Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 29.05.2014

Zlato a SP500 – intradenní analýza Elliottovy vlny


 
 
Index S&P je stále v rostoucím trendu, nicméně protože impulsní vlna dosáhla své páté vlny, očekáváme během následujících obchodních seancí mírnou korekci (vyznačená modře). Tato korekce by měla vytvořit vlnu (iv) a její minimum by se mohlo pohybovat na úrovni 1900. Tato úroveň by také měla sloužit jako podpora. 

 
S&P500 (červen 2014) 1h Analýza Elliottovy vlny
 
Na zlatě došlo během posledních 24 hodin k učebnicovému impulsnímu poklesu bez překrývání vln. Impulsní vlna se skládá z pěti vln a předpokládáme završení pětivlnové formace dalším poklesem k úrovni 1255 USD. Úroveň 1267/1268 USD tvoří resistenci pohybu vzhůru. 

 
Zlato 1h Analýza - Elliottovy vlny
 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Gregor Horvat 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.