This is alternative content.

Bovespa



Previous close:57,983.32
Open:57,982.73
Změna: 1.89 - 57,982.73
52týdenní rozpětí:44,905.00 - 58,138.00

1d | 5d | 3m | 6m | 1r | 2r



V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
ALLL3.SAAll America Latina Logistica S.A.8.54 4:07PM EDT 0.16 (1.91%)2,583,900
BBAS3.SABRASIL -ON NM29.31 4:07PM EDT 0.23 (0.79%)8,583,100
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.36.37 4:07PM EDT 0.11 (0.30%)506,900
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.35.14 4:08PM EDT 0.04 (0.11%)4,820,500
BBSE3.SABB Seguridade Participa34.50 4:07PM EDT 0.29 (0.85%)3,992,600
BISA3.SABROOKFIELD -ON NM1.50 4:05PM EDT 0.00 (0.00%)2,228,000
BRAP4.SABRADESPAR -PN N122.40 4:08PM EDT 0.01 (0.04%)1,345,800
BRFS3.SABRF S.A.57.00 4:07PM EDT 1.40 (2.40%)2,071,000
BRKM5.SABRASKEM -PNA N113.73 4:06PM EDT 0.07 (0.51%)958,700
BRML3.SABR Malls Participacoes SA20.87 4:07PM EDT 0.57 (2.66%)2,981,400
BRPR3.SABR Properties S.A.14.68 4:11PM EDT 0.70 (4.55%)1,938,300
BVMF3.SABM&F Bovespa SA12.75 4:09PM EDT 0.55 (4.14%)11,007,800
CCRO3.SACCR SA -ON NM19.24 4:09PM EDT 0.16 (0.82%)2,209,700
CESP6.SACESP -PNB N132.06 4:06PM EDT 0.59 (1.81%)863,100
CIEL3.SACielo SA45.19 4:11PM EDT 0.08 (0.18%)2,933,600
CMIG4.SACEMIG -PN N119.44 4:06PM EDT 0.48 (2.41%)2,373,700
CPFE3.SACPFL ENERGIA-ON NM20.61 4:05PM EDT 0.39 (1.86%)648,700
CPLE6.SACOPEL -PNB N138.00 4:06PM EDT 0.59 (1.53%)639,500
CRUZ3.SASOUZA CRUZ -ON23.36 4:06PM EDT 0.20 (0.85%)1,147,200
CSAN3.SACosan S. A. Ind39.62 4:05PM EDT 0.25 (0.63%)1,150,000
CSNA3.SASID NACIONAL-ON11.30 4:06PM EDT 0.26 (2.25%)5,906,900
CTIP3.SACETIP -ON NM32.94 4:09PM EDT 0.02 (0.06%)2,772,700
CYRE3.SACYRELA REALT-ON NM13.67 4:07PM EDT 0.17 (1.23%)3,320,700
DTEX3.SADuratex SA8.67 4:06PM EDT 0.01 (0.12%)603,100
ECOR3.SAECORODOVIAS -ON NM14.81 4:09PM EDT 0.06 (0.41%)967,100
ELET3.SAELETROBRAS -ON N16.58 4:05PM EDT 0.26 (3.80%)2,011,400
ELET6.SAELETROBRAS -PNB N111.20 4:08PM EDT 0.15 (1.32%)1,378,800
ELPL4.SAEletropaulo Metropolitana Eletricidade de S11.42 4:05PM EDT 0.02 (0.17%)534,600
EMBR3.SAEMBRAER -ON NM21.85 4:06PM EDT 0.07 (0.32%)1,002,700
ENBR3.SAENERGIAS BR -ON NM11.39 4:07PM EDT 0.14 (1.21%)840,300
ESTC3.SAESTACIO PART-ON NM28.85 4:07PM EDT 0.65 (2.20%)1,822,800
EVEN3.SAEven Construtora e Incorporadora S.A.6.62 4:06PM EDT 0.08 (1.22%)2,829,600
FIBR3.SAFibria Celulose SA21.86 4:08PM EDT 0.95 (4.54%)1,571,400
GFSA3.SAGafisa S.A.3.65 4:06PM EDT 0.02 (0.55%)3,117,300
GGBR4.SAGERDAU -PN N113.24 4:07PM EDT 0.07 (0.53%)3,254,000
GOAU4.SAGERDAU MET -PN N116.34 4:08PM EDT 0.17 (1.05%)717,200
GOLL4.SAGOL -PN N214.20 4:07PM EDT 0.57 (4.18%)1,400,500
HGTX3.SACIA HERING -ON NM20.20 4:11PM EDT 0.61 (2.93%)1,457,300
HYPE3.SAHYPERMARCAS -ON NM19.06 4:07PM EDT 0.18 (0.94%)1,616,000
ITSA4.SAITAUSA -PN N19.50 4:08PM EDT 0.03 (0.31%)8,055,500
ITUB4.SAIta35.38 4:07PM EDT 0.01 (0.03%)6,291,000
JBSS3.SAJBS -ON NM8.50 4:10PM EDT 0.13 (1.51%)4,070,500
KLBN11.SAKLABIN S/A -UNT N211.36 4:08PM EDT 0.04 (0.35%)1,341,500
KROT3.SAKroton Educacional S.A.62.00 4:08PM EDT 0.80 (1.27%)6,982,000
LAME4.SALOJAS AMERIC-PN14.90 4:08PM EDT 0.05 (0.33%)1,827,800
LIGT3.SALight SA22.63 4:09PM EDT 0.12 (0.53%)379,000
LREN3.SALOJAS RENNER-ON NM71.75 4:11PM EDT 1.51 (2.06%)988,300
MMXM3.SAMMX Mineracao e Metalicos S.A.1.43 4:10PM EDT 0.06 (4.38%)4,820,400
MRVE3.SAMRV -ON NM7.81 4:07PM EDT 0.04 (0.51%)2,093,800
NATU3.SANATURA -ON NM38.90 4:11PM EDT 0.30 (0.77%)1,063,600
OIBR4.SAOi SA1.63 4:06PM EDT 0.03 (1.87%)32,518,900
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao108.00 4:06PM EDT 1.00 (0.92%)893,800
PDGR3.SAPDG Realty S.A. Empreendimentos e Participacoes1.51 4:07PM EDT 0.04 (2.58%)5,225,000
PETR3.SAPETROBRAS -ON19.01 4:05PM EDT 0.47 (2.41%)19,334,700
PETR4.SAPetr20.26 4:07PM EDT 0.79 (3.75%)42,867,200
QUAL3.SAQualicorp S.A.27.09 4:11PM EDT 0.21 (0.77%)3,101,600
RENT3.SALOCALIZA -ON NM37.50 4:11PM EDT 0.15 (0.40%)401,800
RSID3.SARossi Residencial S.A.1.60 4:05PM EDT 0.04 (2.44%)3,029,000
SANB11.SASANTANDER BR-UNT N215.14 4:10PM EDT 0.08 (0.53%)1,027,000
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo22.22 4:07PM EDT 0.38 (1.68%)1,068,900
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.8.47 4:05PM EDT 0.26 (3.17%)3,533,900
TBLE3.SATRACTEBEL -ON NM35.25 4:09PM EDT 0.14 (0.40%)400,300
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.12.20 4:05PM EDT 0.01 (0.08%)1,044,700
UGPA3.SAULTRAPAR -ON NM53.40 4:07PM EDT 1.08 (1.98%)786,900
USIM5.SAUSIMINAS -PNA N18.03 4:09PM EDT 0.09 (1.11%)6,112,500
VALE3.SAVALE -ON N131.73 4:09PM EDT 0.14 (0.44%)2,656,000
VALE5.SAVALE -PNA N128.54 4:07PM EDT 0.00 (0.00%)8,386,500
VIVT4.SATelefonica Brasil, S.A.45.51 4:11PM EDT 0.42 (0.93%)666,500

DOPORUČUJEME


Videokurzy
Odborné semináře a webináře


Chcete poradit?
Zeptejte se nás
Newsletter


FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil103.10-0.02%
Zemní plyn3.76000
Zlato1299.60-0.53%
Dow Jones IA3017011.00-0.08%
S&P 5001978.40-0.12%
Nasdaq 1003976.25+0.02%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktuálníOčekávání
Initial Claims-315K
Continuing Claims-2550K
New Home Sales-430K
Natural Gas Inventories-NA

MĚNY

NázevKurzZměna
Austrálie19.267+0.58%
 Británie34.748-0.15%
 Dánsko3.682-0.07%
 EMU EURO27.457-0.07%
 Chorvatsko3.603-0.14%
 Japonsko20.090-0.01%
 Kanada18.988+0.00%
 Maďarsko8.938+0.13%
 Norsko3.291-0.13%
 Polsko6.635-0.14%
 Rusko58.581+0.49%
 Švédsko2.982+0.11%
 Švýcarsko22.596-0.06%
 USA20.392-0.04%

ANKETA

Miniaplikace starší ankety



Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu a v žádném případě neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Partneři webu. Server dále využívá informace ze stránek:
www.kurzy.cz, www.e15.cz, www.ihned.cz, www.dukascopy.com, www.yahoo.com, www.bigcharts.com, www.stooq.pl, www.google.com, www.wsj.com, www.ipohome.com, www.marketwatch.com, www.streetinsider.com, www.briefing.com
Profil     |     Služby     |     Registrace     |     Kontakt     |     Reklama     |     RSS