Bovespa



Předchozí close:56,084.04
Open:56,085.98
Roční min/max:44,905.00 - 62,305.00
Denní rozpětí:55,292.35 - 57,359.27

1d | 5d | 3m | 6m | 1r | 2r



V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
ALLL3.SAAll America Latina Logistica S.A.6.29 2:08PM EST 0.33 (4.98%)5,868,500
BBAS3.SABRASIL -ON ED NM28.79 2:08PM EST 1.04 (3.49%)8,715,900
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.38.48 2:07PM EST 0.54 (1.38%)1,516,500
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.40.34 2:08PM EST 0.66 (1.61%)13,473,400
BBSE3.SABB Seguridade Participa33.40 2:11PM EST 1.35 (3.88%)4,131,400
BISA3.SABROOKFIELD -ON1.60 2:05PM EST 0.00 (0.00%)222,100
BRAP4.SABRADESPAR -PN N115.22 2:07PM EST 0.04 (0.26%)1,504,300
BRFS3.SABRF S.A.67.20 2:08PM EST 0.65 (0.96%)2,732,200
BRKM5.SABRASKEM -PNA N119.16 2:06PM EST 0.29 (1.49%)1,914,900
BRML3.SABR Malls Participacoes SA18.35 2:07PM EST 0.59 (3.12%)3,054,000
BRPR3.SABR Properties S.A.10.98 2:09PM EST 0.03 (0.27%)4,031,000
BVMF3.SABM&F Bovespa SA10.52 2:07PM EST 0.03 (0.28%)26,799,000
CCRO3.SACCR SA -ON NM17.53 2:08PM EST 0.35 (1.96%)4,958,900
CESP6.SACESP -PNB N127.50 2:08PM EST 0.09 (0.33%)961,300
CIEL3.SACielo SA43.74 2:08PM EST 0.49 (1.13%)4,607,700
CMIG4.SACEMIG -PN N113.15 2:07PM EST 0.10 (0.75%)5,086,300
CPFE3.SACPFL ENERGIA-ON NM19.85 2:07PM EST 0.26 (1.29%)1,391,900
CPLE6.SACOPEL -PNB N135.85 2:07PM EST 0.03 (0.08%)597,400
CRUZ3.SASOUZA CRUZ -ON21.00 2:07PM EST 0.23 (1.08%)1,295,100
CSAN3.SACosan S. A. Ind32.90 2:07PM EST 0.30 (0.92%)1,548,100
CSNA3.SASID NACIONAL-ON6.76 2:07PM EST 0.08 (1.20%)7,121,000
CTIP3.SACETIP -ON ED NM33.10 2:07PM EST 0.53 (1.58%)1,623,900
CYRE3.SACYRELA REALT-ON NM12.41 2:07PM EST 0.01 (0.08%)4,840,900
DTEX3.SADuratex SA8.52 2:06PM EST 0.07 (0.83%)1,921,100
ECOR3.SAECORODOVIAS -ON NM10.74 2:07PM EST 0.23 (2.10%)1,721,900
ELET3.SAELETROBRAS -ON N16.08 2:06PM EST 0.01 (0.16%)3,755,100
ELET6.SAELETROBRAS -PNB N17.71 2:06PM EST 0.04 (0.52%)2,431,400
ELPL4.SAEletropaulo Metropolitana Eletricidade de S9.09 2:06PM EST 0.54 (6.32%)1,747,000
EMBR3.SAEMBRAER -ON NM23.25 2:06PM EST 0.42 (1.77%)2,479,700
ENBR3.SAENERGIAS BR -ON NM10.07 2:07PM EST 0.01 (0.10%)1,915,300
ESTC3.SAESTACIO PART-ON NM27.65 2:10PM EST 0.50 (1.78%)3,804,100
EVEN3.SAEven Construtora e Incorporadora S.A.5.89 2:08PM EST 0.04 (0.67%)1,822,000
FIBR3.SAFibria Celulose SA30.82 2:05PM EST 0.46 (1.52%)1,411,800
GFSA3.SAGafisa S.A.2.69 2:09PM EST 0.04 (1.51%)8,336,500
GGBR4.SAGERDAU -PN EJ N110.99 2:09PM EST 0.17 (1.57%)6,002,400
GOAU4.SAGERDAU MET -PN ED N113.20 2:08PM EST 0.39 (3.04%)1,495,500
GOLL4.SAGOL -PN N213.82 2:07PM EST 0.04 (0.29%)1,657,100
HGTX3.SACIA HERING -ON NM24.74 2:05PM EST 0.04 (0.16%)854,400
HYPE3.SAHYPERMARCAS -ON NM17.40 2:08PM EST 0.35 (1.97%)3,236,000
ITSA4.SAITAUSA -PN N110.48 2:09PM EST 0.21 (1.96%)26,262,800
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.39.15 2:08PM EST 0.83 (2.08%)16,539,700
JBSS3.SAJBS -ON NM12.01 2:07PM EST 0.03 (0.25%)6,392,400
KLBN11.SAKLABIN S/A -UNT ED N213.75 2:12PM EST 0.03 (0.22%)2,783,500
KROT3.SAKroton Educacional S.A.17.96 2:10PM EST 0.04 (0.22%)9,422,100
LAME4.SALOJAS AMERIC-PN17.05 2:10PM EST 0.17 (0.99%)2,880,900
LIGT3.SALight SA21.50 2:06PM EST 0.10 (0.46%)787,300
LREN3.SALOJAS RENNER-ON NM74.60 2:07PM EST 1.62 (2.13%)695,800
MMXM3.SAMMX Mineracao e Metalicos S.A.0.44 2:05PM EST 0.00 (0.00%)158,800
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.6.25 2:07PM EST 0.17 (2.65%)2,842,000
NATU3.SANATURA -ON NM34.80 2:07PM EST 1.20 (3.33%)872,400
OIBR4.SAOi SA1.39 2:06PM EST 0.13 (8.55%)45,037,500
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao105.94 2:07PM EST 0.96 (0.90%)845,900
PDGR3.SAPDG Realty S.A. Empreendimentos e Participacoes1.18 2:06PM EST 0.02 (1.72%)16,739,300
PETR3.SAPETROBRAS -ON13.43 2:10PM EST 0.20 (1.47%)33,898,000
PETR4.SAPetr14.21 2:07PM EST 0.09 (0.63%)69,839,200
QUAL3.SAQualicorp S.A.26.50 2:06PM EST 0.09 (0.34%)1,269,300
RENT3.SALOCALIZA -ON NM35.43 2:10PM EST 0.41 (1.14%)889,500
RSID3.SARossi Residencial S.A.4.18 2:06PM EST 0.36 (7.93%)3,564,700
SANB11.SASANTANDER BR-UNT14.96 2:07PM EST 0.11 (0.73%)1,499,900
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo19.95 2:07PM EST 0.55 (2.68%)1,229,600
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.10.75 2:06PM EST 0.23 (2.19%)5,677,100
TBLE3.SATRACTEBEL -ON ED NM34.51 2:07PM EST 0.13 (0.38%)873,700
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.12.28 2:06PM EST 0.29 (2.31%)4,880,100
UGPA3.SAULTRAPAR -ON NM54.00 2:12PM EST 2.00 (3.57%)1,795,900
USIM5.SAUSIMINAS -PNA N15.51 2:07PM EST 0.11 (2.04%)7,731,800
VALE3.SAVALE -ON N123.70 2:07PM EST 0.11 (0.47%)5,451,000
VALE5.SAVALE -PNA N120.40 2:08PM EST 0.18 (0.89%)16,572,800
VIVT4.SATelefonica Brasil, S.A.51.55 2:06PM EST 0.66 (1.26%)1,123,700
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil75.81-0.91%
Zemní plyn4.1200-3.29%
Zlato1197.30-0.09%
Dow Jones IA3017775.00-0.03%
S&P 5002066.70+0.24%
Nasdaq 1004283.00+0.79%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie19.119-1.33%
 Británie34.851-0.38%
 Dánsko3.709-0.30%
 EMU EURO27.595-0.31%
 Chorvatsko3.598-0.29%
 Japonsko18.754-1.17%
 Kanada19.678-1.02%
 Maďarsko9.027-0.74%
 Norsko3.273-0.38%
 Polsko6.581-0.19%
 Rusko49.520+1.62%
 Švédsko2.983-0.16%
 Švýcarsko22.949-0.37%
 USA22.204-0.62%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Partneři webu. Zdroje. Podmínky užívání.