Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
DPW2.31979,397-0.42-15.38%
RIOT19.29311,781-2.59-11.84%
CCIH2.36196,329-0.34-12.59%
KODK8.25832,905-0.95-10.33%
XNET15.492,450,730-1.14-6.86%
MARA3.78428,703-0.39-9.35%
TNDM2.90110,277-0.34-10.49%
WATT18.42354,486-1.58-7.90%
CNET4.42355,579-0.38-7.92%
HLX8.02130,902-0.66-7.60%
SSC4.60184,051-0.37-7.44%
TSRO65.00224,797-4.59-6.60%
OSTK74.30533,408-4.65-5.89%
GROW4.27121,094-0.25-5.53%
ONCE50.4590,272-2.21-4.20%
FNSR21.49596,737-1.25-5.50%
SBGL5.24305,278-0.24-4.38%
UA13.39650,481-0.75-5.30%
UAA14.43611,362-0.69-4.56%
NXTD2.58312,571-0.27-9.47%
GE18.0813,975,333-0.68-3.62%
TTM33.11101,375-1.21-3.53%
VIAB32.45641,651-1.31-3.88%
HIMX10.21361,244-0.49-4.58%
UNM56.62142,744-1.97-3.36%
TRQ3.45260,239-0.12-3.36%
SNAP13.53927,671-0.58-4.11%
OPK4.83264,327-0.15-3.01%
SQ39.75926,885-1.50-3.64%
RRC17.04266,980-0.54-3.07%
VALE13.143,854,692-0.39-2.88%
MDRX15.59164,305-0.44-2.74%
MGI12.37159,520-0.28-2.21%
NE5.59659,899-0.18-3.12%
BMY60.86338,042-1.95-3.10%
OZRK51.19257,904-1.28-2.44%
BP42.75734,523-1.16-2.64%
GFI4.26166,351-0.11-2.52%
FTI33.98230,597-0.82-2.36%
SSNC47.80234,028-1.67-3.38%
SPN11.07119,918-0.24-2.12%
JCP3.95703,460-0.10-2.47%
RIO56.38187,064-1.29-2.24%
SWN5.322,146,816-0.15-2.74%
MFGP31.05240,763-0.37-1.18%
MOS26.52206,856-0.70-2.57%
BBL44.37242,164-0.91-2.01%
CENX21.50159,862-0.24-1.10%
STNG3.20125,281-0.03-0.93%
TECK30.00491,306-0.64-2.09%
BHP49.65311,286-1.04-2.05%
CLF8.561,154,484-0.12-1.38%
ESV7.27519,170-0.16-2.15%
SRAX5.7078,749-0.05-0.87%
CVE10.69148,206-0.22-2.02%
FTR8.27245,631-0.03-0.36%
HMNY7.45295,116-0.19-2.49%
CERN72.0278,252-0.88-1.21%
ZNGA3.91233,401-0.06-1.51%
USFD32.0987,393-0.36-1.11%
VIV15.6064,874-0.12-0.76%
CYH5.08200,983-0.07-1.36%
FIT5.55323,071-0.09-1.60%
WU20.96443,569-0.16-0.76%
WTI4.77231,426-0.11-2.25%
RIG11.98564,479-0.22-1.80%
BSMX7.57264,781-0.12-1.56%
CHK4.221,806,471-0.06-1.40%
GGB4.61155,722-0.05-1.07%
OCLR6.85611,867-0.11-1.58%
SHPG146.40115,413-1.15-0.78%
TEUM2.34438,937-0.04-1.68%
JMEI3.58336,082-0.12-3.24%
PDS3.71354,701-0.03-0.81%
COG28.61108,267-0.27-0.93%
CNCE20.3182,905+0.16+0.79%
ERIC6.94172,079-0.08-1.14%
EMR73.32157,843-0.59-0.80%
SLB77.46448,528-0.51-0.65%
LYG3.9485,717-0.02-0.51%
IAG6.01395,945-0.07-1.15%
ROKU42.70245,985-0.68-1.57%
FCAU23.16351,479-0.23-0.98%
GCAP8.53161,976+0.13+1.55%
LLY86.47268,753-0.51-0.59%
GPRO6.30381,444+0.07+1.12%
SIRI5.451,156,410-0.03-0.55%
CNHI14.8892,645-0.05-0.33%
GPOR13.12189,113-0.24-1.80%
TWTR25.041,387,385-0.37-1.46%
ING20.17157,473-0.14-0.69%
AZN35.43297,464-0.22-0.62%
BV5.47108,318-0.03-0.55%
MRO18.75928,867-0.07-0.37%
VRAY9.47101,852-0.13-1.35%
CRZO24.0887,491-0.25-1.03%
FCX19.58582,518-0.17-0.86%
RDS.A70.54250,302-0.34-0.48%
MT36.90292,599-0.26-0.70%
AKAM65.1180,345-0.41-0.63%
IP62.20111,134-0.06-0.10%
COP59.91245,330-0.14-0.23%
OAS9.22629,374-0.05-0.54%
RENN11.18103,919-0.24-2.10%
EC16.8991,946+0.02+0.12%
CMCSA42.41608,556-0.03-0.07%
VZ51.86541,335-0.11-0.21%
WPX15.00128,997-0.07-0.46%
OKTA26.9196,984-0.09-0.33%
RDS.B72.52157,845-0.18-0.25%
TS34.41153,942-0.13-0.38%
SYMC28.71179,241-0.11-0.38%
GPS33.96100,297+0.09+0.27%
SKX38.55117,955-0.03-0.09%
XOM87.44237,392-0.08-0.09%
CVX133.80129,765+0.20+0.15%
SNY44.76124,942-0.02-0.04%
CBI18.93137,678-0.08-0.42%
APC58.88152,950-0.10-0.17%
BAX68.13117,545-0.21-0.31%
NBL32.39209,756+0.16+0.50%
T36.91775,499+0.01+0.03%
GNTX23.00108,141+0.02+0.09%
TEVA21.901,551,265-0.17-0.77%
HSBC54.96148,119+0.13+0.24%
APA47.45223,151+0.29+0.61%
PM104.59589,519+0.09+0.09%
WMB33.41159,586+0.20+0.60%
UAL78.28161,262-0.12-0.15%
AR19.9188,446+0.04+0.20%
ATI28.8194,501+0.11+0.38%
NBR8.34455,252+0.15+1.83%
CSCO41.011,622,040+0.14+0.34%
LLNW4.31190,003+0.08+1.89%
STX51.84469,591+0.58+1.13%
ABBV102.03219,899+1.69+1.68%
NUE69.90203,561+0.88+1.27%
X39.61655,399+0.47+1.20%
BTE3.38162,058+0.04+1.20%
SN6.04254,673+0.05+0.83%
CNIT2.99139,382+0.06+2.01%
FOSL9.64173,858+0.26+2.77%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.