Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 02.02.2015

Cena zlata a cena stříbra v minulém 5. týdnu 2015 a výhled
Následují cenové grafy, jak se vyvíjela v minulém týdnu cena zlata a cena stříbra. Zlato i stříbro jsou klasické investice. Pravidelná analýza zahrnuje vývoj, ke kterému došlo v minulém týdnu. Grafy zahrnují ticker GLD, což je akciový fond sledující cenu zlata na NYSE (New York Stock Exchange), SLV, což je akciový fond sledující cenu stříbra na NYSE, GDX je akciový fond sledující cenu těžařů drahých kovů na NYSE, stříbro, XGD.TO je akciový index sledující cenu zlata na Torontské burze v Kanadě a CEF je kanadský akciový index sledující drahé kovy na Torontské burze v Kanadě (Toronto Stock Exchange).
 


GLD – po nákupním signálu


 
SLV – po nákupním signálu


 
GDX – po nákupním signálu


 
XGD.TO – po nákupním signálu


 
CEF – po nákupním signálu


 
 
Stále silnější dolar definitivně prorazil vzhůru po sedmi letech budování základny a po dvaceti letech klesajícího trhu. Nicméně mnozí analytici stále doporučují vyhnout se dolaru. Připomíná to stejná doporučení, která byla slyšet v letech 2001 až 2002, před nastartováním deset let trvajícího zlatého růstového trendu. 

Závěr
Dlouhodobý vývoj – po hlavním prodejním signálu z března 2012, kdy $HUI byl na úrovni 550.
Krátkodobý vývoj – po nákupních signálech
Sektorový cyklus zlata – růst od 14. 11.
Stále se nacházíme v klesajícím trhu, trh sice roste, ale potenciál růstu bude pravděpodobně omezen.
COT data stále naznačují do budoucna nižší ceny.
 
 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Jack Chan 
 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.