Akcieatrhy  >  Komodity  >  Komodity-energie  >  Ropa  >  Ropa WTI a DAX vypadají na růst – Analýza Elliottovy vlny
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 10.09.2015

Ropa WTI a DAX vypadají na růst – Analýza Elliottovy vlny
Ropa WTI nevykazuje zatím žádné změny. Cena stále vypadá na další pokles v rámci vlny c) z nadřazené vlny b), s cílem okolo úrovně 42,00. (stejné vzdálenosti fibonacci poměrů). Od této úrovně by se cena měla odrazit vzhůru. Vývoj od úrovně 49,30 byl korekční pohyb mnohem větší rostoucí trojité vlny, která začala růst ze srpnového minima. V tomto měsíci ze očekávat růst cen zpět na úroveň 49,30. 
 
WTI CRUDE OIL 1h


 
Německý DAX je zachycen v postranním pohybu o šíři 500 bodů, ale rozsah jeho pohybu se zmenšuje, takže to vypadá, že vidíme trojúhelníkovou vlnu B, pokud vezmeme do úvahy mnohem jasněji viditelnou rostoucí vlnu A. Tak jako tak, lze očekávat po dosažení konce vlny (e) růst na úroveň vrcholu vlny A. Na úrovni 9957 se nachází úroveň, která by po proražení znehodnotila tento scénář. Ideálně by vlna (e) měla najít podporu na úrovni okolo 10 000 až 10 100.

DAX (Sep 2015) 1h


 
 
 
Redakce www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Gregor Horvat
 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.