Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  TQQQ (3 x Long NASDAQ 100 ETF): Nastavení k růstu
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 20.05.2016

TQQQ (3 x Long NASDAQ 100 ETF): Nastavení k růstuDenní časový rámec QQQ:

•Po vytvoření dubnové formace reversní ostrov, která ukončila rostoucí vlnu z února, nastal pokles který ačkoli nebyl impulsní dosáhl v současné době fibonacciho úrovně 38,2 % poklesu. Od začátku května pak následoval postranní pohyb.
•Poslední svíčka pak tvoří spekulativní výprodej směrem k únorovému minimu
•Indikátor RSI (14) vytváří rostoucí divergenci.
•Pokud se poslední pohyb směrem dolů zastaví, cena vytvoří formaci dvojité dno a pak může zamířit vzhůru se snahou o vyplnění dubnového skoku v ceně. V ceně však stojí silná resistence klouzavých průměrů 200 a 50. 
•Hlavní otázkou zůstává, zda poslední vývoj bude otáčející formace, nebo pokračující formace. 


 

Časový rámec 60 minut QQQ:

•Existuje možnost, že klesající vývoj vytváří formaci klesající lichoběžník.
•Klesající lichoběžník může vytvářet formaci závěrečný klesající lichoběžník, nebo to může být začátkem rostoucího lichoběžníku. Pokud dvojité dno nevydrží a cena vytvoří nové nižší minimum, pak bude následovat pravděpodobně další pokles.
•V každém případě je poměr zisk / ztráta přijatelný.


 
•Nejlepší strategií je tedy vyčkat jestli vznikne rostoucí lichoběžník a v takovém případě v vstoupit do rostoucí pozice na TQQQ
 

 
 
Zdroj: TheWaveTradingVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.