Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 13.10.2014

Zlato v minulém 41. týdnu a výhled 
GLD –  nový nákupní signál
 
SLV – po prodejním signálu.
 
GDX – nový nákupní signál.
 
XGD.TO – nový nákupní signál.
 
CEF – po prodejním signálu.
 
Od posledního nákupního signálu USD v roce 2011 poklesly zlato a stříbro podstatně dolů. Nyní dolar testuje horní resistenci, a pokud bude průraz úspěšný, ovlivní to drahé kovy na velmi dlouhou dobu.
 
USD vytvářel základnu pro svůj růst od roku 2008. V tom roce totiž skončilo jeho 23 let trvající posilování, které začalo v roce 1985. 
 
Závěr

Dlouhodobý vývoj – po hlavním prodejním signálu z března 2012.
Krátkodobý vývoj – po smíšených signálech
Sektorový cyklus zlata – pokles od 8. 8.
COT data naznačují, že obchodního dna ještě nebylo dosaženo.

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Jack Chan Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.