Akcieatrhy  >  

USA top nárůsty


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
ECOM11.15319,700+1.80+19.25%
PRAN2.07104,900+0.27+15.00%
AAOI31.641,787,100+3.35+11.84%
ORPN2.2572,500+0.23+11.39%
ZDGE3.3974,000+0.31+10.06%
TLRA4.34205,800+0.37+9.32%
GALT3.67603,900+0.30+8.90%
SIEN11.981,984,900+0.93+8.42%
MYO3.60739,900+0.27+8.11%
CIFS22.81154,700+1.69+8.03%
CRSP57.422,133,600+4.20+7.89%
ARMO27.701,295,600+2.02+7.87%
ENPH4.581,799,900+0.33+7.76%
LEU3.8963,000+0.28+7.76%
TCBI96.751,566,400+6.90+7.68%
AXP102.3711,713,800+7.22+7.59%
DEST2.65108,400+0.18+7.29%
USAS4.3065,400+0.29+7.23%
PRQR3.7558,100+0.25+7.14%
ADMS27.671,851,400+1.82+7.04%
WBS58.441,787,700+3.81+6.97%
LEE2.35198,500+0.15+6.82%
SVA7.8892,100+0.50+6.78%
VRAY8.211,190,400+0.51+6.62%
KTOV2.59163,400+0.16+6.58%
UMPQ23.074,162,900+1.42+6.56%
ROSE7.3855,700+0.44+6.34%
SNA152.592,819,400+8.95+6.23%
ELGX4.57457,200+0.26+6.03%
SYNT27.881,135,100+1.57+5.97%
EWBC65.071,878,000+3.66+5.96%
GORO5.19812,100+0.29+5.92%
NEPT2.93630,800+0.16+5.78%
CCRC16.55422,600+0.90+5.75%
SND6.64888,600+0.36+5.73%
BK55.247,839,000+2.98+5.70%
BXS32.601,466,800+1.75+5.67%
GWW299.883,255,100+15.19+5.34%
MDSO73.461,957,300+3.71+5.32%
BLPH2.18171,700+0.11+5.31%
QCRH46.80118,000+2.35+5.29%
TTS6.002,903,100+0.30+5.26%
VEON2.6615,934,800+0.13+5.14%
FGP3.31304,900+0.16+5.08%
RETA23.87182,200+1.15+5.06%
NVCR25.002,459,400+1.20+5.04%
OSG3.99815,700+0.19+5.00%
GLNG30.893,084,200+1.46+4.96%
MLNT7.45144,200+0.35+4.93%
ACH16.27287,700+0.76+4.90%
TSC24.80116,400+1.15+4.86%
BRFS7.1610,508,800+0.33+4.83%
ORGS10.66151,800+0.49+4.82%
CDMO3.28238,500+0.15+4.79%
CHCO74.80174,800+3.34+4.67%
RIGL4.0612,468,899+0.18+4.64%
SPWR9.774,620,500+0.43+4.60%
RYI10.35304,600+0.45+4.55%
BPFH16.20829,900+0.70+4.52%
GOOS36.571,721,500+1.58+4.52%
GROW3.0387,100+0.13+4.48%
CHCI2.23107,700+0.09+4.44%
CERC3.57257,900+0.15+4.39%
MARK6.92483,000+0.29+4.37%
OPGN2.1814,525,700+0.09+4.31%
SBGI30.601,928,000+1.25+4.26%
APPN28.43404,900+1.16+4.25%
ERIC6.6410,400,100+0.27+4.24%
AVXL2.26333,400+0.09+4.15%
XRM7.0296,700+0.28+4.15%
CTG9.1185,000+0.36+4.11%
YOGA2.2853,600+0.09+4.11%
MHLD7.65532,900+0.30+4.08%
CALA6.45499,500+0.25+4.03%
WTTR15.80995,100+0.61+4.02%
DXR8.092,171,200+0.31+3.98%
TTPH3.14514,100+0.12+3.97%
LBC12.09107,900+0.46+3.96%
MYND2.10205,000+0.08+3.96%
APPF50.30174,800+1.90+3.93%
PETZ4.50131,400+0.17+3.93%
SVM2.95458,700+0.11+3.87%
VRS18.55816,600+0.69+3.86%
VSLR4.15269,500+0.15+3.75%
VXRT5.57149,900+0.20+3.72%
STBA42.47199,800+1.52+3.71%
EGBN59.90192,500+2.10+3.63%
CTBI48.7568,000+1.70+3.61%
KEY19.5514,692,300+0.68+3.60%
EGHT20.20970,700+0.70+3.59%
SGRY18.10852,400+0.63+3.58%
IMPV49.35447,600+1.70+3.57%
ACIA26.482,019,800+0.91+3.56%
SQM56.511,650,900+1.94+3.56%
TGTX14.701,149,500+0.50+3.52%
ZYNE10.31747,000+0.35+3.51%
HAYN42.6991,000+1.44+3.49%
NEXT5.6598,300+0.19+3.48%
NXST67.05721,600+2.25+3.47%
ABB24.272,946,800+0.81+3.45%
BBT52.363,927,300+1.73+3.42%
QD11.201,069,000+0.37+3.42%
BMTC45.65121,000+1.50+3.40%
GTN12.201,338,900+0.40+3.39%
ABCD13.58842,400+0.44+3.35%
ATEC3.70167,300+0.12+3.35%
GBNK29.4575,800+0.95+3.33%
FSCT35.86366,000+1.15+3.31%
SASR39.64192,600+1.27+3.31%
FTD6.66287,800+0.21+3.26%
HCC24.191,322,200+0.76+3.24%
NAP3.82331,300+0.12+3.24%
PRTY16.001,136,600+0.50+3.23%
LQDT6.4551,900+0.20+3.20%
ARCH100.57391,300+3.10+3.18%
WATT20.38874,500+0.62+3.14%
PES3.30332,600+0.10+3.12%
ROKU32.707,064,600+0.98+3.09%
YECO3.3651,400+0.10+3.07%
IRBT63.672,521,600+1.87+3.03%
HESM20.38154,600+0.59+2.98%
CATY40.46631,100+1.16+2.95%
KELYA31.61196,400+0.90+2.93%
GIFI8.8071,300+0.25+2.92%
PTR75.17222,200+2.13+2.92%
NGHC25.51363,300+0.72+2.90%
GMLP18.94616,400+0.53+2.88%
CLD3.22624,200+0.09+2.88%
SCHW53.688,837,500+1.50+2.87%
CFR106.80352,500+2.97+2.86%
ISIG2.1881,300+0.06+2.83%
BTU38.341,696,300+1.05+2.82%
WAL58.20756,100+1.59+2.81%
CURO19.53160,200+0.53+2.79%
GLDD4.60302,000+0.13+2.79%
SDLP3.34688,700+0.09+2.77%
WSBC44.22162,700+1.19+2.77%
OPTN20.12220,100+0.54+2.76%
TMP78.4051,800+2.10+2.75%
HOS3.73177,600+0.10+2.75%
HLIT3.75304,400+0.10+2.74%
STT104.182,533,400+2.76+2.72%
VDSI15.15341,800+0.40+2.71%
MS54.7013,872,899+1.44+2.70%
CALI2.67118,900+0.07+2.69%
IBTX71.60141,300+1.85+2.65%
SIVB249.14587,100+6.42+2.65%
ADMP3.90279,100+0.10+2.63%
AKAO13.011,471,400+0.33+2.60%
CDE8.812,529,800+0.22+2.56%
CBAY13.32773,800+0.33+2.54%
PGLC2.0274,900+0.05+2.54%
GPRK15.02735,300+0.37+2.53%
DBD16.30979,000+0.40+2.52%
WRD24.91864,500+0.61+2.51%
WRLD106.3364,400+2.60+2.51%
KB57.21119,900+1.39+2.49%
LX16.48846,500+0.40+2.49%
STI67.035,394,500+1.62+2.48%
CIG2.497,461,800+0.06+2.47%
TGNA11.203,057,900+0.27+2.47%
USAK28.16296,200+0.68+2.47%
DCPH24.1485,300+0.58+2.46%
SNNA20.50217,400+0.49+2.45%
RILY20.9573,500+0.50+2.44%
ENVA23.25218,100+0.55+2.42%
GE13.9987,722,195+0.33+2.42%
EC22.242,077,500+0.52+2.39%
CRZO18.964,507,900+0.44+2.38%
GEOS10.74106,200+0.25+2.38%
LBY5.61196,700+0.13+2.37%
AIHS7.8063,900+0.18+2.36%
MUX2.172,209,700+0.05+2.36%
HL3.924,077,300+0.09+2.35%
TXT65.483,696,800+1.49+2.33%
CIT52.99830,300+1.19+2.30%
VCYT5.77474,300+0.13+2.30%
BITA20.551,769,400+0.46+2.29%
KMI16.5421,268,299+0.37+2.29%
TSLA300.086,090,000+6.73+2.29%
GEF58.65186,300+1.31+2.28%
IPG24.656,830,500+0.55+2.28%
KRNY13.45354,100+0.30+2.28%
WFC51.5423,677,299+1.15+2.28%
BDSI2.25173,700+0.05+2.27%
EXK3.162,236,000+0.07+2.27%
SON51.061,059,500+1.13+2.26%
TBBK10.92236,700+0.24+2.25%
TREE322.50136,500+7.05+2.23%
CGG2.3050,600+0.05+2.22%
WPP81.41138,000+1.77+2.22%
AMSC6.51244,400+0.14+2.20%
BAC30.1880,872,492+0.65+2.20%
CBIO28.28144,500+0.61+2.20%
JPM111.7217,910,799+2.40+2.20%
SRCE52.0354,800+1.12+2.20%
LPI10.253,685,900+0.22+2.19%
CMCO38.01222,200+0.81+2.18%
RCM7.50487,000+0.16+2.18%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.