Bovespa






V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
BBAS3.SABRASIL ON NM18.78 Aug 28 0.45 (2.34%)10,541,400
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.26.41 Aug 28 0.59 (2.19%)3,620,000
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.24.03 Aug 28 0.64 (2.59%)13,646,500
BBSE3.SABB Seguridade Participações S/A29.75 Aug 28 0.58 (1.91%)2,988,700
BRAP4.SABRADESPAR PN N19.16 Aug 28 0.02 (0.22%)2,215,100
BRFS3.SABRF S.A.69.25 Aug 28 0.19 (0.28%)2,707,200
BRKM5.SABRASKEM PNA N113.42 Aug 28 0.35 (2.54%)2,167,600
BRML3.SABR Malls Participacoes SA11.67 Aug 28 0.26 (2.18%)2,185,500
BRPR3.SABR Properties S.A.10.35 Aug 28 0.22 (2.08%)691,500
BVMF3.SABM&F Bovespa SA10.96 Aug 28 0.17 (1.53%)8,796,700
CCRO3.SACCR SA ON NM15.36 Aug 28 0.01 (0.07%)3,782,800
CESP6.SACESP PNB N116.15 Aug 28 0.30 (1.82%)736,000
CIEL3.SACielo SA39.17 Aug 28 0.78 (1.95%)3,334,000
CMIG4.SACEMIG PN N17.85 Aug 28 0.23 (2.85%)5,338,500
CPFE3.SACPFL ENERGIAON NM16.05 Aug 28 0.53 (3.20%)1,736,100
CPLE6.SACOPEL PNB N131.20 Aug 28 0.37 (1.17%)747,600
CRUZ3.SASOUZA CRUZ ON26.60 Aug 28 0.09 (0.34%)2,194,700
CSAN3.SACosan S. A. Indústria e Comércio19.10 Aug 28 0.21 (1.09%)1,235,500
CSNA3.SASID NACIONALON3.36 Aug 28 0.09 (2.61%)6,307,700
CTIP3.SACETIP ON ED NM32.75 Aug 28 0.15 (0.46%)1,567,700
CYRE3.SACYRELA REALTON NM8.39 Aug 28 0.05 (0.59%)2,156,700
DTEX3.SADuratex SA5.75 Aug 28 0.16 (2.71%)879,600
ECOR3.SAECORODOVIAS ON NM7.06 Aug 28 0.10 (1.44%)1,942,700
ELET3.SAELETROBRAS ON N14.93 Aug 28 0.11 (2.18%)947,700
ELET6.SAELETROBRAS PNB N17.65 Aug 28 0.12 (1.54%)1,696,600
EMBR3.SAEMBRAER ON EJ NM22.95 Aug 28 0.02 (0.09%)2,102,100
ENBR3.SAENERGIAS BR ON NM11.47 Aug 28 0.23 (1.97%)2,240,500
ESTC3.SAESTACIO PARTON NM12.95 Aug 28 0.21 (1.65%)2,141,900
FIBR3.SAFibria Celulose SA49.60 Aug 28 0.40 (0.81%)1,856,100
GFSA3.SAGafisa S.A.2.30 Aug 28 0.02 (0.88%)3,303,900
GGBR4.SAGERDAU PN N15.25 Aug 28 0.15 (2.78%)8,828,600
GOAU4.SAGERDAU MET PN N13.11 Aug 28 0.02 (0.64%)5,688,100
GOLL4.SAGOL PN N24.36 Aug 28 0.15 (3.33%)1,031,100
HGTX3.SACIA HERING ON NM13.95 Aug 28 0.05 (0.36%)837,900
HYPE3.SAHYPERMARCAS ON NM17.02 Aug 28 0.22 (1.28%)2,115,400
ITSA4.SAITAUSA PN EJ N17.52 Aug 28 0.25 (3.22%)22,073,500
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.27.53 Aug 28 0.81 (2.86%)16,532,200
JBSS3.SAJBS ON NM14.19 Aug 28 0.27 (1.87%)7,722,200
KLBN11.SAKLABIN S/A UNT N220.36 Aug 28 0.01 (0.05%)2,649,200
KROT3.SAKroton Educacional S.A.8.81 Aug 28 0.34 (3.72%)10,198,100
LAME4.SALojas Americanas SA16.47 Aug 28 0.34 (2.02%)2,397,900
LREN3.SALojas Renner S.A.101.00 Aug 28 1.50 (1.46%)667,800
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.6.41 Aug 28 0.02 (0.31%)3,183,100
MRVE3.SAMRV ON NM6.59 Aug 28 0.18 (2.66%)3,148,900
MULT3.SAMULTIPLAN ON N243.12 Aug 28 2.13 (4.71%)778,300
NATU3.SANATURA ON NM22.98 Aug 28 0.82 (3.45%)765,100
OIBR4.SAOi S.A.2.80 Aug 28 0.05 (1.75%)2,764,600
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao64.22 Aug 28 0.07 (0.11%)692,200
PETR3.SAPETROBRAS ON10.28 Aug 28 0.12 (1.18%)36,455,600
POMO4.SAMARCOPOLO PN N22.08 Aug 28 0.07 (3.26%)3,547,100
QUAL3.SAQualicorp S.A.17.55 Aug 28 0.44 (2.45%)5,673,300
RENT3.SALOCALIZA ON NM24.00 Aug 28 0.09 (0.38%)1,488,600
RUMO3.SARumo Logística Operadora Multimodal S.A.8.02 Aug 28 0.07 (0.88%)4,838,200
SANB11.SASANTANDER BRUNT14.65 Aug 28 0.50 (3.30%)1,319,900
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo15.90 Aug 28 0.03 (0.19%)1,067,400
SMLE3.SASmiles S.A.49.70 Aug 28 2.35 (4.96%)725,200
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.16.97 Aug 28 0.21 (1.25%)4,225,700
TBLE3.SATRACTEBEL ON NM33.64 Aug 28 0.36 (1.06%)994,300
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.8.80 Aug 28 0.08 (0.90%)2,664,700
UGPA3.SAULTRAPAR ON ED NM63.99 Aug 28 0.34 (0.53%)1,537,800
USIM5.SAUSIMINAS PNA N12.97 Aug 28 0.09 (2.94%)10,125,600
VALE3.SAVALE ON N117.31 Aug 28 0.38 (2.15%)6,207,000
VALE5.SAVALE PNA N113.71 Aug 28 0.01 (0.07%)34,430,400
VIVT4.SATelefônica Brasil S.A.40.50 Aug 28 0.59 (1.44%)2,000,100
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil45.33+6.51%
Zemní plyn2.7240+2.25%
Zlato1133.30+0.95%
Dow Jones IA3016632.00-0.11%
S&P 5001986.25-0.15%
Nasdaq 1004324.25-0.09%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.274-0.10%
 Británie37.177+0.05%
 Bulharsko13.823-0.12%
 Čína3.786+0.55%
 Dánsko3.622-0.12%
 EMU EURO27.035-0.12%
 Chorvatsko3.577-0.21%
 Japonsko19.943+0.14%
 Kanada18.240-0.22%
 Maďarsko8.619+0.18%
 Norsko2.921+0.62%
 Polsko6.413+0.36%
 Rusko37.084+2.04%
 Švédsko2.856+0.49%
 Švýcarsko25.131+0.50%
 USA24.188+0.29%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.