Akcieatrhy  >  

USA top nárůsty


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
FOGO15.551,522,700+3.00+23.90%
VYGR23.661,328,800+4.30+22.21%
FTNW20.50130,900+2.85+16.15%
DIN63.442,863,700+8.77+16.04%
DQ61.51620,200+8.24+15.47%
DPW2.015,636,000+0.25+14.20%
RARX7.74565,400+0.91+13.32%
RYAM20.542,376,500+2.36+12.98%
SITO5.25646,400+0.60+12.90%
PGTI17.60829,900+2.00+12.82%
PAR11.26352,700+1.27+12.71%
ECYT3.571,589,200+0.39+12.26%
TNDM2.721,617,000+0.29+11.93%
LGCY2.56575,200+0.27+11.79%
WBAI17.45492,400+1.81+11.57%
XTNT7.30424,300+0.75+11.45%
NDLS6.85310,800+0.70+11.38%
DRNA11.82906,000+1.19+11.19%
TGH18.501,341,000+1.85+11.11%
NBL29.1216,320,199+2.84+10.81%
ZN4.473,043,900+0.43+10.64%
CTG6.45461,200+0.58+9.88%
EVRI7.77557,200+0.67+9.44%
BBW9.95765,100+0.85+9.34%
AVH9.291,397,400+0.79+9.29%
MCRN20.45970,000+1.70+9.07%
VNRX3.25122,300+0.27+9.06%
PI12.062,400,500+0.99+8.94%
RXII3.4855,200+0.26+8.07%
AGEN4.704,164,000+0.35+8.05%
PTI3.132,218,800+0.23+7.93%
FBR19.254,503,800+1.41+7.90%
AKTS6.75117,700+0.49+7.83%
GTXI16.71159,700+1.16+7.46%
BAND23.9178,000+1.62+7.27%
CASA20.67207,900+1.40+7.27%
SAIL17.45459,200+1.15+7.06%
VIRT30.351,239,100+2.00+7.05%
GROW3.81428,800+0.25+7.02%
SGMS46.551,087,200+3.05+7.01%
SNSS6.37180,700+0.40+6.70%
I3.731,053,900+0.23+6.57%
GOGL9.31540,800+0.57+6.46%
ROKU51.187,549,200+3.05+6.34%
INAP13.44222,500+0.80+6.33%
EBR6.99767,000+0.41+6.23%
ODT26.4960,000+1.54+6.17%
SMP51.14185,300+2.94+6.10%
UCTT20.362,341,400+1.17+6.10%
NXPI125.5630,986,801+7.06+5.96%
CYD24.5069,600+1.37+5.92%
BKYI2.1695,200+0.12+5.88%
ATOM5.82136,900+0.32+5.82%
ASND59.00101,900+3.19+5.72%
CYBE15.0574,400+0.80+5.61%
CUI2.8759,900+0.15+5.51%
THS40.381,815,800+2.10+5.49%
IDN2.70152,500+0.14+5.47%
TVPT13.945,954,100+0.72+5.45%
CAI23.09773,500+1.19+5.43%
MTBC3.89454,100+0.20+5.42%
THRM33.35384,500+1.70+5.37%
JRJC2.57139,800+0.13+5.33%
LFIN36.23227,000+1.83+5.32%
GEMP6.95326,800+0.35+5.30%
MOS26.767,952,500+1.33+5.23%
LPSN13.10647,700+0.65+5.22%
OBLN4.23135,700+0.21+5.22%
SPN9.377,119,800+0.46+5.16%
CNAT5.38752,500+0.26+5.08%
PBR.A12.5710,035,500+0.60+5.01%
VTVT6.96218,200+0.33+4.98%
CRUS43.831,708,000+2.06+4.93%
UIS11.702,427,900+0.55+4.93%
KLIC23.10686,800+1.08+4.90%
CLCT16.32158,500+0.76+4.88%
FANH31.65346,900+1.46+4.84%
HOS3.91271,400+0.18+4.83%
YTRA7.81164,400+0.36+4.83%
PZN10.6595,500+0.49+4.82%
TK7.831,944,800+0.36+4.82%
MEET2.831,105,000+0.13+4.81%
SPXC32.42462,800+1.48+4.78%
TRUE11.712,807,200+0.53+4.74%
EROS13.301,551,600+0.60+4.72%
BLCM6.912,308,000+0.31+4.70%
DAVE6.7055,700+0.30+4.69%
GBT65.901,160,500+2.95+4.69%
FATE9.17986,300+0.41+4.68%
CORI13.02251,700+0.58+4.66%
CZZ11.341,962,100+0.50+4.61%
LC4.139,376,899+0.18+4.56%
CRNT2.761,582,100+0.12+4.55%
ON23.567,358,900+1.02+4.53%
IMDZ3.50268,200+0.15+4.48%
HOV2.345,381,100+0.10+4.46%
SYBX11.47143,100+0.49+4.46%
HTHT153.52497,800+6.53+4.44%
ICL4.26203,200+0.18+4.41%
AVP2.858,849,300+0.12+4.40%
HEP31.06249,700+1.31+4.40%
BL40.75960,100+1.71+4.38%
URGN50.00257,700+2.08+4.34%
AMAG19.302,194,300+0.80+4.32%
MKSI114.75713,800+4.75+4.32%
PBR13.2919,061,000+0.54+4.24%
PSDO15.74250,700+0.64+4.24%
MOMO32.364,695,800+1.31+4.22%
PHI30.6094,300+1.24+4.22%
VKTX6.441,672,900+0.26+4.21%
AAOI33.331,210,900+1.34+4.19%
SOL2.5063,900+0.10+4.17%
ANGI14.60803,200+0.58+4.14%
AUPH5.43496,000+0.21+4.02%
CY16.808,176,100+0.65+4.02%
KTOV2.59191,700+0.10+4.02%
PLNT33.681,812,100+1.30+4.01%
CRSP41.61819,800+1.60+4.00%
OLED161.101,819,000+6.15+3.97%
YELP43.372,945,600+1.64+3.93%
NOA5.3052,600+0.20+3.92%
VLRS9.021,280,600+0.34+3.92%
CMG317.572,740,400+11.94+3.91%
PME3.2088,800+0.12+3.90%
CAMT6.70123,200+0.25+3.88%
CMCM14.34575,000+0.53+3.84%
ZSAN4.4650,100+0.16+3.84%
MBVX2.4479,700+0.09+3.83%
TSRO62.301,064,000+2.30+3.83%
BAK28.28490,700+1.04+3.82%
SHOP142.782,712,400+5.25+3.82%
INVE4.23114,500+0.16+3.80%
AGLE6.3157,200+0.23+3.78%
DAIO11.0297,900+0.40+3.77%
FOMX6.08269,600+0.22+3.75%
MTSI21.141,144,600+0.76+3.73%
QRVO80.172,327,900+2.86+3.70%
TNTR5.3274,000+0.19+3.70%
TTD50.20963,400+1.79+3.70%
MHH11.2455,300+0.40+3.69%
TER44.903,265,200+1.59+3.67%
PCRX31.251,119,700+1.10+3.65%
SELB8.81237,100+0.31+3.65%
NICE93.91326,100+3.30+3.64%
PES2.85659,200+0.10+3.64%
TNAV5.70120,500+0.20+3.64%
NEWR70.82622,100+2.48+3.63%
CF41.823,878,000+1.46+3.62%
IPI3.721,032,000+0.13+3.62%
LUNA2.3180,300+0.08+3.59%
WIFI26.46677,100+0.91+3.56%
ALLE85.661,657,000+2.94+3.55%
WAB80.001,892,300+2.73+3.53%
LTM16.48262,000+0.56+3.52%
PETS45.69656,900+1.52+3.44%
NVMI28.03239,200+0.93+3.43%
NVAX2.4218,054,400+0.08+3.42%
CBZ18.45408,700+0.60+3.36%
FICO172.02356,200+5.54+3.33%
GEO20.781,508,600+0.67+3.33%
NQ2.17558,100+0.07+3.33%
NUS71.36703,400+2.29+3.32%
KDMN3.75742,400+0.12+3.31%
P5.3316,678,100+0.17+3.29%
RAD2.20144,477,500+0.07+3.29%
MIME34.32690,700+1.09+3.28%
TGTX12.601,970,300+0.40+3.28%
NEXA20.55507,600+0.65+3.27%
OMER11.37843,700+0.36+3.27%
NITE10.7976,400+0.34+3.25%
ZLAB24.25104,100+0.76+3.24%
EIGI8.00343,500+0.25+3.23%
SBLK12.14431,900+0.38+3.23%
BXC17.02215,500+0.53+3.21%
ADXS2.59561,800+0.08+3.19%
FLWS11.35416,200+0.35+3.18%
SEDG47.451,824,700+1.45+3.15%
OKTA35.841,819,400+1.09+3.14%
SALT8.251,037,600+0.25+3.13%
XLNX69.192,752,900+2.10+3.13%
CYOU28.07182,200+0.85+3.12%
IPHI25.201,266,900+0.76+3.11%
NPTN6.33689,100+0.19+3.09%
BXG19.14132,600+0.57+3.07%
TYPE25.35969,400+0.75+3.05%
FPRX18.89507,100+0.55+3.00%
TYHT2.0654,000+0.06+3.00%
HUBS108.90855,200+3.15+2.98%
AMAT56.6621,998,201+1.63+2.96%
TEX42.241,975,900+1.21+2.95%
CBPO83.23162,700+2.38+2.94%
LRCX193.443,296,400+5.53+2.94%
CYBR49.301,122,900+1.40+2.92%
ECOL58.50336,500+1.65+2.90%
PLUS78.20120,900+2.20+2.89%
SMTC33.80885,300+0.95+2.89%
CARB28.60565,900+0.80+2.88%
IMAX23.251,407,700+0.65+2.88%
ECOM9.00105,500+0.25+2.86%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.