Akcieatrhy  >  Alternativni-investice  >  Bitcoiny  >  Bitcoiny

Bitcoiny, bitcoin kurz


 Pokud se Vám nenačítají správně grafy, prosíme nainstalujte si novější verzi internet explorer nebo použijte google chrome.

Bitcoin
je digitální měna vytvořená v roce 2009, která nabízí příslib nižších transakčních poplatků než tradiční on-line platební mechanismy a na rozdíl od ostatních měn je provozována decentralizovaným orgánem. 
 
Systém funguje tak, aby opravdu nikdo nemohl měnu ovlivňovat, padělat, zmrazit účty, ovládat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. Obchodování neřídí žádné centrum, kam byste mohli přijít a zavřít ho nebo určovat pravidla. Celkové množství bitcoinů je determinováno předem a vydávání bitcoinů do oběhu je určeno zdrojovým kódem. 
 
V současné době se zisky z transakcí daní standardní sazbou daně z příjmu fyzické osoby. Nedaněné zisky lze realizovat pouze držením bitcoinu déle než 1 kalendářní rok. 

Cena Bitcoin se může nepředvídatelně zvýšit nebo snížit. Bitcoin je třeba vnímat jako vysoce rizikové aktivum, a nikdy byste zde neměli ukládat peníze, které si nemůžete dovolit prodělat. 

Žádnou transakce nelze zvrátit. Může ji vrátit pouze osoba, která finanční prostředky přijímá. To znamená, že byste se měli postarat o to, aby obchod, abyste prováděli transakce pouze s lidmi a organizacemi, které znáte a kterým věříte, nebo kteří mají zavedenou pověst. Bitcoiny mohou však odhalit překlepy a obvykle Vám nedovolí poslat peníze na neplatnou adresu omylem. 

Pro užívání bitcoinů Vám může pomoci bitcoinová peněženka.
 
 
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.