Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
MTW9.791,324,600-29.09-74.82%
AMRH3.49251,700-5.21-59.89%
OPHC4.98495,500-3.27-39.64%
CARV3.31101,300-1.72-34.19%
CADC5.251,698,000-2.60-33.12%
VBLT6.853,070,100-2.15-23.89%
CHFS10.03466,900-2.76-21.58%
LEDS5.52701,700-1.41-20.35%
NEWA10.6557,600-2.11-16.54%
CNTY7.831,673,300-1.25-13.77%
WSM45.7816,033,000-7.09-13.41%
XOMA22.90323,500-3.35-12.76%
VHC4.05828,400-0.55-11.96%
PETZ12.01286,700-1.61-11.82%
CHRS8.351,250,600-1.10-11.64%
ADMA2.85479,400-0.35-10.94%
BPI8.242,867,700-0.98-10.63%
GNE4.86287,000-0.57-10.50%
ICON2.162,754,200-0.25-10.37%
VJET4.89219,900-0.54-9.94%
MRTX17.25913,500-1.75-9.21%
BITA39.134,707,200-3.92-9.11%
QD21.207,228,000-2.11-9.05%
VERI24.421,763,900-2.40-8.95%
ARC2.65202,000-0.25-8.62%
KODK3.45242,100-0.30-8.00%
NH3.28165,700-0.28-7.87%
SHLD4.231,475,100-0.34-7.44%
BBX7.562,373,300-0.59-7.24%
TGTX7.701,555,300-0.60-7.23%
OPNT30.8950,600-2.27-6.85%
SMI7.11650,400-0.51-6.69%
TANH2.81896,000-0.19-6.33%
ALSN38.954,579,600-2.57-6.19%
SPPI19.502,141,800-1.23-5.93%
MATW54.35214,500-3.40-5.89%
FORK4.90359,200-0.30-5.77%
CHKE2.4596,900-0.15-5.77%
EXXI4.90627,500-0.30-5.77%
CELH5.2389,500-0.32-5.77%
GRAM3.14205,800-0.19-5.71%
LPCN3.63330,400-0.22-5.71%
TRXC2.494,601,000-0.15-5.68%
XON12.851,593,900-0.77-5.65%
GRVY76.4955,000-4.45-5.50%
CLVS63.211,435,000-3.67-5.49%
VRNS49.05487,100-2.85-5.49%
SFUN4.707,202,900-0.27-5.43%
CLWT3.50130,800-0.20-5.41%
GFF22.50138,500-1.25-5.26%
AMRN3.242,110,500-0.18-5.26%
PRTA51.93438,500-2.88-5.25%
MYOK37.20304,300-2.05-5.22%
QTNT4.30113,400-0.23-5.08%
SORL6.56633,300-0.35-5.07%
CALI3.19119,700-0.17-5.06%
CREG3.801,042,300-0.20-5.00%
VNRX3.4656,500-0.18-4.95%
XRF9.06481,700-0.47-4.93%
R76.351,067,100-3.92-4.88%
TPIC19.06670,600-0.97-4.84%
ABCD5.5375,200-0.27-4.66%
CMI159.413,529,700-7.72-4.62%
TSRI5.25106,500-0.25-4.55%
NAK2.124,562,000-0.10-4.50%
CRVS11.2787,000-0.53-4.49%
KTOS9.972,660,700-0.46-4.41%
FENG5.90836,600-0.27-4.38%
ABEO15.40400,400-0.70-4.35%
KNDI7.75380,600-0.35-4.32%
PCAR66.695,375,400-3.01-4.32%
KONE4.00119,600-0.18-4.31%
MX12.25647,500-0.55-4.30%
PLSE24.87165,300-1.11-4.27%
AXSM4.70148,200-0.20-4.08%
VYGR12.951,113,600-0.55-4.07%
LJPC33.81195,300-1.43-4.06%
JMEI2.872,384,300-0.12-4.01%
CTRL33.08919,800-1.36-3.95%
SNMP11.3553,300-0.45-3.81%
ENV49.55437,000-1.95-3.79%
SVRA11.22467,400-0.44-3.77%
CLI22.321,600,900-0.87-3.75%
BMA103.36561,700-4.02-3.74%
SOL3.15141,700-0.12-3.67%
ACHN3.431,995,600-0.13-3.65%
IVTY8.0579,000-0.30-3.59%
ZIOP4.572,692,600-0.17-3.59%
MD49.912,247,600-1.85-3.57%
NAV37.60618,500-1.37-3.52%
QTWO42.45343,800-1.55-3.52%
TCON2.7593,700-0.10-3.51%
LXRX9.65763,000-0.35-3.50%
CORT18.39927,800-0.66-3.46%
STAY16.463,084,000-0.59-3.46%
SCG43.453,149,900-1.55-3.44%
OSTK52.402,321,100-1.85-3.41%
ACIU10.6176,400-0.37-3.37%
CZR12.3211,950,400-0.43-3.37%
NEOS10.151,098,700-0.35-3.33%
PETQ20.29453,400-0.69-3.29%
CTSH72.914,754,800-2.47-3.28%
HA37.601,701,100-1.25-3.22%
YTRA8.3687,800-0.27-3.13%
BEDU22.19205,400-0.71-3.10%
RYB26.16228,000-0.83-3.08%
RMAX51.25240,800-1.60-3.03%
ROKU38.597,565,400-1.20-3.02%
DKL27.40160,900-0.85-3.01%
JYNT5.5475,400-0.17-2.98%
KLAC101.651,693,600-3.12-2.98%
EGL27.86111,700-0.85-2.96%
RADA2.97199,600-0.09-2.94%
NSIT36.59164,400-1.11-2.94%
MOMO31.226,880,000-0.94-2.92%
SWCH18.44911,800-0.55-2.90%
HPJ4.20155,000-0.13-2.89%
KOOL3.43226,000-0.10-2.83%
RNN2.08317,800-0.06-2.80%
HEBT3.15111,700-0.09-2.78%
EHTH23.35113,200-0.66-2.75%
FOLD13.111,667,600-0.37-2.74%
ESIO23.741,051,000-0.65-2.67%
JP23.17544,200-0.63-2.65%
THC13.243,650,700-0.36-2.65%
CRESY21.3995,100-0.57-2.60%
HBB31.8461,400-0.85-2.60%
IVAC7.60120,900-0.20-2.56%
BRC38.75275,300-1.00-2.52%
MB33.20234,100-0.85-2.50%
EA108.828,556,300-2.78-2.49%
WAGE60.65431,000-1.55-2.49%
OSUR13.741,199,100-0.35-2.48%
CMCSA36.1638,138,500-0.91-2.45%
CHRW78.442,570,500-1.96-2.44%
NBEV2.41218,300-0.06-2.43%
RH102.262,200,300-2.55-2.43%
AMSC3.25139,800-0.08-2.40%
KB52.00107,300-1.28-2.40%
TSRO85.90449,700-2.10-2.39%
YRCW10.821,024,200-0.27-2.39%
BCRX4.522,299,900-0.11-2.38%
HIMX11.548,527,200-0.28-2.37%
RCII11.551,718,700-0.28-2.37%
ICHR28.131,971,000-0.68-2.36%
FORM16.65981,900-0.40-2.35%
HLNE32.00196,200-0.77-2.35%
AMAT56.4927,427,998-1.35-2.33%
SPAR14.80205,100-0.35-2.31%
RTRX21.18185,100-0.50-2.31%
ONCS2.111,521,500-0.05-2.31%
FTS37.21169,900-0.88-2.31%
GKOS26.45903,500-0.62-2.29%
IRIX7.7261,400-0.18-2.28%
DESP28.50423,800-0.66-2.26%
VHI5.19316,700-0.12-2.26%
VNDA12.95660,600-0.30-2.26%
KNSL42.67105,900-0.98-2.25%
TV18.688,932,000-0.43-2.25%
INTC44.6363,796,797-1.02-2.23%
SOHU53.33655,000-1.21-2.22%
LLNW5.72755,200-0.13-2.22%
HTHT124.63376,700-2.83-2.22%
IPI3.531,066,900-0.08-2.22%
CHKR2.20142,600-0.05-2.22%
ADRO8.80373,900-0.20-2.22%
AGFS5.3292,200-0.12-2.21%
SRG41.08384,400-0.93-2.21%
TTOO3.9986,100-0.09-2.21%
BIOS2.22478,100-0.05-2.20%
SNDR23.99435,500-0.54-2.20%
BWP14.281,284,600-0.32-2.19%
CAI35.23181,900-0.79-2.19%
SENS2.68162,100-0.06-2.19%
WMT97.4723,574,000-2.15-2.16%
DSKE11.36186,600-0.25-2.15%
CUI2.75214,900-0.06-2.14%
WETF10.951,810,300-0.24-2.14%
NAVI12.494,874,700-0.27-2.12%
LAND13.4457,900-0.29-2.11%
SJM114.191,418,100-2.46-2.11%
CECO12.64240,000-0.27-2.09%
PCG54.007,720,900-1.15-2.09%
MYO4.70108,000-0.10-2.08%
AT2.35444,700-0.05-2.08%
IMMU11.752,294,500-0.25-2.08%
SAVE36.391,060,800-0.77-2.07%
ARAY4.801,690,300-0.10-2.04%
QUOT12.051,303,200-0.25-2.03%
CLGX44.66468,500-0.92-2.02%
HL3.886,917,000-0.08-2.02%
TEGP23.30223,100-0.48-2.02%
UFPI36.90450,800-0.76-2.02%
FLIR46.531,410,100-0.95-2.00%
MTBC2.45183,200-0.05-2.00%
AST2.4564,200-0.05-2.00%
CVA14.801,430,100-0.30-1.99%
ETE16.314,811,900-0.33-1.98%
SGU10.4259,500-0.21-1.98%
TDG263.08296,400-5.32-1.98%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie16.470+0.03%
 Británie28.647+0.09%
 Bulharsko13.070-0.24%
 Čína3.280+0.07%
 Dánsko3.436-0.23%
 EMU EURO25.562-0.24%
 Chorvatsko3.379-0.38%
 Japonsko19.198-0.05%
 Kanada17.026+0.20%
 Maďarsko8.193-0.18%
 Norsko2.644+0.36%
 Polsko6.031-0.06%
 Rusko36.371+0.65%
 Švédsko2.585+0.31%
 Švýcarsko21.846-0.53%
 USA21.715-0.01%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.