Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
DY92.647,178,200-23.56-20.28%
ARDX4.552,722,900-1.10-19.47%
MYND2.58348,800-0.58-18.35%
EXPI15.39236,000-3.16-17.04%
BOXL6.60345,000-1.26-16.03%
LGCY6.522,979,800-1.23-15.87%
TGA2.241,550,600-0.40-15.15%
KTOV2.38633,900-0.39-14.08%
UAVS2.54744,500-0.39-13.31%
CARV5.90543,800-0.88-12.98%
EVFM4.10789,100-0.61-12.95%
BPT26.851,476,200-3.75-12.25%
ATXI3.59134,200-0.50-12.22%
QES9.1989,500-1.27-12.14%
USAK23.27261,400-3.14-11.89%
SKY28.73138,400-3.74-11.52%
MLNT6.50669,800-0.80-10.96%
TRXC3.077,202,900-0.36-10.50%
INAP9.71735,200-1.11-10.26%
AMPE2.111,566,000-0.24-10.21%
BVX3.7691,000-0.42-10.05%
EGY2.153,509,900-0.24-10.04%
EPE2.982,413,100-0.33-9.97%
GALT4.16624,200-0.46-9.96%
SHOS2.30216,700-0.25-9.80%
MHH16.3381,700-1.77-9.78%
TOL39.467,727,800-4.17-9.56%
AZO602.001,889,400-63.09-9.49%
PFMT2.2374,900-0.23-9.35%
TELL11.151,120,900-1.09-8.91%
PES5.651,575,800-0.55-8.87%
XRF3.35152,400-0.32-8.72%
DEPO6.693,741,600-0.63-8.61%
MNRO52.151,130,600-4.80-8.43%
CBIO24.80352,400-2.24-8.28%
HAIR3.49161,300-0.31-8.16%
AIR43.91717,700-3.79-7.95%
GES23.801,887,000-2.05-7.93%
VOC5.30125,600-0.45-7.83%
AQMS3.66912,800-0.31-7.81%
SUPV18.771,024,700-1.59-7.81%
SRRA2.37489,100-0.20-7.78%
LBY6.31968,400-0.53-7.75%
ALNA14.76153,000-1.23-7.69%
EMITF2.19165,300-0.18-7.59%
XENE5.55174,800-0.45-7.50%
NDSN129.251,318,900-10.37-7.43%
FBIO3.26255,600-0.26-7.39%
SSC2.53332,200-0.20-7.33%
AXAS3.004,250,200-0.23-7.12%
SHLD3.383,212,100-0.25-6.89%
APLS19.86392,800-1.46-6.85%
AOI18.00195,200-1.30-6.74%
WIFI20.06421,300-1.45-6.74%
SD14.091,030,600-1.01-6.69%
CCJ10.625,378,600-0.76-6.68%
SSI2.99447,700-0.21-6.56%
EIGR13.70388,900-0.95-6.48%
NEWA11.51158,800-0.79-6.42%
BNFT33.001,706,600-2.25-6.38%
RTTR3.12457,600-0.20-6.02%
JCP2.3549,754,000-0.15-6.00%
ELTK4.1452,900-0.26-5.91%
ERF12.582,096,800-0.79-5.91%
NOAH63.31585,000-3.94-5.86%
MCEP2.10136,500-0.13-5.83%
REN33.75520,000-2.03-5.67%
DCPH25.67193,500-1.54-5.66%
PSTG22.2514,643,399-1.33-5.64%
XTNT6.0562,400-0.36-5.62%
TPIV3.4476,900-0.20-5.49%
PEIX3.50380,200-0.20-5.41%
MIME41.31451,800-2.34-5.36%
KPTI18.82646,600-1.06-5.33%
UPL2.137,059,600-0.12-5.33%
MARK4.63423,500-0.26-5.32%
AGTC5.3560,400-0.30-5.31%
HMHC6.30327,200-0.35-5.26%
IIN29.7072,000-1.65-5.26%
RUBI2.34393,300-0.13-5.26%
PME3.25126,300-0.18-5.25%
AIHS6.9068,500-0.38-5.22%
RH98.33607,100-5.39-5.20%
RIOT7.85617,100-0.43-5.19%
AAC11.69147,800-0.64-5.19%
UUUU2.01418,900-0.11-5.19%
WLL50.487,944,900-2.74-5.15%
HOME35.01554,000-1.89-5.12%
WPX18.199,543,700-0.98-5.11%
CCRC16.25243,200-0.87-5.08%
ELVT8.04248,100-0.43-5.08%
GOGO4.892,778,300-0.26-5.05%
TXMD5.853,392,800-0.31-5.03%
CRON6.243,414,000-0.33-5.02%
MOTS4.73100,700-0.25-5.02%
ARTW2.85116,900-0.15-5.00%
YELP44.162,341,000-2.29-4.93%
CLSN2.51243,900-0.13-4.92%
ENV52.551,623,400-2.70-4.89%
RNN2.17285,000-0.11-4.82%
CLCT14.4498,000-0.73-4.81%
CVGI8.32257,800-0.42-4.81%
VCEL13.901,098,000-0.70-4.79%
CRZO26.595,150,200-1.32-4.73%
CRR10.67502,600-0.52-4.65%
HEES37.95240,200-1.84-4.62%
CRNT3.11474,700-0.15-4.60%
CLUB10.45174,000-0.50-4.57%
DXPE40.09102,800-1.92-4.57%
FTK3.351,328,300-0.16-4.56%
RSPP46.64990,600-2.23-4.56%
INST40.90272,500-1.95-4.55%
ASPS28.18272,400-1.34-4.54%
IGT28.467,875,900-1.35-4.53%
RRGB57.95996,900-2.75-4.53%
QLYS73.05320,700-3.45-4.51%
ABDC6.66103,000-0.31-4.45%
AT2.15426,700-0.10-4.44%
GDS37.414,075,500-1.72-4.40%
MBIO7.01113,500-0.32-4.37%
TRN34.984,888,200-1.60-4.37%
NDRO3.30506,900-0.15-4.35%
AMN56.30425,400-2.55-4.33%
TREX113.65135,700-5.09-4.29%
HEAR15.312,149,100-0.68-4.25%
DNR4.2925,610,199-0.19-4.24%
NDLS9.05172,600-0.40-4.23%
QHC4.31402,300-0.19-4.22%
ATTU10.49178,200-0.46-4.20%
CXO147.441,601,200-6.46-4.20%
JELD28.04435,100-1.23-4.20%
HRI57.43114,000-2.49-4.16%
REI15.41865,800-0.66-4.11%
BLPH2.34553,700-0.10-4.10%
QD9.205,693,600-0.39-4.07%
TWOU91.64806,700-3.89-4.07%
APT3.5557,200-0.15-4.05%
BCEI35.52627,300-1.50-4.05%
RYAM18.26752,300-0.77-4.05%
GTT47.55383,600-2.00-4.04%
EV55.721,448,900-2.34-4.03%
URI166.781,127,300-7.00-4.03%
OKTA48.511,391,700-2.03-4.02%
MLP10.8053,800-0.45-4.00%
SHOP138.752,760,300-5.76-3.99%
MTDR31.801,283,700-1.32-3.99%
GPOR10.654,746,500-0.44-3.97%
SNMP12.10134,000-0.50-3.97%
KALA14.79148,500-0.61-3.96%
QUOT13.45256,700-0.55-3.93%
ELOX14.2155,100-0.58-3.92%
RRC15.459,516,199-0.63-3.92%
WTI8.346,364,700-0.34-3.92%
ICD4.91190,300-0.20-3.91%
MPO13.56110,100-0.55-3.90%
NSP88.00617,500-3.55-3.88%
RYTM29.84186,500-1.20-3.87%
CVGW93.25117,800-3.75-3.87%
ETH23.70137,300-0.95-3.85%
TRVG4.74542,600-0.19-3.85%
AGI5.012,280,100-0.20-3.84%
DNOW14.801,525,100-0.59-3.83%
PRPH4.0279,400-0.16-3.83%
ESTE9.59161,200-0.38-3.81%
CLWT3.8079,300-0.15-3.80%
SHW375.971,083,000-14.82-3.79%
DK50.642,941,400-1.99-3.78%
FENC10.6973,300-0.42-3.78%
CASA19.95548,600-0.78-3.76%
MTZ48.60937,500-1.90-3.76%
GRPN4.6210,233,101-0.18-3.75%
AKCA21.88114,200-0.85-3.74%
CDLX19.36265,800-0.75-3.73%
ODP2.323,559,300-0.09-3.73%
ADMS29.74704,100-1.15-3.72%
AMWD85.30153,300-3.30-3.72%
FLL3.3670,200-0.13-3.72%
BLBD19.50119,500-0.75-3.70%
TREE265.45156,600-10.20-3.70%
IFRX34.0865,100-1.30-3.67%
NR10.50434,200-0.40-3.67%
GMS28.97392,300-1.10-3.66%
IEP67.20144,100-2.55-3.66%
HPR7.142,091,500-0.27-3.64%
SITE77.03325,700-2.91-3.64%
ITI5.31134,500-0.20-3.63%
SFIX20.471,159,300-0.77-3.63%
AIT69.30278,300-2.60-3.62%
BBY75.474,839,000-2.83-3.61%
PLUG2.143,300,200-0.08-3.60%
CVTI30.6281,400-1.14-3.59%
KL18.86647,800-0.70-3.58%
TUSK34.60331,400-1.28-3.57%
IMMY2.1774,100-0.08-3.56%
PARR17.42263,700-0.64-3.54%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.