30PM EDT 0.03 (0.11%)329,000
OIBR4.SAOi S.A.5.28 1:31PM EDT 0.17 (3.12%)858,100
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao69.76 1:31PM EDT 1.37 (1.93%)487,000
PETR3.SAPETROBRAS ON12.85 1:31PM EDT 0.00 (0.00%)14,880,800
POMO4.SAMARCOPOLO PN EJ N22.22 1:31PM EDT 0.06 (2.63%)2,248,800
QUAL3.SAQualicorp S.A.21.94 1:30PM EDT 0.31 (1.39%)1,304,500
RENT3.SALOCALIZA ON EJ NM30.03 1:30PM EDT 0.26 (0.86%)145,400
RUMO3.SARumo Logística Operadora Multimodal S.A.1.27 1:31PM EDT 0.04 (3.05%)8,273,000
SANB11.SASANTANDER BRUNT16.53 1:30PM EDT 0.07 (0.42%)553,000
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo16.43 1:31PM EDT 0.06 (0.36%)420,400
SMLE3.SASmiles S.A.54.06 1:31PM EDT 0.90 (1.69%)313,700
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.16.05 1:31PM EDT 0.30 (1.83%)3,092,800
TBLE3.SATRACTEBEL ON NM34.71 1:30PM EDT 0.10 (0.29%)377,500
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.10.17 1:31PM EDT 0.03 (0.29%)1,563,600
UGPA3.SAULTRAPAR ON NM65.31 1:31PM EDT 0.69 (1.05%)462,400
USIM5.SAUSIMINAS PNA N14.11 1:31PM EDT 0.07 (1.67%)5,300,000
VALE3.SAVALE ON N117.32 1:30PM EDT 0.33 (1.87%)4,305,300
VALE5.SAVALE PNA N114.59 1:31PM EDT 0.38 (2.54%)15,967,400
VIVT4.SATelefônica Brasil S.A.43.92 1:31PM EDT 0.67 (1.50%)1,171,300
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil52.10-0.82%
Zemní plyn2.7040-1.89%
Zlato1155.40-1.52%
Dow Jones IA3017536.00-0.52%
S&P 5002056.50-0.39%
Nasdaq 1004379.75-0.97%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
Trade Balance-$41.9B-$42.5B
JOLTS - Job Openings5.363MNA

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie18.406-0.21%
 Británie38.203-0.29%
 Bulharsko13.866+0.07%
 Čína3.986+1.24%
 Dánsko3.635-0.14%
 EMU EURO27.120-0.21%
 Chorvatsko3.579-0.05%
 Japonsko20.265+1.26%
 Kanada19.419-0.01%
 Maďarsko8.552-0.54%
 Norsko3.013-0.90%
 Polsko6.447-0.25%
 Rusko43.284-0.25%
 Švédsko2.897-0.19%
 Švýcarsko26.108+0.37%
 USA24.753+0.95%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.