Akcieatrhy  >  Investice  >  Veletrh Investor představí více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. PR článek.
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 20.08.2015

Veletrh Investor představí více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. PR článek.


 
Národní banka Ukrajiny, největší čínský producent investičního zlata China Gold Coin Incorporation, jeden z nejvýraznějších německých obchodníků s mincemi a zlatem Emporium Hamburg nebo aukční domy Künker, Rauch, Gärtner a Schlegel se představí na pátém ročníku mezinárodního veletrhu Investor. Ten proběhne společně s osmnáctým ročníkem veletrhu Sběratel od 3. do 5. září 2015 na výstavišti PVA EXPO Praha – Letňany
 
Zájemci o alternativní investice do mincí, medailí, filatelie, zlata, stříbra nebo diamantů zde budou moci na jednom místě porovnat nabídku více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Řada zahraničních firem se v rámci českého trhu prezentuje pouze na veletrhu Investor a návštěvníci tak mají možnost nakoupit zboží, které není jinde v prodeji. 
 
Návod jak začít investovat do různých typů alternativních komodit nabídne začínajícím investorům konference Trading Expo & Alternativní investice, která se koná ve dnech 3. a 4. 9. jako doprovodný program veletrhu. „Vedle téměř dvou desítek přednášek bude určitě zajímavou událostí kulatý stůl, u kterého budou obhájci různých typů investic (drahé kovy, diamanty, pronájmy bytů, poštovní známky ad.) hledat odpověď na otázku, „Která investice je ta nejlepší“. Sám jsem zvědavý, k čemu dospějí.“ říká organizátor veletrhu Jindřich Jirásek. Kompletní přehled přednášek, mezi kterými nechybí ani téma investic do vína nebo do zemědělské půdy najdete na www.tradingexpo.cz.
 
Konference Trading Expo & Alternativní investice se koná ve stejných prostorách jako mezinárodní veletrhy Sběratel a Investor. Registrovaní návštěvníci konference mají na oba veletrhy vstup zdarma.
 
 
 
Kontakt:
 
Mgr. Jana Kratochvílová  
GSM: +420 725 547 913                                    
Tel.: +420 221 419 220                             
e-mail: j.kratochvilova@omnimedia.cz
www.omnimedia.cz    
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.