Bovespa






V případě, že zde nejsou zobrazeny kurzy, data se načítají. Prosíme, vyčkejte a znovu načtěte stránku.


SymbolSpolečnostPoslední obchodZměnaObjem
BBAS3.SABRASIL ON NM21.39 2:51PM EDT 0.85 (3.82%)3,230,500
BBDC3.SABanco Bradesco S.A.26.87 2:51PM EDT 0.50 (1.82%)1,882,300
BBDC4.SABanco Bradesco S.A.25.91 2:51PM EDT 0.48 (1.84%)8,080,900
BBSE3.SABB Seguridade Participações S/A31.50 2:51PM EDT 0.37 (1.16%)917,800
BRAP4.SABRADESPAR PN N19.91 2:51PM EDT 0.28 (2.91%)1,534,800
BRFS3.SABRF S.A.71.62 2:51PM EDT 0.02 (0.03%)1,258,400
BRKM5.SABRASKEM PNA N111.80 2:51PM EDT 0.24 (2.08%)1,479,800
BRML3.SABR Malls Participacoes SA12.47 2:51PM EDT 0.30 (2.35%)1,041,400
BRPR3.SABR Properties S.A.11.05 2:51PM EDT 0.03 (0.27%)700,500
BVMF3.SABM&F Bovespa SA10.18 2:51PM EDT 0.05 (0.49%)3,515,900
CCRO3.SACCR SA ON NM14.98 2:51PM EDT 0.07 (0.47%)3,119,900
CESP6.SACESP PNB N118.64 2:51PM EDT 0.47 (2.46%)408,700
CIEL3.SACielo SA43.38 2:51PM EDT 0.54 (1.23%)2,189,600
CMIG4.SACEMIG PN N19.52 2:51PM EDT 0.04 (0.42%)2,386,900
CPFE3.SACPFL ENERGIAON NM19.04 2:51PM EDT 0.22 (1.14%)293,800
CPLE6.SACOPEL PNB N135.00 2:51PM EDT 0.00 (0.00%)201,700
CRUZ3.SASOUZA CRUZ ON24.20 2:51PM EDT 0.11 (0.46%)674,000
CSAN3.SACosan S. A. Indústria e Comércio20.14 2:51PM EDT 0.25 (1.23%)656,800
CSNA3.SASID NACIONALON4.33 2:51PM EDT 0.02 (0.46%)1,685,000
CTIP3.SACETIP ON NM36.24 2:51PM EDT 0.51 (1.43%)2,151,300
CYRE3.SACYRELA REALTON NM9.17 2:51PM EDT 0.11 (1.19%)843,500
DTEX3.SADuratex SA6.87 2:51PM EDT 0.01 (0.15%)1,210,100
ECOR3.SAECORODOVIAS ON NM6.77 2:51PM EDT 0.13 (1.88%)720,400
ELET3.SAELETROBRAS ON N15.78 2:51PM EDT 0.08 (1.37%)1,151,200
ELET6.SAELETROBRAS PNB N18.67 2:51PM EDT 0.18 (2.03%)905,300
EMBR3.SAEMBRAER ON NM24.31 2:51PM EDT 0.31 (1.29%)845,600
ENBR3.SAENERGIAS BR ON NM13.23 2:51PM EDT 0.11 (0.84%)1,435,000
ESTC3.SAESTACIO PARTON NM12.89 2:51PM EDT 0.34 (2.57%)2,754,500
FIBR3.SAFibria Celulose SA47.20 2:51PM EDT 1.50 (3.28%)1,727,400
GFSA3.SAGafisa S.A.2.49 2:50PM EDT 0.08 (3.11%)1,054,000
GGBR4.SAGERDAU PN N16.00 2:51PM EDT 0.09 (1.52%)3,140,400
GOAU4.SAGERDAU MET PN N13.74 2:51PM EDT 0.17 (4.76%)4,605,100
GOLL4.SAGOL PN N25.66 2:51PM EDT 0.10 (1.74%)289,400
HGTX3.SACIA HERING ON NM10.97 2:51PM EDT 0.22 (1.97%)252,300
HYPE3.SAHYPERMARCAS ON NM19.53 2:51PM EDT 0.58 (2.88%)2,218,900
ITSA4.SAITAUSA PN N18.13 2:51PM EDT 0.30 (3.56%)19,267,100
ITUB4.SAItaú Unibanco Holding S.A.29.06 2:51PM EDT 0.86 (2.87%)20,306,300
JBSS3.SAJBS ON NM15.02 2:51PM EDT 0.15 (1.01%)4,161,400
KLBN11.SAKLABIN S/A UNT ED N221.23 2:50PM EDT 0.01 (0.05%)1,437,500
KROT3.SAKroton Educacional S.A.9.00 2:51PM EDT 0.18 (1.96%)12,177,800
LAME4.SALOJAS AMERICPN16.46 2:51PM EDT 0.28 (1.67%)1,304,400
LREN3.SALOJAS RENNERON NM103.76 2:51PM EDT 0.41 (0.39%)703,400
MRFG3.SAMarfrig Global Foods S.A.5.35 2:51PM EDT 0.16 (3.08%)831,700
MRVE3.SAMRV ON NM7.55 2:51PM EDT 0.00 (0.00%)816,900
MULT3.SAMULTIPLAN ON N244.78 2:51PM EDT 1.16 (2.53%)409,000
NATU3.SANATURA ON EDJ NM24.59 2:51PM EDT 0.39 (1.56%)511,700
OIBR4.SAOi S.A.4.42 2:51PM EDT 0.02 (0.45%)2,275,900
PCAR4.SACompanhia Brasileira de Distribuicao71.71 2:51PM EDT 0.79 (1.09%)643,300
PETR3.SAPETROBRAS ON11.16 2:51PM EDT 0.18 (1.64%)10,124,800
POMO4.SAMARCOPOLO PN N22.27 2:51PM EDT 0.02 (0.87%)990,200
QUAL3.SAQualicorp S.A.20.41 2:50PM EDT 0.23 (1.11%)854,800
RENT3.SALOCALIZA ON NM27.31 2:51PM EDT 0.11 (0.40%)442,000
RUMO3.SARumo Logística Operadora Multimodal S.A.8.84 2:50PM EDT 0.01 (0.11%)471,800
SANB11.SASANTANDER BRUNT15.99 2:51PM EDT 0.30 (1.84%)455,200
SBSP3.SACompanhia de Saneamento Basico do Estado de Sao Paulo17.69 2:51PM EDT 0.10 (0.57%)549,000
SMLE3.SASmiles S.A.55.09 2:51PM EDT 0.94 (1.74%)470,000
SUZB5.SASuzano Papel e Celulose S.A.17.00 2:51PM EDT 0.30 (1.80%)3,602,800
TBLE3.SATRACTEBEL ON NM35.99 2:51PM EDT 0.02 (0.06%)239,600
TIMP3.SATIM Participacoes S.A.9.09 2:51PM EDT 0.19 (2.05%)1,469,500
UGPA3.SAULTRAPAR ON NM69.70 2:51PM EDT 0.23 (0.33%)511,500
USIM5.SAUSIMINAS PNA N14.12 2:50PM EDT 0.13 (3.26%)3,500,400
VALE3.SAVALE ON N118.03 2:51PM EDT 0.44 (2.50%)2,550,900
VALE5.SAVALE PNA N114.71 2:51PM EDT 0.33 (2.29%)11,743,300
VIVT4.SATelefônica Brasil S.A.43.12 2:51PM EDT 0.75 (1.71%)1,073,500
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil45.73+1.24%
Zemní plyn2.8100+2.26%
Zlato1086.60-0.26%
Dow Jones IA3017475.00-0.21%
S&P 5002087.75-0.16%
Nasdaq 1004564.25-0.19%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.
Factory Orders1.8%1.8%

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie18.311+2.01%
 Británie38.536+0.11%
 Bulharsko13.828+0.01%
 Čína3.975+0.06%
 Dánsko3.624+0.01%
 EMU EURO27.044+0.01%
 Chorvatsko3.569+0.20%
 Japonsko19.902-0.00%
 Kanada18.809+0.20%
 Maďarsko8.741-0.52%
 Norsko2.996+0.06%
 Polsko6.486-0.57%
 Rusko39.178-0.13%
 Švédsko2.855+0.03%
 Švýcarsko25.362-0.42%
 USA24.685+0.06%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.