Akcieatrhy  >  

USA top objemy


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
DPW5.382,404,042+1.22+29.33%
HMNY6.562,271,890-3.52-34.92%
FNSR24.221,943,838+4.92+25.49%
AMD9.90670,612unchunch
BAC29.30499,036-0.02-0.07%
QCOM64.86336,666unchunch
IRM37.91332,050+0.11+0.29%
RIOT25.42324,010-2.78-9.86%
CHFS4.16271,556+0.58+16.20%
MARA6.08262,295+0.28+4.83%
UBS18.02247,734+0.16+0.90%
BTI66.98225,685-0.32-0.48%
PTI5.66219,375-0.48-7.82%
MT31.71203,600-0.02-0.06%
CY15.25196,058+0.01+0.07%
AMAT50.65194,418+0.18+0.36%
VRX22.05182,480+0.18+0.82%
NAT2.90176,585-0.77-20.98%
ERIC6.50168,600+0.11+1.72%
WDC84.81165,339+3.04+3.72%
IHG59.87140,398+0.68+1.15%
ING18.31137,100-0.12-0.65%
TEVA16.72136,037+0.20+1.21%
NVDA191.66130,042+0.82+0.43%
AMTD51.69122,408-1.00-1.90%
LITE46.95121,777-4.80-9.28%
BLUE185.55110,071-5.40-2.83%
RIG10.17109,135+0.02+0.20%
OSTK54.25100,404+0.80+1.50%
ARGX53.2298,569-1.78-3.24%
MU42.3997,527+0.53+1.27%
XNET16.4294,361+0.53+3.34%
BABA175.4592,909+0.81+0.46%
NOK4.6383,969+0.08+1.76%
GE18.0075,261+0.09+0.50%
DB19.4073,772+0.02+0.10%
PAY16.7570,007-1.72-9.31%
AAPL172.4268,854+0.72+0.42%
SQ38.2064,668+0.12+0.32%
FB177.5255,386+0.56+0.32%
CZZ9.4054,150+0.17+1.84%
OAS8.4153,890+0.08+0.96%
FATE4.1852,700-0.25-5.64%
JCP2.9048,024+0.03+1.05%
ASML172.1640,441unchunch
JD38.9740,199+0.41+1.06%
AU8.9637,238-0.02-0.22%
NTLA17.4536,789-0.85-4.64%
RDS.A65.0236,258+0.52+0.81%
CHK3.8534,084+0.04+1.05%
BPMC80.1132,497-1.87-2.28%
BCS10.7830,236+0.13+1.22%
HL3.5830,200-0.01-0.28%
ROKU47.5526,122+0.60+1.28%
BBVA8.4725,808unchunch
IBN9.4225,625-0.18-1.88%
STAY17.7425,614+0.54+3.14%
CLSN2.8825,608+0.05+1.77%
DIS108.3123,956+0.88+0.82%
FTI28.7323,880-0.04-0.14%
PBR9.8723,364-0.07-0.70%
CTL16.0123,083+0.31+1.97%
CRBP6.9522,558-0.10-1.42%
TSLA341.0021,802-0.03-0.01%
SNAP15.9221,411-0.01-0.06%
HSBC51.5221,373+0.97+1.92%
GFI3.6620,500-0.05-1.35%
SAN6.6419,300-0.01-0.15%
C76.1018,899-0.05-0.07%
ITUB12.8618,509-0.36-2.72%
VALE10.9018,150-0.16-1.45%
OCLR7.1817,950+0.11+1.56%
JPM106.7716,841-0.08-0.07%
ETP16.9016,675+0.18+1.08%
BP40.8916,219+0.23+0.57%
ORAN17.3615,900-0.06-0.34%
QD13.4915,273+0.30+2.27%
T38.0414,871-0.06-0.16%
CS17.6213,820+0.13+0.74%
RBS7.6312,500+0.04+0.53%
FCX15.7512,475+0.04+0.25%
GROW4.9012,398-0.05-1.01%
RDS.B66.4012,138+0.20+0.30%
VOD31.2511,971unchunch
SWN5.5611,800+0.02+0.36%
BBL36.9811,600+0.17+0.46%
E33.0911,500+0.02+0.06%
F12.6211,275+0.02+0.16%
ANY2.2511,118+0.34+17.80%
BA291.2411,100+1.30+0.45%
GOGL8.3211,062-0.24-2.80%
ARWR3.4510,709-0.10-2.82%
CLF6.6810,601+0.01+0.15%
MBT8.9410,441+0.07+0.79%
STM21.8510,217+0.15+0.69%
KL13.6510,000-0.01-0.07%
PHG38.639,910-0.10-0.26%
BRFS11.439,900+0.09+0.79%
CRH34.809,700+0.07+0.20%
ARAY4.759,085-0.30-5.94%
BUD110.708,780-0.42-0.38%
GOLD90.638,588+0.16+0.18%
AMZN1,169.787,963+4.70+0.40%
GRFS21.557,681+0.05+0.23%
TEF9.837,500+0.05+0.51%
UN57.137,410-0.18-0.31%
AKS5.307,400-0.03-0.56%
NVO52.897,360-0.43-0.81%
UL55.887,300-0.20-0.36%
STX42.727,068+0.60+1.42%
MOMO24.907,061+0.15+0.61%
SRAX5.406,987+0.09+1.69%
TWTR21.656,948unchunch
ABX13.706,900+0.06+0.44%
VZ53.106,890-0.09-0.17%
STO20.726,817-0.05-0.24%
CCL66.306,760-0.25-0.38%
GILD76.006,741-0.09-0.12%
BITA29.986,614+0.81+2.78%
CLLS27.396,495+3.37+14.03%
EPD25.996,478+0.26+1.01%
GSK35.756,225+0.23+0.65%
MOXC3.956,000+0.15+3.95%
NFLX186.105,951+0.37+0.20%
MYO2.855,750-0.07-2.40%
AXL17.005,700-0.20-1.16%
HON152.255,664-1.49-0.97%
PYPL74.215,163+0.59+0.80%
KEY19.985,132-0.02-0.10%
IIVI47.005,100+0.75+1.62%
NKE62.025,079-0.15-0.24%
OPK5.075,000-0.03-0.59%
VSTM3.635,000-0.09-2.42%
MRK57.254,958+0.18+0.32%
EIX69.504,938+0.92+1.34%
AABA70.204,736+0.43+0.62%
RIO47.814,660+0.11+0.23%
LVS70.754,598+0.67+0.96%
ICPT62.154,510+1.51+2.49%
MFGP33.014,430+0.09+0.27%
FOXA34.254,428+0.15+0.44%
MSFT85.654,245+0.07+0.08%
MARK8.204,160-0.24-2.84%
MS54.034,115+0.18+0.33%
XXII2.634,100unchunch
ESIO19.494,000unchunch
CEA29.803,992+0.19+0.64%
SSL31.353,700+0.25+0.80%
AZN33.343,600-0.08-0.24%
CUK66.013,582-0.25-0.38%
CCE39.093,570-0.10-0.26%
SBGL4.763,550-0.07-1.45%
ABEO15.453,500unchunch
LYG3.663,500+0.02+0.55%
SHPG148.753,249-0.66-0.44%
BZUN30.663,225+0.16+0.52%
ZNGA4.013,220+0.03+0.75%
JUNO45.503,075-0.25-0.55%
ORCL50.493,072+0.10+0.20%
NTES349.003,039+4.48+1.30%
SIRI5.673,024-0.02-0.35%
XRF6.003,007-0.12-1.96%
AMRN3.173,000-0.06-1.86%
LRAD2.453,000unchunch
RADA3.523,000+0.15+4.45%
V113.502,998+0.04+0.04%
FOX34.252,995+0.65+1.93%
MYL39.262,976-0.03-0.08%
VIAB29.472,803-0.12-0.41%
TXMD7.002,800+0.20+2.94%
TAL29.402,781+0.06+0.20%
PYDS2.902,740-0.01-0.34%
FIT6.982,700-0.01-0.14%
GPRO8.032,611unchunch
FSLR69.252,571+0.34+0.49%
UEPS11.882,548+0.51+4.49%
TRXC2.032,520unchunch
SSC3.532,516+0.06+1.73%
TSU18.492,470+0.21+1.15%
TSEM33.392,450+0.24+0.72%
ELTK3.572,300-0.24-6.30%
TSCO67.912,300+0.07+0.10%
SIGM6.952,221-0.03-0.36%
YTEN4.002,210-0.20-4.76%
BV5.472,208unchunch
NETE5.352,185+0.03+0.56%
ORC9.552,016+0.09+0.95%
HTZ21.512,011-0.19-0.88%
MDXG12.402,002+0.15+1.22%
GGB3.542,000-0.08-2.21%
SNN35.292,000-0.24-0.68%
MELI305.971,973+10.85+3.68%
QGEN31.501,956-0.17-0.52%
BAK27.251,913+0.30+1.11%
IMMU11.801,900-0.32-2.64%
TECK23.461,700+0.04+0.17%
HTA31.001,680+0.20+0.65%
ATVI64.701,663+0.30+0.47%
CCJ10.501,657+0.04+0.38%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie16.569+0.35%
 Británie29.095-0.08%
 Bulharsko13.102-0.00%
 Čína3.295-0.22%
 Dánsko3.443-0.06%
 EMU EURO25.625-0.05%
 Chorvatsko3.394-0.20%
 Japonsko19.275+0.13%
 Kanada16.955-0.14%
 Maďarsko8.156-0.08%
 Norsko2.610-0.16%
 Polsko6.078-0.15%
 Rusko36.993+0.23%
 Švédsko2.583-0.21%
 Švýcarsko22.009-0.14%
 USA21.796-0.34%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.