Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Stribro  >  Stříbro poroste ještě několik let
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 23.09.2016

Cena stříbra poroste ještě několik let
Když se podíváme na připojený graf stříbra, tak nejprve identifikujeme jeho otáčející strukturu hlava a ramena. Tato otáčející struktura naznačuje, že se stříbro dostává do růstové fáze, která hned tak neskončí.
 
Struktura hlava a ramena je dokončena, protože došlo k průrazu linie hlavy a krku. Následoval růst a vytváření struktury prapor.
 
Formace prapor je charakteristická tím, že jde o konsolidační strukturu, obvykle v polovině růstové fáze. Když cena prorazí horní klesající trendovou čáru praporu, obvykle se dostavuje prudký růst. 
 
Následující růstová vlna by měla být mnohem rychlejší, než ta ze začátku tohoto roku. Je to dáno tím, že překročení horní klesající trendové čáry obchodníci chápou, jako začátek dalšího růstu a všichni náhle v jednom okamžiku investují. 
 
Současná situace je ideální pro růstové vlny na stříbře a zlatě. Pravděpodobnost toho, že se růst období každou chvíli je poměrně vysoká. Pomocným hledítkem je sledování akciového trhu. Jakmile se na něm objeví potíže, růst cen drahých kovů začne.


Cenové vrcholy na stříbře se dostavují po dosažení cenových vrcholů na indexu Dow a následném poklesu cen akcií. 
 
Hlavní dominantní vrcholy na indexu Dow se dostavily v roce 1929 a 1973. Stříbro poté vytvořilo dominantní vrchol v roce 1935, tedy šest let po vrcholu Dow a také v roce 1980, to bylo sedm let po vrcholu na indexu Dow. 
 
Lze předpokládat, že pokud nastane na současném indexu Dow opět dominantní vrchol, můžeme se těšit na několik let trvající růstovou fázi cen stříbra.
 
 
Zdroj: Hubert Moolman
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.