Akcieatrhy  >  

USA top objemy


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
OPTT2.0229,557,736+0.58+40.28%
TRXC3.6229,298,305-0.38-9.50%
BAC26.5122,947,219+0.31+1.18%
ECA11.8021,825,688+0.38+3.33%
MU41.0821,417,578+0.69+1.71%
AMD13.9814,693,298-0.18-1.27%
T35.5313,853,048-0.70-1.93%
GE23.1112,989,899-0.08-0.34%
IBM159.6112,162,121+13.07+8.92%
AKS5.9811,945,228+0.32+5.65%
VALE10.0010,861,067-0.26-2.53%
SPPI20.3310,267,216+5.87+40.59%
SNAP15.8410,193,332-0.25-1.55%
X27.409,953,029+0.77+2.89%
F12.209,434,828-0.07-0.57%
JD40.469,401,502+0.87+2.20%
RIG10.369,230,688-0.43-3.99%
TEVA14.438,638,912-0.31-2.10%
WFC54.068,449,515+0.87+1.64%
RXDX16.308,212,449+1.95+13.59%
MNKD4.437,968,392-0.32-6.74%
ZNGA3.867,808,919+0.02+0.52%
WLL5.207,256,630-0.06-1.14%
NVDA195.316,976,666-2.44-1.23%
BABA177.856,975,834+2.53+1.44%
ESV5.396,923,654-0.19-3.41%
CHK3.806,718,358+0.02+0.53%
GPRO9.556,317,948+0.32+3.47%
IBN8.056,307,811-0.27-3.25%
C73.156,193,140+0.96+1.33%
GFI4.016,188,294-0.12-2.91%
VZ47.815,892,867-0.59-1.22%
KEY18.435,866,185+0.24+1.32%
WFT3.875,727,425-0.09-2.27%
CLF7.255,717,379+0.07+0.97%
AUY2.695,637,432-0.02-0.74%
AAPL159.795,606,703-0.68-0.42%
CTL18.785,512,370-0.24-1.26%
MS50.345,291,593+1.22+2.48%
PFE35.855,181,098-0.35-0.97%
FB175.945,107,901-0.17-0.10%
DRIO2.305,090,825+0.50+27.78%
CREE33.235,075,265+3.89+13.26%
INTC39.735,069,279-0.06-0.15%
SWN5.535,053,704-0.06-1.07%
ABEV6.804,949,839-0.03-0.44%
KMI18.584,880,115-0.10-0.54%
VRX12.444,878,747-0.37-2.89%
MRO13.814,844,717-0.15-1.07%
PBR10.444,833,303-0.05-0.48%
MSFT77.664,607,375+0.07+0.09%
AGN188.904,601,859-8.88-4.49%
EBAY37.874,535,440+0.38+1.01%
ORCL49.434,484,683+0.24+0.49%
GM45.384,460,242+0.36+0.80%
SNCR11.624,420,555-1.57-11.90%
VIAB25.974,371,565-0.60-2.26%
EA111.854,364,080-4.13-3.56%
HCLP9.574,291,054+0.62+6.93%
NKE52.184,160,707+0.18+0.35%
ABT55.964,130,976+0.90+1.63%
FCX14.694,075,065-0.24-1.61%
KR20.514,057,667+0.03+0.15%
VER8.144,042,002-0.08-0.97%
NFLX195.084,034,383-4.40-2.21%
CMCSA36.383,929,481-0.09-0.25%
USB53.343,867,556-0.54-1.00%
JCP3.493,843,985+0.05+1.45%
EGO2.153,837,438-0.05-2.27%
PCG56.793,666,818-0.65-1.13%
GRPN5.053,663,811+0.10+2.02%
CX8.103,502,226+0.01+0.12%
SBGL4.783,497,351-0.02-0.42%
HBI23.203,480,342+0.07+0.30%
SFUN4.473,468,517+0.04+0.90%
COTY15.563,420,126-0.44-2.75%
IAG5.763,374,854+0.10+1.77%
MGM30.223,364,849-0.27-0.89%
PLUG2.573,349,178-0.10-3.75%
CVS73.793,347,243+1.16+1.60%
RF14.883,253,455+0.10+0.68%
SRAX3.803,231,408-1.10-22.45%
FOXA27.193,221,209+0.31+1.15%
AMAT54.833,194,066-0.30-0.54%
XXII2.623,153,929-0.16-5.76%
JPM98.483,152,718+0.86+0.88%
TWTR18.172,967,554-0.11-0.60%
JNJ140.352,936,250-0.44-0.31%
NGD3.602,890,732-0.08-2.17%
MRK63.422,875,096+0.20+0.32%
BBD11.352,842,575-0.14-1.22%
FIT6.362,831,648-0.06-0.93%
XOM82.712,798,170-0.25-0.30%
BGC22.172,769,731-0.23-1.03%
PYPL67.222,762,033+0.55+0.82%
CSCO33.492,749,498-0.11-0.33%
LVLT53.192,702,602-0.28-0.52%
AZN34.652,697,892-0.13-0.37%
SBUX55.242,671,754+0.73+1.34%
BTG2.652,639,130+0.02+0.76%
TSM41.172,633,535-0.08-0.19%
NOK5.842,617,512+0.01+0.17%
PG92.342,603,943-0.46-0.50%
LRCX195.322,580,609+0.77+0.40%
TSLA361.702,578,604+5.95+1.67%
LSCC5.722,577,734+0.22+4.00%
SCSS31.592,557,685+1.21+3.98%
IPXL19.002,553,273-0.30-1.55%
OAS8.712,549,658-0.05-0.57%
SQ32.662,529,198-0.03-0.09%
SVU17.512,527,273-1.87-9.65%
ESRX58.422,522,817+1.21+2.12%
TECK22.092,512,775-0.39-1.73%
GGB3.572,487,742+0.04+0.99%
STM19.692,454,321-0.38-1.89%
HST19.692,387,063+0.35+1.81%
GPK14.312,353,122+0.14+0.99%
PBR.A10.162,343,879-0.03-0.29%
FDC18.222,316,941+0.14+0.77%
QCOM52.182,307,017-0.23-0.44%
ITUB13.892,304,875-0.09-0.64%
GLUU4.522,304,089-0.11-2.38%
DISCA19.402,300,864+0.24+1.25%
NAK2.032,269,375+0.04+2.01%
GILD79.902,264,237-0.34-0.42%
ISBC13.732,227,060+0.08+0.59%
SLB66.282,205,090-0.22-0.33%
GS241.632,203,921+5.54+2.35%
QEP8.572,182,127-0.05-0.58%
SIRI5.742,153,188+0.03+0.53%
COP49.842,138,498+0.12+0.24%
AU9.232,133,394-0.13-1.39%
TWX101.172,115,388-0.29-0.29%
VIPS8.412,098,118+0.06+0.72%
GIS51.972,076,527+0.27+0.52%
SYF31.462,068,178+0.48+1.55%
MOMO34.032,037,718+0.68+2.04%
UNH206.282,025,057+2.39+1.17%
MTG13.591,993,949+0.48+3.66%
HBAN13.931,976,698+0.12+0.87%
NE3.941,971,776-0.11-2.72%
CSX54.481,967,102+0.25+0.46%
ABBV94.271,963,009+2.10+2.28%
FMSA3.931,952,788-0.09-2.24%
WMT86.131,947,746+0.15+0.17%
ABX16.181,936,310-0.04-0.25%
ATRS2.191,919,869+0.10+4.78%
NLY12.311,899,710-0.01-0.08%
DIS97.661,895,525-0.70-0.71%
NBR7.281,878,378-0.04-0.55%
WBA67.841,876,639+0.44+0.65%
INFI2.281,868,313-0.42-15.56%
NAVI12.021,868,167-0.18-1.48%
GG13.151,867,674+0.01+0.08%
HPQ21.691,816,133+0.14+0.65%
MOBL3.421,813,733-0.38-10.00%
KGC4.261,789,256-0.03-0.70%
S7.071,773,476-0.02-0.28%
APC48.601,770,517-0.30-0.61%
CYH6.161,761,608-0.27-4.20%
MT28.721,744,980-0.14-0.49%
ASML170.701,727,072-5.64-3.20%
RIO47.881,703,958-1.91-3.84%
NCLH57.711,698,658-0.90-1.54%
HAL44.221,697,242-0.24-0.54%
GPS26.351,691,981-0.20-0.75%
ECYT4.801,679,527+0.45+10.34%
MAT15.651,672,868+0.06+0.38%
GSK40.931,669,099+0.10+0.24%
HK6.371,669,024-0.02-0.31%
KO46.471,645,622-0.05-0.11%
MDT78.591,635,452+0.59+0.76%
MDLZ40.831,624,994-0.30-0.73%
SCHW43.481,617,870+0.09+0.21%
CVX118.611,617,835-1.61-1.34%
EXEL27.701,595,318-0.60-2.12%
HMNY17.301,585,209-0.93-5.10%
CF36.411,583,913-0.59-1.59%
IMGN6.321,574,953+0.13+2.10%
SGYP2.901,567,703-0.13-4.29%
DAL52.881,553,203+0.12+0.23%
CFG37.071,539,432+0.39+1.06%
LBTYK31.441,537,769-0.07-0.22%
NBL27.981,512,915+0.24+0.87%
APA42.811,450,857+0.05+0.12%
AA47.111,443,595-0.66-1.38%
CUZ9.351,442,835-0.03-0.32%
BMY63.741,437,568-0.44-0.69%
ATVI61.731,436,550+0.07+0.11%
AGI7.141,415,387+0.02+0.28%
MOS21.061,413,190unchunch
BRCD11.871,412,650+0.10+0.85%
RDS.A60.701,407,781+0.02+0.03%
PAH11.091,387,490+0.10+0.91%
AABA67.461,371,345+0.68+1.02%
INVH22.641,370,331-0.01-0.04%
NG4.141,369,671-0.03-0.72%
GLW29.891,349,141+0.22+0.74%
AXAS2.051,346,751+0.02+0.99%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.111-0.47%
 Británie28.776-0.45%
 Bulharsko13.150-0.22%
 Čína3.297-0.43%
 Dánsko3.455-0.22%
 EMU EURO25.717-0.22%
 Chorvatsko3.425-0.23%
 Japonsko19.318-1.10%
 Kanada17.486+0.13%
 Maďarsko8.343-0.26%
 Norsko2.740-0.59%
 Polsko6.077-0.14%
 Rusko37.974-0.48%
 Švédsko2.678-0.33%
 Švýcarsko22.236-0.63%
 USA21.812-0.53%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.