Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Přichází výprodej?
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 15.06.2016

Přichází výprodej?
Rozevírání nůžek mezi „rizikem“ a „ziskem“ se nyní jmenuje „bublina“ a vidíme ji napříč všemi světovými aktivy. V případě SPX by měli investoři zvážit ukončení spekulací na růst a jít do hotovosti. Tím omezí své riziko na nulu. Akciové oscilátory jsou v současné době extrémně překoupené a mají trend k poklesu. Než nastane situace vhodná pro opětovný vstup do obchodů na růst je potřeba počkat pro potvrzení.
 
Kromě nebezpečí poklesu, které plyne z technické analýzy grafů, zde máme také zasedán FOMC, od kterého můžeme očekávat téměř cokoli. Vysoká volatilita po zasedání se dá s určitostí předpokládat.
 

Jediný graf, který potřebujete znát

 
 

Americké trhy selhaly a neprorazily výš

 
 

Dluhopisy – denní graf

Růst dluhopisů dosáhl rekordní výše ve své snaze přesunout majetek do nového „bezpečného přístavu.“ Růst ceny vládních dluhopisů dosáhl svého maxima minulý týden a akcie začaly padat. Pokud chce někdo vstoupit do nákupu dluhopisů, má nyní vhodnou příležitost.
 
 
 

Zlato – denní graf

Cena zlata nyní vykazuje znaky rostoucího trhu. Růst ceny zlata je nezastavitelný a vstup do trhu byl nejvhodnější po proražení horní modré resistence. Investice se nyní tlačí do této třídy akviv a růst cen drahých kovů je nezastavitelný. Stačí se podívat na následující graf.

 
Klesající trh, který vládl několik posledních let, se blíží ke svému konci. Většina investorů nemá představu, že se nyní mění globální ekonomická situace směrem k poklesu. Je tomu tak vždy, když se objevuje nový klesající trh. Nastávající pokles trhů ubere investorům ze zisku 30 až 60 % jejich zisku a opouštějí trh zhruba za 6 až 18 měsíců po ukončení růstu. Odráží se to v grafech technické analýzy. Sice je to smutné, ale pokud vidíme, co dělá většina, můžeme mít náskok, pokud reagujeme včas a obezřetně. 
 
 
Zdroj: Chris Vermeulen
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.