Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 08.09.2014

Zlato v minulém 36. týdnu a výhled
GLD –  po prodejním signálu
 
 
SLV – po prodejním signálu.
 
 
GDX – po prodejním signálu.
 
 
XGD.TO – po prodejním signálu.
 
 
CEF – po prodejním signálu.
 
 
Silný dolar pro drahé kovy nepředstavuje podporu
Od doby vzniku nákupního signálu na USD v roce 2011 se ceny drahých kovů podstatně propadly. Do té doby, než dojde k obratu v tomto vývoji, doporučujeme obchodovat zlato a sektor zlata, ale nedržet investice z dlouhodobého pohledu. 


 
Tento dlouhodobý graf pěkně zobrazuje souvislost mezi hodnotou dolaru a zlata. Také je zde hezky vidět, proč navzdory fundamentálním datům a sentimentu na trhu se mnozí z nás v posledních letech zamilovali do žlutého kovu. 
 
Závěr
Dlouhodobý vývoj – po hlavním prodejním signálu z března 2012.
Krátkodobý vývoj – po prodejních signálech
Sektorový cyklus zlata – pokles od 8. 8.
COT data naznačují, že drahé kovy vytvořily vrchol.
 
Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Jack Chan 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.