Akcieatrhy  >  

USA top nárůsty


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
PTI6.1432,054,000+3.79+161.28%
TIK3.501,988,800+1.20+52.17%
PYDS2.912,321,700+0.59+25.43%
RIOT28.2036,488,301+5.12+22.18%
TCCO6.10151,200+1.10+22.00%
EYES2.353,989,600+0.35+17.50%
PIXY2.49115,400+0.36+16.90%
VTL5.70615,000+0.75+15.15%
GLYC16.456,594,700+2.13+14.87%
KMG63.34842,200+8.15+14.77%
BSQR5.10787,500+0.60+13.33%
SYRS9.522,054,600+1.07+12.66%
GNK13.51715,200+1.50+12.49%
SRI23.99960,300+2.65+12.42%
AMDA3.26125,100+0.34+11.47%
ELTK3.81941,700+0.38+11.08%
HMNY10.0811,315,700+0.95+10.41%
LRAD2.45204,500+0.23+10.36%
PRTS2.31247,500+0.21+10.26%
RETO8.00212,600+0.74+10.19%
ATNX15.87613,300+1.46+10.13%
MTBC2.95630,800+0.27+10.07%
RDFN26.941,293,800+2.40+9.78%
NEWA13.15443,500+1.09+9.04%
DPW4.1629,501,500+0.34+8.90%
FUV4.04109,300+0.33+8.89%
HOS3.03324,000+0.24+8.60%
THC14.917,684,900+1.17+8.52%
LC4.2128,701,000+0.32+8.23%
MDB29.001,162,000+2.14+7.97%
CBLI3.0078,100+0.22+7.91%
ST51.664,496,100+3.76+7.85%
BNED8.421,494,600+0.60+7.67%
AMRK14.20203,400+1.01+7.66%
BLPH2.25207,800+0.16+7.66%
QBAK7.06123,100+0.50+7.62%
AVP2.134,764,300+0.15+7.58%
CHKE2.15230,800+0.15+7.50%
KEG10.71108,600+0.74+7.42%
OPHC5.47187,300+0.37+7.25%
IPXL17.851,067,800+1.20+7.21%
CLSN2.831,216,100+0.19+7.20%
SOI18.62581,100+1.24+7.13%
INVE3.2064,900+0.21+7.02%
FATE4.43960,900+0.29+7.00%
CDXS7.70612,100+0.50+6.94%
ARDM5.00216,700+0.32+6.84%
VSEC50.2256,000+3.19+6.78%
SRRA3.09642,500+0.19+6.55%
TCO62.592,008,600+3.84+6.54%
FNBG37.95122,600+2.29+6.42%
VRX21.8741,231,098+1.32+6.42%
USAT9.151,666,300+0.55+6.40%
VECO13.301,588,000+0.80+6.40%
STNG3.194,407,400+0.19+6.33%
LUNA2.23144,400+0.13+6.19%
NX22.30799,400+1.30+6.19%
IRBT70.401,506,600+4.06+6.12%
VBLT6.95259,500+0.40+6.11%
RCMT7.32144,200+0.42+6.09%
TXMD6.805,633,100+0.38+5.92%
UEPS11.37988,200+0.62+5.77%
WPRT2.81864,700+0.15+5.64%
LEDS3.80754,900+0.20+5.56%
NAP8.11472,700+0.42+5.46%
CLXT23.94107,100+1.19+5.23%
ENSG23.86313,400+1.18+5.20%
MHLD7.10625,600+0.35+5.19%
RELV4.6898,400+0.23+5.17%
SIEN14.2390,000+0.70+5.17%
MDXG12.251,789,400+0.60+5.15%
ADRO8.251,145,500+0.40+5.10%
MCF3.30898,600+0.16+5.10%
KONE3.92302,000+0.19+5.09%
COWN14.602,863,700+0.70+5.04%
RST12.94287,100+0.62+5.03%
MAC66.474,027,500+3.18+5.02%
DDR7.886,863,200+0.37+4.93%
LPG7.87195,400+0.37+4.93%
MEOH55.90999,900+2.60+4.88%
MDCO27.262,136,500+1.26+4.85%
NXEO8.48285,500+0.39+4.82%
NUAN16.395,508,900+0.75+4.80%
TWNK14.431,685,200+0.65+4.72%
JT6.70732,600+0.30+4.69%
CUTR47.00627,800+2.10+4.68%
OXBR2.40156,600+0.11+4.67%
MCB50.03252,400+2.21+4.62%
CREE36.121,938,500+1.59+4.60%
FNHC14.5493,900+0.64+4.60%
FCX15.7124,137,201+0.69+4.59%
REDU12.30555,800+0.54+4.59%
JCS3.6775,100+0.16+4.56%
CIVI19.8099,100+0.85+4.49%
PUMP19.763,040,300+0.84+4.44%
SNNA23.7587,700+1.01+4.44%
S5.6827,331,600+0.24+4.41%
ADES9.27265,400+0.39+4.39%
SNDX8.60447,600+0.36+4.37%
AXDX30.00919,200+1.25+4.35%
EGLE4.581,026,300+0.19+4.33%
INAP15.22259,400+0.63+4.32%
WIX55.20647,400+2.25+4.25%
CLIR3.70191,600+0.15+4.23%
GKOS25.90709,000+1.05+4.23%
MSB24.65160,700+1.00+4.23%
UTSI6.23290,400+0.25+4.18%
HIIQ23.80423,600+0.95+4.16%
VNET6.801,371,400+0.27+4.13%
ARAY5.05553,200+0.20+4.12%
MOS24.829,361,600+0.98+4.11%
STX42.126,354,800+1.65+4.08%
TRPX5.88392,400+0.23+4.07%
SID2.322,307,600+0.09+4.04%
MNK24.063,905,500+0.92+3.98%
LBY6.29259,200+0.24+3.97%
COTY18.627,852,900+0.71+3.96%
EEX20.64128,900+0.78+3.93%
NCSM15.9589,000+0.60+3.91%
RARX8.00351,500+0.30+3.90%
NAV41.63846,200+1.56+3.89%
EGBN57.60347,200+2.15+3.88%
CJ33.13663,400+1.22+3.82%
GNRT4.35181,500+0.16+3.82%
TBBK9.83431,400+0.36+3.80%
TK8.761,331,300+0.32+3.79%
SCWX9.1188,500+0.33+3.76%
NSM18.29761,400+0.66+3.74%
TSLA341.038,728,899+12.12+3.68%
KDMN3.68339,700+0.13+3.66%
ERII10.80421,900+0.38+3.65%
ONDK5.41453,300+0.19+3.64%
SORL7.72939,800+0.27+3.62%
AXON5.46874,600+0.19+3.61%
TPIC18.67442,100+0.65+3.61%
NEPT2.022,025,900+0.07+3.59%
OOMA11.5569,500+0.40+3.59%
PETX5.79354,400+0.20+3.58%
AMPH19.26262,900+0.66+3.55%
TPX61.001,066,500+2.09+3.55%
CFMS2.63277,600+0.09+3.54%
AXTI8.80576,500+0.30+3.53%
AAC9.11175,100+0.31+3.52%
TDW25.9387,500+0.88+3.51%
DWCH8.95107,600+0.30+3.47%
JASN2.0999,500+0.07+3.47%
SUPV29.51423,000+0.99+3.47%
CLF6.6716,003,101+0.22+3.41%
EGAN4.5582,400+0.15+3.41%
PIR5.462,611,500+0.18+3.41%
HCCI19.80119,900+0.65+3.39%
TUES3.05625,700+0.10+3.39%
APRN3.981,698,800+0.13+3.38%
ARCB38.55266,700+1.25+3.35%
CBA8.33768,100+0.27+3.35%
SMIT2.4863,200+0.08+3.33%
VSTM3.721,733,000+0.12+3.33%
ZAYO36.464,122,400+1.16+3.29%
PRTY12.65814,600+0.40+3.27%
TNXP3.80118,100+0.12+3.26%
RENN10.18212,100+0.32+3.25%
T38.1046,399,801+1.20+3.25%
HBIO3.2055,400+0.10+3.23%
DF11.671,891,400+0.36+3.18%
ARCO9.75310,800+0.30+3.17%
BW4.88862,100+0.15+3.17%
CNCE26.00577,800+0.79+3.13%
GGB3.625,982,000+0.11+3.13%
KEYW5.29414,100+0.16+3.12%
RMTI5.94429,800+0.18+3.12%
VRNT41.30779,500+1.25+3.12%
EURN8.35621,900+0.25+3.09%
EBS45.48380,800+1.36+3.08%
DLX74.32401,000+2.21+3.06%
ANFI4.39422,200+0.13+3.05%
BVX2.70237,300+0.08+3.05%
CF40.607,533,700+1.20+3.05%
CVNA21.30269,000+0.63+3.05%
HDSN5.77547,300+0.17+3.04%
SREV3.05199,900+0.09+3.04%
GS257.683,464,000+7.55+3.02%
TRN36.886,407,800+1.08+3.02%
ACIU12.36167,600+0.36+3.00%
FOGO12.10100,200+0.35+2.98%
ZN2.42186,100+0.07+2.98%
BATRA22.5487,400+0.65+2.97%
CVGW73.15247,700+2.10+2.96%
KL13.66580,900+0.39+2.94%
TDOC33.25578,400+0.95+2.94%
USDP10.50145,700+0.30+2.94%
TUSK18.4581,400+0.52+2.93%
KGJI2.1288,300+0.06+2.91%
VSLR3.55505,100+0.10+2.90%
UGP22.17707,200+0.62+2.88%
DXPE27.7993,300+0.77+2.85%
KMT47.272,505,800+1.31+2.85%
MTU7.221,606,000+0.20+2.85%
SEMG27.151,144,400+0.75+2.84%
SMTC34.40602,400+0.95+2.84%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie16.509-0.01%
 Británie29.052-0.23%
 Bulharsko13.104+0.00%
 Čína3.294-0.24%
 Dánsko3.443-0.04%
 EMU EURO25.628-0.04%
 Chorvatsko3.400-0.04%
 Japonsko19.227-0.11%
 Kanada16.960-0.10%
 Maďarsko8.163-0.00%
 Norsko2.616+0.06%
 Polsko6.090+0.04%
 Rusko36.803-0.28%
 Švédsko2.592+0.12%
 Švýcarsko22.012-0.13%
 USA21.799-0.32%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.