Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 03.06.2015

Deutsche Annington: koupitAkcie Deutsche Annington patří mezi nejvíce preferované tituly SG v rámci evropského realitního sektoru. Z krátkodobého pohledu nyní vidíme akcie Deutsche Annington jako atraktivní, protože jejich cenu by v následujících měsících měly podpořit očekávání ohledně pozitivních dopadů akvizice konkurenční společnosti Gagfah a zároveň přetrvávající prostředí nízkých úrokových sazeb. Krátkodobou cílovou cenu stanovujeme na 34,5 EUR za kus.

Krátkodobé doporučení KB: Krátkodobou cílovou cenu pro akcie Deutsche Annington stanovujeme na 34,50 EUR, tj. těsně pod jejich dosavadním historickým maximem. Investiční horizont stanovujeme na čtyři měsíce a stop loss pokyn na 27,30 EUR. Potenciální zisk z našeho doporučení tak je oproti poslední ceně akcií Deutsche Annington 12,4 %, potenciální ztráta 11,1 %.

Celková analýza ZDE.
 
Autor: Miroslav Frayer
Economic & Strategy Research
 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.