Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Sledujte bankovní index!
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 23.08.2016

Sledujte bankovní index!
Proč jsou banky důležité?

Bez plně funkčního bankovního systému se dostane ekonomika a akciové trhy do potíží. 
 
Na následujícím grafu máme bankovní index $BKX, který začíná rokem 2003. V roce 2007 máme vrchol a v roce 2009 obrovský propad, který otestoval celý náš finanční a ekonomický systém. 
 
Od roku 2009 se trh nachází v rostoucím trendu, protože cenová akce vytváří nové vyšší vrcholy a nová vyšší minima. 
 
Nyní se trh nachází v kritické fázi, kdy růst vzhůru je testován na možnost vzniku formace hlava a ramena, která by vedla k hlubokému poklesu. Takže sledovat vývoj bankovního indexu je v současné situaci velmi důležité.
 
 
 
 
 
Zdroj: Marty Chenard
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.