Akcieatrhy  >  Komodity  >  Už se perou?! Aneb, která alternativní investice je ta nejlepší? - PR
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 25.08.2015

Už se perou?! Aneb, která alternativní investice je ta nejlepší? - PR článekJe lepší kupovat zlato, diamanty, pronajímat byty nebo uložit peníze do poštovních známek? Přijďte si poslechnout experty na různé druhy alternativních investic, kteří zasedanou k debatnímu stolu na konferenci Trading Expo & Alternativní investice v pátek 4. 9. od 12:00 do 13:00 hod. na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
 

Na čem se shodnou a o co se budou přít?


V panelu proti sobě zasednou:


Zlato a stříbro

Martin Kopáček, SILVERUM s.r.o., manager obchodníka s investičním stříbrem a zlatem, burzovní analytik, trader a lektor „finakademie.cz“

Drahé kameny

Michal Spurný, předseda představenstva, TrustWorthy Investment CZ a.s.

Pronájmy bytů

Pavel Řehulka, Realitní centrum s.r.o., marketingový poradce a soudní znalec, autor kurzu „Jak pronajímat byty“

Zemědělská půda

Petr Novotný, Investiční web, zemědělská půda šéfredaktor internetového portálu „investicniweb.cz“

Filatelie

David Kopřiva, Burda Auction, soudní znalec v oboru ekonomika-ceny a odhady ve filatelii, znalec Svazu českých filatelistů

Po skončení kulatého stolu se můžete zúčastnit bloku přednášek, které mají za cíl představit různé druhy alternativních investic od drahých kovů až po víno.

Kompletní přehled všech témat najdete na www.tradingexpo.cz.

Konference Trading Expo & Alternativní investice je součástí doprovodného programu veletrhů Investor a Sběratel, které probíhají na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany od 3. do 5. září.

Veletrh Investor letos hostí např. Národní banku Ukrajiny, největšího čínského producenta investičního zlata China Gold Coin Incorporation, jednoho z nejvýraznějších německých obchodníků s mincemi a zlatem Emporium Hamburg nebo aukční domy Künker, Rauch, Gärtner a Schlegel.

Zájemci o alternativní investice do mincí, medailí, filatelie, zlata, stříbra nebo diamantů zde budou moci na jednom místě porovnat nabídku více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Řada zahraničních firem se v rámci českého trhu prezentuje pouze na veletrhu Investor a návštěvníci tak mají možnost nakoupit zboží, které není jinde v prodeji.

Vstup na konferenci Trading Expo & Alternativní investice je zdarma, počet míst v sále je však omezen.
Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Lubomir | 31. 12. 2015 14:53
Já jsem fanouškem zlata (http://www.investice.cz/zlato/t79/) a stát si za tím určitě budu :)
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.