Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
PIXY3.18206,700-0.53-14.29%
VSLR3.301,461,800-0.55-14.29%
SFUN3.745,238,800-0.55-12.82%
ADOM7.15642,600-1.03-12.59%
WUBA58.673,022,600-8.11-12.14%
AKTX7.28593,400-0.90-11.00%
CATM26.102,476,200-3.17-10.83%
LTRPA12.65779,800-1.40-9.96%
BEDU23.351,069,300-2.41-9.36%
FSLR46.885,589,400-4.53-8.81%
AEHR3.0791,600-0.29-8.63%
DOVA22.45170,800-2.09-8.52%
VSAR2.4512,465,301-0.22-8.41%
AMRS3.21515,800-0.29-8.29%
S7.8238,967,500-0.70-8.22%
NLNK10.094,383,100-0.90-8.19%
FANH11.91200,500-1.06-8.17%
SBLK9.60982,100-0.83-7.96%
GFA7.8894,200-0.68-7.94%
CRHM2.4588,164-0.20-7.55%
EDIT21.131,204,900-1.72-7.53%
PME3.13254,500-0.25-7.40%
DGX94.574,661,500-7.54-7.38%
GNK11.64121,900-0.92-7.32%
AZZ47.25314,600-3.70-7.26%
ALT2.3079,600-0.18-7.26%
SSC2.05399,100-0.16-7.24%
DRYS2.322,650,000-0.18-7.20%
EVTC16.151,825,500-1.25-7.18%
RUN5.191,729,000-0.40-7.16%
SMI5.11293,500-0.39-7.09%
TRIP41.228,597,200-3.15-7.09%
NTZ2.3959,100-0.18-7.00%
OXBR4.6553,400-0.35-7.00%
RENN8.38516,100-0.63-6.99%
RDFN26.021,518,400-1.95-6.97%
TCON3.35112,300-0.25-6.94%
SPWR7.115,562,400-0.53-6.94%
PI38.44732,000-2.81-6.81%
MX10.50862,500-0.75-6.67%
GOGL8.13374,400-0.58-6.66%
ATSG23.631,443,500-1.67-6.60%
XPLR3.41108,800-0.24-6.58%
ADXS4.272,360,400-0.30-6.56%
HIMX9.509,882,300-0.66-6.50%
ACH21.06218,000-1.46-6.48%
CMTA16.5789,100-1.14-6.44%
BITA42.271,262,000-2.89-6.40%
GNRT4.40356,500-0.30-6.38%
JUNO42.332,963,100-2.81-6.23%
SQM52.973,233,000-3.51-6.21%
RUBI3.70351,300-0.24-6.09%
ELMD6.9577,903-0.45-6.08%
MBIO10.6989,400-0.69-6.06%
XNET4.35316,000-0.28-6.05%
IVTY7.80115,400-0.50-6.02%
FDP46.64535,800-2.98-6.01%
NPTN5.551,129,100-0.35-5.93%
QTNA16.11396,700-1.01-5.90%
ZGNX13.55757,100-0.85-5.90%
CIG2.588,179,900-0.16-5.84%
OLED124.951,440,700-7.75-5.84%
FELP4.0559,700-0.25-5.81%
LITE51.902,477,600-3.20-5.81%
TTD56.361,078,400-3.44-5.75%
SKY11.2269,074-0.68-5.71%
THC15.393,298,800-0.93-5.70%
CHUBA22.46238,100-1.35-5.67%
SB2.85647,000-0.17-5.63%
FATE3.89390,200-0.23-5.58%
JP12.85433,100-0.76-5.58%
VECO19.65580,000-1.15-5.53%
NTNX23.185,179,900-1.32-5.39%
FRTA4.23819,900-0.24-5.37%
YGE2.30159,400-0.13-5.35%
ANET180.831,276,000-10.22-5.35%
ABTL7.29143,100-0.41-5.32%
OPNT38.4398,600-2.15-5.30%
MEET3.601,631,600-0.20-5.26%
JMEI2.891,792,600-0.16-5.25%
KOPN4.18840,800-0.23-5.22%
MYOK42.80573,100-2.35-5.20%
STM18.615,986,700-1.02-5.20%
AMD12.6184,127,102-0.69-5.19%
SID2.933,086,800-0.16-5.18%
TRTN31.34527,800-1.70-5.15%
CMCM8.511,590,700-0.46-5.13%
YRD42.46525,800-2.29-5.12%
LPTH2.42200,100-0.13-5.10%
ERN2.8073,222-0.15-5.08%
TTWO97.624,260,500-5.22-5.08%
ENTL16.8091,900-0.89-5.03%
NBEV3.40366,700-0.18-5.03%
HSKA84.8774,900-4.49-5.02%
QURE9.10170,200-0.48-5.01%
TREE234.40212,400-12.35-5.01%
CLUB6.65306,900-0.35-5.00%
ALDX7.65621,700-0.40-4.97%
TSS65.643,642,200-3.43-4.97%
XXII2.495,240,000-0.13-4.96%
CLDR16.08813,500-0.83-4.91%
QIWI16.92300,200-0.86-4.84%
NVMI25.46314,200-1.29-4.82%
SHOP114.472,316,800-5.80-4.82%
ZYNE5.93383,400-0.30-4.82%
CHUBK21.16236,200-1.07-4.81%
BABA169.5934,029,398-8.55-4.80%
VRAY5.38576,900-0.27-4.78%
GDDY43.152,292,600-2.15-4.75%
AMC15.154,648,900-0.75-4.72%
NFLX178.559,365,200-8.80-4.70%
OCLR8.425,310,900-0.40-4.59%
EXEL23.357,333,400-1.12-4.58%
JASO7.52894,000-0.36-4.57%
ECT2.10192,200-0.10-4.55%
MHLD7.35752,800-0.35-4.55%
GOL20.86282,800-0.99-4.53%
SQ27.459,481,500-1.30-4.52%
MIME27.94221,600-1.32-4.51%
FB162.8741,239,602-7.67-4.50%
ORBK40.52472,500-1.91-4.50%
W71.231,849,300-3.36-4.50%
WB95.563,277,300-4.48-4.48%
GDS11.32220,400-0.53-4.47%
NVDA171.0021,851,301-8.00-4.47%
CRUS51.062,459,300-2.38-4.45%
BZUN36.066,170,900-1.67-4.43%
TWLO29.471,707,800-1.36-4.41%
PXLW4.56195,300-0.21-4.40%
TAL31.706,165,400-1.46-4.40%
XRF6.75206,000-0.31-4.39%
FMC86.012,605,300-3.94-4.38%
ANY3.2988,400-0.15-4.36%
MTSI41.40758,900-1.87-4.32%
EGLE4.66293,900-0.21-4.31%
LLNW3.79466,900-0.17-4.29%
MSB22.45345,800-1.00-4.26%
ULBI6.7551,500-0.30-4.26%
UCTT27.011,638,600-1.20-4.25%
EROS13.55456,900-0.60-4.24%
AAOI61.112,185,500-2.69-4.22%
CTIC3.22302,100-0.14-4.17%
HIL4.6087,200-0.20-4.17%
SGRY9.20298,400-0.40-4.17%
BCOV6.95204,700-0.30-4.14%
AUG2.3257,500-0.10-4.13%
LTM13.70555,800-0.58-4.06%
PETX5.96293,500-0.25-4.03%
ALB128.892,642,500-5.40-4.02%
MRAM15.98145,500-0.67-4.02%
AT2.40258,200-0.10-4.00%
EHIC9.51113,100-0.39-3.94%
JBL28.285,744,500-1.16-3.94%
ASYS11.06204,800-0.45-3.91%
RCM3.45220,900-0.14-3.90%
ICHR23.73478,900-0.96-3.89%
FBR12.65655,200-0.51-3.88%
AIRG8.94116,300-0.36-3.87%
COTV34.26392,100-1.38-3.87%
KODK7.45102,800-0.30-3.87%
UMC2.491,768,300-0.10-3.86%
STON6.00556,300-0.24-3.85%
EDU82.291,871,800-3.29-3.84%
ACHV2.2657,400-0.09-3.83%
TDOC31.45981,900-1.25-3.82%
ACIA45.03449,700-1.78-3.80%
FWP5.5868,900-0.22-3.79%
XIN5.84445,600-0.23-3.79%
YY77.473,024,300-3.05-3.79%
MOMO33.656,351,500-1.32-3.77%
TLND39.6574,500-1.54-3.74%
MVIS2.58761,200-0.10-3.73%
SAEX2.5862,700-0.10-3.73%
LRCX170.172,212,900-6.56-3.71%
VHC3.90183,193-0.15-3.70%
DGLY2.6059,600-0.10-3.70%
BAK26.85408,300-1.03-3.69%
ONDK4.44467,200-0.17-3.69%
FNSR20.953,269,000-0.80-3.68%
SGBX4.7251,600-0.18-3.67%
VIVE5.7790,100-0.22-3.67%
GNW3.683,796,400-0.14-3.66%
RYI9.20192,900-0.35-3.66%
TWOU52.92445,500-2.01-3.66%
VIPS9.017,209,900-0.34-3.64%
EA114.204,113,000-4.30-3.63%
TPX61.451,159,600-2.31-3.62%
PLPM4.26132,100-0.16-3.62%
BRFS14.421,374,700-0.54-3.61%
GOGO12.001,324,700-0.45-3.61%
MLCO22.682,899,100-0.85-3.61%
SBOW22.1961,000-0.83-3.61%
TWTR16.9813,239,200-0.63-3.58%
HYGS8.10119,800-0.30-3.57%
QRVO68.661,932,800-2.54-3.57%
JOBS59.55293,900-2.20-3.56%
VIRT16.251,185,600-0.60-3.56%
ARCO9.50396,800-0.35-3.55%
DB16.048,182,500-0.59-3.55%
SINA111.571,109,600-4.11-3.55%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.441+0.42%
 Británie29.603+0.31%
 Bulharsko13.320-0.10%
 Čína3.318+0.49%
 Dánsko3.502+0.49%
 EMU EURO26.052-0.01%
 Chorvatsko3.480-0.01%
 Japonsko19.679+1.15%
 Kanada17.766+0.48%
 Maďarsko8.392-0.24%
 Norsko2.812+0.52%
 Polsko6.092-0.25%
 Rusko38.187+0.87%
 Švédsko2.733-0.03%
 Švýcarsko22.735+1.09%
 USA21.986+0.80%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.