Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 17.12.2010

Pravděpodobnost – nová služba pro profesionály i amatéryPro naše předplatitele jsme spustili novou atraktivní službu USA – Pravděpodobnost. A jak to funguje?
 
Technická analýza pracuje, kromě svých základních myšlenek o trendu nebo opakující se historii, s celou řadou indikátorů. Ať jsou tyto indikátory více či méně známé, jejich cíl je v podstatě jediný – určit kdy je titul atraktivní k nákupu a kdy k prodeji.
 
Prezentovaný analytický statistický přehled využívá ke zpracování dat některé populární technické indikátory (moving averages, MACD, Bollinger Bands, CCI, Parabolic TIme/Price, apod.) namixované z krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých period (titul však musí mít k dispozici alespoň 101 obchodních dní).  
 
Každá kalkulace je převedena na body. Pozitivní kalkulace je hodnocena plus 1, negativní kalkulace minus 1 a neutrální kalkulace 0 (např. jestliže se kurz přesune nad klouzavý průměr je tomuto kroku přisouzen jeden kladný bod). Celkový počet bodů je následně vyjádřen procentuálním hodnocením. 
 
Výsledkem je tedy hypotetický předpoklad dalšího kurzového pohybu založený na historických datech, což je samozřejmě důvodem vzikajících odlišností s reálnými výsledky na trhu (reálně na trhu neexistuje šance se 100% úspěchem). Výsledek 100%, proto neznamená, že se titul bude na 100% pohybovat indikovaným směrem, ale pouze, že zde existuje vysoká pravděpodobnost. Více zde.
 
Malá ochutnávka (16.12.2010):
 
Ticker
Název společnosti
Poslední kurz
Dnešní předpoklad
Změna
Včerejší předpoklad
Předpoklad před týdnem
Předpoklad před měsícem
PTX
Golf Trust Of America Inc.
5.21
100% Buy
+0.31
100% Buy
100% Buy
32% Buy
KND
Kindred Healthcare Inc.
19.18
100% Buy
+1.62
100% Buy
64% Buy
96% Buy
LH
Laboratory Corporation Of
88.52
100% Buy
+1.88
100% Buy
88% Buy
8% Buy
TR
Tootsie Roll Industries
29.00
100% Buy
+0.51
100% Buy
96% Buy
8% Buy
BCR
C.R. Bard Inc.
94.79
100% Buy
+3.45
100% Buy
72% Buy
32% Buy
 
Ukažme si to i na grafu:
 
Použitý graf PTX:

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.