Akcieatrhy  >  

USA top nárůsty


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
SPPI20.3310,267,216+5.87+40.59%
OPTT2.0229,557,736+0.58+40.28%
DRIO2.305,090,825+0.50+27.78%
VERI36.20961,359+6.68+22.63%
VIVE5.69373,773+0.88+18.30%
KRYS11.1687,686+1.45+14.91%
RXDX16.308,212,449+1.95+13.59%
CREE33.235,075,265+3.89+13.26%
PTI2.41248,810+0.27+12.73%
HEBT3.45147,941+0.38+12.38%
TNDM2.78933,160+0.30+12.10%
NSYS4.16104,287+0.43+11.53%
ECYT4.801,679,527+0.45+10.34%
FCSC2.8167,808+0.25+9.91%
JP25.12634,155+2.12+9.22%
IBM159.6712,162,121+13.13+8.96%
SGBX6.1589,364+0.50+8.86%
LPCN4.04307,578+0.33+8.85%
VKTX2.25408,911+0.18+8.70%
CDTI2.24263,282+0.16+7.69%
CCCR3.50116,428+0.25+7.69%
MZOR58.82727,102+3.84+6.98%
HCLP9.574,291,054+0.62+6.93%
GRVY53.50146,700+3.42+6.83%
NSM20.53812,120+1.25+6.48%
OSUR20.09592,450+1.20+6.35%
CP177.52931,581+10.36+6.20%
BOLD26.5497,080+1.44+5.74%
OCN3.90912,054+0.21+5.69%
AKS5.9811,945,228+0.32+5.65%
IBKR50.07464,982+2.67+5.63%
ARDM5.44178,961+0.29+5.63%
MSBI35.7152,983+1.86+5.49%
NTRS96.101,391,465+5.00+5.49%
AIZ101.02416,162+5.16+5.38%
SHLD6.10900,610+0.31+5.35%
ACTG4.10133,479+0.20+5.13%
UFPI102.45168,067+4.95+5.08%
KND6.45572,284+0.30+4.88%
WLB2.1687,519+0.10+4.85%
ATRS2.191,919,869+0.10+4.78%
SSYS21.781,048,441+0.96+4.61%
PACB4.70391,676+0.20+4.44%
MEIP2.43184,297+0.10+4.29%
BPMC67.6998,217+2.76+4.25%
TRUE15.71314,549+0.64+4.25%
BITA52.81355,346+2.11+4.16%
HOV2.32345,222+0.09+4.04%
LSCC5.722,577,734+0.22+4.00%
BLFS6.00158,294+0.23+3.99%
SCSS31.592,557,685+1.21+3.98%
FDUS16.6158,778+0.63+3.94%
BGFV7.22198,607+0.27+3.88%
TGH18.8081,725+0.70+3.87%
TTS8.62640,110+0.32+3.86%
GOL23.4486,584+0.85+3.76%
RDUS35.911,177,852+1.30+3.76%
MGA55.431,159,716+1.98+3.70%
MTG13.591,993,949+0.48+3.66%
KNDI8.55203,197+0.30+3.64%
GSM15.11507,474+0.53+3.64%
ANTM194.031,076,172+6.77+3.62%
ITEK2.30351,790+0.08+3.60%
ELLI90.44182,343+3.07+3.51%
YELP44.70743,671+1.50+3.47%
GPRO9.556,317,948+0.32+3.47%
TBBK8.5679,404+0.28+3.38%
PETS36.22174,873+1.17+3.34%
ECA11.8021,825,688+0.38+3.33%
ZFGN3.73122,768+0.12+3.32%
GDS13.40286,733+0.43+3.32%
LFC15.95259,194+0.51+3.30%
MTEM9.28174,073+0.30+3.30%
QUAD22.91109,536+0.73+3.29%
LTS2.8664,054+0.09+3.25%
PFNX2.7470,301+0.09+3.24%
MNTA14.65318,416+0.45+3.17%
CAI31.40126,047+0.96+3.15%
EXPR6.27446,481+0.19+3.12%
TRTN37.90247,731+1.14+3.10%
BGG23.6897,303+0.70+3.05%
DSW19.38689,018+0.57+3.03%
CRK4.7876,944+0.14+3.02%
SFNC59.75222,638+1.75+3.02%
MELI241.86645,112+7.07+3.01%
VBLT5.8275,177+0.17+3.01%
ATHM59.85498,239+1.74+2.99%
MRTN19.2558,829+0.55+2.94%
TRIL7.00142,711+0.20+2.94%
DVA58.141,001,693+1.65+2.92%
X27.409,953,029+0.77+2.89%
ZTO15.39752,565+0.43+2.87%
PSO8.99768,754+0.25+2.86%
VIVO15.3893,257+0.43+2.84%
ZAGG16.30122,154+0.45+2.84%
WCG178.97208,689+4.94+2.84%
MBRX2.20146,118+0.06+2.80%
APRN5.53642,881+0.15+2.79%
LZB27.8584,177+0.75+2.77%
RTRX24.6692,966+0.66+2.75%
ROCK32.9567,134+0.85+2.65%
CBD24.8896,538+0.64+2.64%
ATRC23.0483,192+0.58+2.58%
TMST17.55108,598+0.44+2.57%
BMCH20.92320,102+0.52+2.57%
NLSN41.01865,168+1.01+2.53%
FIZZ100.05166,891+2.46+2.52%
PENN24.57240,529+0.60+2.50%
HIMX9.471,191,911+0.23+2.49%
MS50.345,291,593+1.22+2.48%
VNET7.88134,747+0.19+2.47%
NEWR51.1465,001+1.23+2.46%
PNFP66.75203,835+1.60+2.46%
FCEL2.09769,018+0.05+2.45%
SYNT24.891,282,933+0.59+2.43%
ARNA27.50450,704+0.65+2.42%
CMCM8.49275,981+0.20+2.41%
ORA64.9956,483+1.52+2.39%
ERF9.02325,378+0.21+2.38%
IART50.71115,930+1.18+2.38%
GS241.632,203,921+5.54+2.35%
OKSB28.4070,994+0.65+2.34%
CTB37.4599,393+0.85+2.32%
SHOP98.43775,595+2.22+2.31%
GKOS33.35111,004+0.75+2.30%
LLNW4.46385,717+0.10+2.29%
VSTO21.43261,122+0.48+2.29%
FOR17.90167,178+0.40+2.29%
ABBV94.271,963,009+2.10+2.28%
EXPE152.49537,954+3.35+2.25%
WIFI22.42151,813+0.49+2.23%
SNV46.88269,737+1.02+2.22%
ADXS4.17177,952+0.09+2.21%
ELGX5.11115,014+0.11+2.20%
JD40.469,401,502+0.87+2.20%
WBAI11.2492,603+0.24+2.18%
JW.A54.0583,817+1.15+2.17%
ESRX58.422,522,817+1.21+2.12%
TANH2.90299,824+0.06+2.11%
IMGN6.321,574,953+0.13+2.10%
IRBT78.01357,754+1.58+2.07%
RBS7.43276,866+0.15+2.06%
LYV42.26894,115+0.85+2.05%
DISH49.85798,274+1.00+2.05%
MOMO34.032,037,718+0.68+2.04%
GRPN5.053,663,811+0.10+2.02%
NAK2.032,269,375+0.04+2.01%
GWW209.541,258,865+4.12+2.01%
UBNT60.70127,491+1.19+2.00%
RHI49.95276,110+0.97+1.98%
CMA76.27586,451+1.47+1.97%
OKTA27.28545,314+0.51+1.91%
WTW47.61553,773+0.89+1.90%
YRCW12.33186,055+0.23+1.90%
DDD11.82641,531+0.22+1.90%
NPTN4.84178,398+0.09+1.89%
ARA12.9468,536+0.24+1.89%
TLRD13.53152,973+0.25+1.88%
MOH62.69482,918+1.15+1.87%
CRTO46.95192,335+0.86+1.87%
HOLI22.6087,868+0.41+1.85%
FLT165.62376,762+2.98+1.83%
AMRN3.35486,617+0.06+1.82%
KNX39.16293,020+0.70+1.82%
MYRG31.08251,550+0.55+1.80%
PII105.81140,705+1.87+1.80%
JBHT104.27375,666+1.84+1.80%
TGNA12.801,205,360+0.22+1.75%
ACHC42.54338,557+0.73+1.75%
EGOV17.5053,926+0.30+1.74%
LPTH2.92436,109+0.05+1.74%
SECO7.8896,890+0.13+1.69%
ACOR27.10178,098+0.45+1.69%
WTI3.051,077,274+0.05+1.67%
TCAP12.82286,251+0.21+1.67%
SYNA37.92104,824+0.61+1.63%
REI13.18200,911+0.20+1.54%
YRD52.59426,711+0.78+1.51%
FRTA4.85189,155+0.07+1.46%
INAP4.99211,973+0.07+1.42%
LINU2.16372,738+0.03+1.41%
WEB25.40158,119+0.35+1.40%
TPX66.18964,511+0.90+1.38%
EVTC15.20114,114+0.20+1.33%
OZM3.2991,212+0.04+1.23%
AFMD2.1379,143+0.03+1.19%
DYN9.551,350,106+0.11+1.17%
COLL11.21184,937+0.12+1.08%
HOG48.031,342,491+0.51+1.07%
CUI2.92151,604+0.03+1.04%
ARDX5.55771,461+0.05+0.91%
MOC3.0795,730+0.02+0.66%
RNN2.01145,544+0.01+0.50%
XOMA23.52121,338-0.06-0.25%
IPXL18.982,553,273-0.32-1.66%
DRAD2.4069,425-0.05-2.08%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.111-0.47%
 Británie28.776-0.45%
 Bulharsko13.150-0.22%
 Čína3.297-0.43%
 Dánsko3.455-0.22%
 EMU EURO25.717-0.22%
 Chorvatsko3.425-0.23%
 Japonsko19.318-1.10%
 Kanada17.486+0.13%
 Maďarsko8.343-0.26%
 Norsko2.740-0.59%
 Polsko6.077-0.14%
 Rusko37.974-0.48%
 Švédsko2.678-0.33%
 Švýcarsko22.236-0.63%
 USA21.812-0.53%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.