Akcieatrhy  >  

USA top nárůsty


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
AMBO7.351,995,900+3.25+79.27%
AMEH25.86228,200+9.65+59.53%
CLPS8.9014,300,700+2.80+45.90%
GOOS61.0213,795,700+15.17+33.09%
BAK26.692,963,300+4.93+22.66%
TPIV10.502,104,400+1.85+21.39%
NDRA2.20468,800+0.37+20.22%
TCI38.0064,000+6.02+18.82%
FUV3.23125,600+0.49+17.88%
VSTM6.538,462,100+0.95+17.03%
CFRX2.34728,700+0.34+17.00%
VIVE3.831,652,700+0.54+16.41%
NEWA17.98161,200+2.36+15.11%
MRSN19.88281,800+2.36+13.47%
LYL4.24167,800+0.49+13.22%
DNJR7.4056,500+0.85+12.98%
PTI3.191,344,100+0.35+12.32%
TNXP4.41153,300+0.47+11.93%
SLNO2.3389,900+0.24+11.48%
JRSH8.69339,600+0.89+11.41%
VKTX12.746,282,300+1.21+10.49%
CBLK34.102,235,000+3.20+10.36%
TORC11.97291,700+1.11+10.22%
NETE8.71541,400+0.79+9.97%
GERN4.2829,074,000+0.38+9.74%
MLNT9.05861,800+0.80+9.70%
DBX39.6019,669,799+3.48+9.63%
CATS8.65115,000+0.75+9.49%
CVM3.35416,300+0.29+9.48%
NAV42.832,318,000+3.66+9.34%
AKTX2.06587,900+0.17+8.99%
NNDM2.331,811,100+0.19+8.88%
OSS4.8258,000+0.39+8.80%
OCX2.5067,000+0.20+8.70%
GME13.9613,142,600+1.11+8.64%
SCHN35.801,029,000+2.80+8.48%
BMRN97.604,737,800+7.62+8.47%
BLFS12.87406,300+1.00+8.42%
TYME3.81408,800+0.29+8.24%
PVTL28.915,147,500+2.19+8.20%
ELOX23.27884,300+1.76+8.18%
LIVX8.32759,400+0.62+8.05%
PETZ4.62211,800+0.34+7.94%
TAX8.85116,000+0.65+7.93%
ATRC26.99915,100+1.94+7.74%
LLEX5.361,071,600+0.38+7.63%
ARCT9.2559,500+0.65+7.62%
JYNT8.82265,400+0.62+7.56%
TCON2.85932,200+0.20+7.55%
MSGN22.10980,100+1.55+7.54%
CDTX5.75122,300+0.40+7.48%
SLDB26.50198,900+1.81+7.33%
TCS8.74482,600+0.59+7.24%
GALT8.752,179,600+0.59+7.23%
QTNT7.14347,500+0.48+7.21%
WKHS2.23451,100+0.15+7.21%
VNCE14.90186,300+1.00+7.19%
ZKIN6.77119,800+0.45+7.12%
NEPT2.61253,500+0.17+6.97%
APTO4.16800,500+0.27+6.94%
TNAV6.20365,900+0.40+6.90%
VHI5.62465,700+0.36+6.84%
PBBI11.2057,300+0.70+6.67%
MOBL4.801,498,600+0.30+6.67%
ALDR17.654,615,000+1.10+6.65%
UMRX12.87508,700+0.80+6.63%
LQDT6.45114,700+0.40+6.61%
ENT2.751,395,600+0.17+6.59%
DISCA27.1712,567,000+1.67+6.55%
VSAR2.451,332,900+0.15+6.52%
SELB12.75280,800+0.77+6.43%
AVT42.722,713,000+2.54+6.32%
FIZZ109.05553,700+6.47+6.31%
SBBP6.85809,400+0.40+6.20%
SVRA13.23563,900+0.76+6.09%
CVNA42.822,093,600+2.43+6.02%
LGF.A26.541,307,500+1.50+5.99%
SMAR30.131,181,400+1.70+5.98%
ABUS6.35579,100+0.35+5.83%
APPN42.341,237,900+2.33+5.82%
LX16.43460,300+0.90+5.80%
AGMH29.41369,100+1.61+5.79%
COCP3.33500,000+0.18+5.71%
FTFT2.3393,300+0.13+5.68%
SCOR25.38152,900+1.34+5.57%
TNDM19.913,228,600+1.05+5.57%
GORO6.66900,900+0.35+5.55%
LGF.B25.00929,300+1.31+5.53%
CASI5.94665,600+0.31+5.51%
ACET4.03727,700+0.21+5.50%
OPTN23.84446,200+1.24+5.49%
CAKE57.863,227,900+3.00+5.47%
CBAY13.81989,800+0.71+5.42%
LOOP10.6166,400+0.54+5.36%
HAIR3.00109,400+0.15+5.26%
JAKK3.00196,600+0.15+5.26%
HTBX2.21717,500+0.11+5.24%
NVEE69.40209,500+3.45+5.23%
NTLA27.392,583,800+1.36+5.22%
SKY32.93175,500+1.60+5.11%
SCWX13.22456,400+0.64+5.09%
CBB13.60745,600+0.65+5.02%
PCMI15.95159,900+0.75+4.93%
IRS18.13102,900+0.85+4.92%
BRKS36.362,446,600+1.67+4.81%
DISCK25.318,791,300+1.16+4.80%
TOUR8.51602,200+0.39+4.80%
CYTK9.901,481,800+0.45+4.76%
BANX23.1592,500+1.05+4.75%
CWH24.682,318,000+1.12+4.75%
RLH12.20428,100+0.55+4.72%
CORV4.00243,500+0.18+4.71%
PDVW28.9579,300+1.30+4.70%
CNXM19.941,387,900+0.89+4.67%
ITI4.96177,100+0.22+4.64%
MDXG5.647,285,900+0.25+4.64%
I17.594,093,900+0.76+4.52%
SHLO9.35276,600+0.40+4.47%
EVOP23.00591,800+0.98+4.45%
RETO5.1875,400+0.22+4.44%
SENS4.243,043,700+0.18+4.43%
AUPH5.90826,600+0.25+4.42%
INSE5.9080,300+0.25+4.42%
PCYG7.20292,100+0.30+4.35%
GTHX46.781,951,100+1.95+4.35%
TEUM2.652,310,800+0.11+4.33%
HMHC7.251,227,400+0.30+4.32%
GEOS13.34190,800+0.55+4.30%
MCHX3.15107,500+0.13+4.30%
MRUS20.631,386,900+0.85+4.30%
NES10.4364,800+0.43+4.30%
CDNA15.79610,800+0.65+4.29%
GTS38.46328,800+1.58+4.28%
BREW20.75300,900+0.85+4.27%
DRRX2.201,005,200+0.09+4.27%
PIR2.931,850,700+0.12+4.27%
ACMR13.98161,600+0.57+4.25%
PHIIK11.7881,300+0.48+4.25%
OBLN2.46122,700+0.10+4.24%
PCOM14.81141,100+0.60+4.22%
RH160.872,263,700+6.48+4.20%
NBRV4.52565,300+0.18+4.15%
NDLS10.05227,400+0.40+4.15%
ATNX18.651,104,700+0.74+4.13%
MRTN24.05377,200+0.95+4.11%
ABEO16.552,011,200+0.65+4.09%
ZS41.003,447,800+1.61+4.09%
AMSC6.9080,600+0.27+4.07%
VSI7.75670,300+0.30+4.03%
KE19.35104,600+0.75+4.03%
MANH49.631,047,600+1.92+4.02%
PRMW17.59604,100+0.68+4.02%
HOG45.944,921,600+1.74+3.94%
RUBI2.90619,500+0.11+3.94%
GDP12.7170,000+0.48+3.92%
STFC33.2493,600+1.26+3.92%
ENTA115.33376,800+4.33+3.90%
PBH36.791,215,400+1.36+3.84%
VEON2.473,470,900+0.09+3.78%
AIRG9.3592,300+0.34+3.77%
SAVE39.611,193,400+1.44+3.77%
WOW9.68951,500+0.35+3.75%
LPTX8.91101,000+0.32+3.73%
XENE8.3584,500+0.30+3.73%
OPGN2.24103,600+0.08+3.70%
REED2.8073,800+0.10+3.70%
DCPH41.86405,400+1.49+3.69%
RCKY29.6588,100+1.05+3.67%
TXMD7.137,301,800+0.25+3.63%
FWONK34.581,304,100+1.20+3.59%
PSDO14.72337,300+0.51+3.59%
SRPT102.292,635,200+3.51+3.55%
HDP19.112,406,300+0.65+3.52%
VUZI7.35686,900+0.25+3.52%
SOGO13.8522,065,799+0.47+3.51%
ARCO7.401,216,700+0.25+3.50%
CPRX3.57942,000+0.12+3.48%
WVE50.65220,300+1.70+3.47%
EVC4.50327,700+0.15+3.45%
VRA14.38657,600+0.48+3.45%
XBIT4.5068,500+0.15+3.45%
EQBK42.64379,700+1.42+3.44%
BCOV10.55513,300+0.35+3.43%
CELC20.4952,700+0.68+3.43%
DVA73.473,350,500+2.43+3.42%
RCKT21.89304,700+0.72+3.40%
KPTI18.652,959,300+0.61+3.38%
FWONA32.84374,600+1.07+3.37%
MEET4.292,271,800+0.14+3.37%
BKS6.151,112,700+0.20+3.36%
HCM32.76295,000+1.06+3.34%
IMDZ4.65414,900+0.15+3.33%
HJLI4.701,375,000+0.15+3.30%
RTRX28.81666,500+0.92+3.30%
ADMA5.04533,900+0.16+3.28%
MGI7.28974,500+0.23+3.26%
PETQ22.82395,200+0.72+3.26%
SYRS13.37551,200+0.42+3.24%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.