Akcieatrhy  >  Komodity  >  Komodity-energie  >  Ropa  >  Vydrží současný růst cen ropy?
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 10.08.2016

Vydrží současný růst cen ropy?
Cena ropy opět zamířila vzhůru a eliminovala část svých ztrát v posledních týdnech. Máme nyní potvrzeno, že začíná nový denní cyklus (DC) a také se objevují známky začátku nového investičního cyklu (IC). 
 
Ropa vytvořila nové lokální minimum na úrovni 44 USD a poté prudce zamířila vzhůru, kdy prorazila klesající trendovou čáru. Uzavírací cena nad desetidenním klouzavým průměrem potvrdila, že se nacházíme v nové fázi denního cyklu (DC). Nyní bude záležet na tom, zda se dostaví nový investorský cyklus, který by potvrdil růst v dalším období.
 
 
 
Z hlediska sentimentu došlo k dostatečně velikým výprodejům, aby se objevila možnost, že bylo vytvořeno minimum investičního cyklu a začne nový investiční cyklus. I když pesimismus neklesl k minulým hodnotám, stále je ho dost na to, aby mohlo dojít ke změně směru. Pozitivní je také to, že doba poklesu je delší, než odpovídá průměrné době poklesu. To by mohlo naznačovat trvalejší obrat směru. 
 

 
Cena ropy vytvořila nové minimum denního cyklu, takže lze v období jednoho až dvou týdnů očekávat růst cen. Nicméně protože se cena ropy stále nachází v klesajícím trhu, dojde určitě k nějakému výraznějšímu poklesu, který bude ještě nějakou dobu pokračovat.

 
 
 
 
Zdroj: Bob Loukas
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.