Bovespa



Předchozí close:51,049.32
Open:51,049.32
Roční min/max:44,905.00 - 62,305.00
Denní rozpětí:51,049.32 - 52,574.39

1d | 5d | 3m | 6m | 1r | 2r



V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
ALLL3.SAAll America Latina Logistica S.A.6.38 Oct 30 0.04 (0.62%)4,598,000
BBAS3.SABRASIL -ON NM27.25 Oct 30 1.79 (7.03%)9,666,300
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.34.79 Oct 30 2.50 (7.74%)1,724,100
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.36.05 Oct 30 2.29 (6.78%)12,926,500
BBSE3.SABB Seguridade Participa31.96 Oct 30 0.96 (3.10%)4,025,400
BISA3.SABROOKFIELD -ON NM1.56 Oct 30 0.00 (0.00%)920,200
BRAP4.SABRADESPAR -PN N115.65 Oct 30 0.79 (4.81%)2,581,000
BRFS3.SABRF S.A.61.28 Oct 30 1.78 (2.99%)2,787,500
BRKM5.SABRASKEM -PNA N117.40 Oct 30 0.20 (1.14%)1,985,500
BRML3.SABR Malls Participacoes SA18.97 Oct 30 1.24 (6.99%)3,704,300
BRPR3.SABR Properties S.A.12.30 Oct 30 0.55 (4.68%)1,407,600
BVMF3.SABM&F Bovespa SA10.49 Oct 30 0.09 (0.87%)14,793,400
CCRO3.SACCR SA -ON NM17.95 Oct 30 0.77 (4.48%)9,761,700
CESP6.SACESP -PNB N124.20 Oct 30 0.20 (0.83%)442,900
CIEL3.SACielo SA39.04 Oct 30 0.10 (0.26%)2,931,600
CMIG4.SACEMIG -PN N114.06 Oct 30 0.09 (0.64%)3,330,100
CPFE3.SACPFL ENERGIA-ON NM18.09 Oct 30 0.02 (0.11%)903,600
CPLE6.SACOPEL -PNB N133.66 Oct 30 1.46 (4.53%)580,400
CRUZ3.SASOUZA CRUZ -ON19.25 Oct 30 0.15 (0.79%)1,139,500
CSAN3.SACosan S. A. Ind32.65 Oct 30 1.12 (3.55%)1,910,300
CSNA3.SASID NACIONAL-ON7.80 Oct 30 0.20 (2.50%)5,634,800
CTIP3.SACETIP -ON NM30.63 Oct 30 0.29 (0.96%)1,071,600
CYRE3.SACYRELA REALT-ON NM12.02 Oct 30 0.07 (0.59%)2,148,700
DTEX3.SADuratex SA8.30 Oct 30 0.16 (1.97%)2,633,200
ECOR3.SAECORODOVIAS -ON NM10.64 Oct 30 0.04 (0.38%)4,258,700
ELET3.SAELETROBRAS -ON N16.00 Oct 30 0.25 (4.35%)3,417,800
ELET6.SAELETROBRAS -PNB N18.91 Oct 30 0.24 (2.77%)988,400
ELPL4.SAEletropaulo Metropolitana Eletricidade de S6.81 Oct 30 0.00 (0.00%)523,700
EMBR3.SAEMBRAER -ON NM22.80 Oct 30 0.37 (1.60%)3,203,300
ENBR3.SAENERGIAS BR -ON NM9.64 Oct 30 0.17 (1.80%)1,244,300
ESTC3.SAESTACIO PART-ON NM28.15 Oct 30 0.14 (0.50%)3,831,900
EVEN3.SAEven Construtora e Incorporadora S.A.5.11 Oct 30 0.07 (1.39%)2,650,300
FIBR3.SAFibria Celulose SA28.05 Oct 30 0.56 (1.96%)3,082,200
GFSA3.SAGafisa S.A.2.47 Oct 30 0.02 (0.82%)4,206,700
GGBR4.SAGERDAU -PN N110.65 Oct 30 0.30 (2.74%)8,261,400
GOAU4.SAGERDAU MET -PN N112.90 Oct 30 0.32 (2.42%)1,220,500
GOLL4.SAGOL -PN N212.48 Oct 30 0.79 (6.76%)1,250,800
HGTX3.SACIA HERING -ON ED NM23.42 Oct 30 0.72 (3.17%)1,491,500
HYPE3.SAHYPERMARCAS -ON NM16.55 Oct 30 0.02 (0.12%)2,877,300
ITSA4.SAITAUSA -PN N19.56 Oct 30 0.68 (7.66%)20,646,300
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.35.58 Oct 30 2.66 (8.08%)25,068,600
JBSS3.SAJBS -ON NM10.32 Oct 30 0.39 (3.93%)6,821,100
KLBN11.SAKLABIN S/A -UNT N211.81 Oct 30 0.26 (2.25%)5,813,900
KROT3.SAKroton Educacional S.A.16.85 Oct 30 0.46 (2.81%)15,564,400
LAME4.SALOJAS AMERIC-PN13.76 Oct 30 0.36 (2.69%)2,794,300
LIGT3.SALight SA20.27 Oct 30 0.27 (1.35%)342,200
LREN3.SALOJAS RENNER-ON NM72.90 Oct 30 2.70 (3.85%)649,200
MMXM3.SAMMX Mineracao e Metalicos S.A.0.42 Oct 30 0.03 (6.67%)1,169,400
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.5.53 Oct 30 0.22 (4.14%)1,646,100
NATU3.SANATURA -ON NM34.16 Oct 30 1.08 (3.26%)2,246,700
OIBR4.SAOi SA1.15 Oct 30 0.04 (3.60%)29,705,100
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao101.14 Oct 30 2.44 (2.47%)695,800
PDGR3.SAPDG Realty S.A. Empreendimentos e Participacoes1.11 Oct 30 0.03 (2.78%)8,415,400
PETR3.SAPETROBRAS -ON13.78 Oct 30 0.25 (1.85%)20,253,100
PETR4.SAPetr14.32 Oct 30 0.30 (2.14%)74,156,600
QUAL3.SAQualicorp S.A.24.72 Oct 30 0.02 (0.08%)3,055,100
RENT3.SALOCALIZA -ON NM34.80 Oct 30 0.41 (1.19%)937,200
RSID3.SARossi Residencial S.A.0.90 Oct 30 0.02 (2.27%)2,861,200
SANB11.SASANTANDER BR-UNT N214.27 Oct 30 0.26 (1.86%)5,582,800
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo19.00 Oct 30 0.10 (0.53%)1,028,600
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.9.76 Oct 30 0.29 (2.89%)6,248,000
TBLE3.SATRACTEBEL -ON NM33.55 Oct 30 0.15 (0.45%)1,002,400
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.11.68 Oct 30 0.06 (0.52%)3,526,800
UGPA3.SAULTRAPAR -ON NM51.17 Oct 30 1.45 (2.92%)1,075,900
USIM5.SAUSIMINAS -PNA N15.32 Oct 30 0.15 (2.74%)11,237,600
VALE3.SAVALE -ON EDJ N123.70 Oct 30 1.06 (4.28%)5,587,900
VALE5.SAVALE -PNA EDJ N120.50 Oct 30 0.96 (4.47%)18,738,900
VIVT4.SATelefonica Brasil, S.A.46.80 Oct 30 0.38 (0.82%)728,400
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil80.45-0.83%
Zemní plyn3.9500+3.13%
Zlato1174.40-2.02%
Dow Jones IA3017308.00+1.13%
S&P 5002011.40+1.15%
Nasdaq 1004151.75+1.52%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
Personal Income-0.3%
Personal Spending-0.0%
PCE Prices - Core-0.1%
Employment Cost Inde-0.5%

MĚNY

NázevKurzZměna
Austrálie19.496+0.29%
 Británie35.346+0.28%
 Dánsko3.733+0.09%
 EMU EURO27.787+0.11%
 Chorvatsko3.626+0.06%
 Japonsko19.771-2.04%
 Kanada19.731+0.33%
 Maďarsko9.045+0.43%
 Norsko3.287+0.08%
 Polsko6.614+0.26%
 Rusko52.321-1.42%
 Švédsko3.000+0.11%
 Švýcarsko23.030+0.03%
 USA22.094+0.42%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Partneři webu. Zdroje. Podmínky užívání.