Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 05.12.2014

Černý pátek na trhu s benzínem


 
 
Graf ceny benzínu následuje vývoj na ropě. Klesající prapor byl proražen pěknou cenovou akcí.
 

 
Po proražení pětibodové obracející formace jsem získal cílovou cenu změřením výšky postranního kanálu a přiložením k oblasti proražení. Tím jsem získal cílovou cenu 181, která se nachází poblíž spodní trendové čáry. Za normálních okolností by to byla dobrá oblast pro nějakou konsolidační formaci, nebo jako příprava na akci „dopad a propad“. Nicméně zde bude asi řídícím faktorem vývoj na ropě. Pokud cena benzínu prorazí spodní trendovou čáru, bude to znamenat, že benzín chce klesat rychleji, než mnozí z nás očekávali. Musíme nyní počkat, jak se bude cena benzínu chovat, až dojde k oblasti spodní trendové čáry. Na grafu si můžeme povšimnout oblasti, kde by cena mohla vytvořit reverzní symetrii k růstu v letech 2010 až 2011 (červené šipky).

 
Vývoj ceny ropy je jen jednou částí skládačky, která vede k deflační spirále. Tak se to alespoň jeví z mého pohledu. Když si začnete dávat vše do souvislostí a sledovat při tom dlouhodobé grafy komodit a měn, dojdete k závěru, že deflační spirála se začala odvíjet právě teď. Mnoho lidí určitě bude hovořit o tom, kdy ta deflační spirála začne, budou hledat její začátek, hovořit o ní a nebudou mít ponětí, že jim startuje přímo před nosem.

Čtěte dále:
Černý pátek na trhu s ropou

Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Rambus Chartology
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.