Akcieatrhy  >  Investice  >  Dluhopisy  >  Výnosy vládních dluhopisů
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 25.04.2017

Výnosy vládních dluhopisů
TNX – výnosy 10 letých vládních dluhopisů USA získaly v minulém období 0,22 % a zakončily na hladin 22,37. Indikátor RSI s periodou 14 zůstává pod vlastním klouzavým průměrem s periodou 20, což je známkou poklesu. Pokud by mělo dojít k proražení podpory na hladině 23,35, pak by to otevřelo možnost poklesu ke hladině 20,00.
 
Na měsíčním grafu vidíme, že dlouhodobá trendová klesající čára posloužila jako resistence a zastavila poslední růst. Coppockova křivka nepotvrzuje minimum z roku 2012 a test roku 2016 zřejmě tvoří minimum 30 letého poklesu úrokových výnosů.
 
Cykly: konvergence minim cyklů nastává v pozdním dubnu, začátku května. Krátkodobý cyklus má minimum 25. dubna 2017.


 

 
Zdroj: Ed Carlson
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.