Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza – DAX a stříbro
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 24.05.2017

Elliottova analýza – DAX a stříbro
Dax se v současné době obchoduje v oblasti resistence, poblíž fibonacciho hladin 0,5 a 0,618. Tyto hladiny obvykle představují bod obratu. Pokud k takovému vývoji dojde, bude to znamenat další oslabování v krátkodobém horizontu. Pohyb ceny pod vlnu B bude indikací dalšího oslabování.

DAX, 1h


 
Stříbro se připravuje na silné zotavení směrem do vlny 3)/C). To by znamenalo další růst v následujících dnech směrem k úrovni 17,46 až 17,70. Na těchto úrovních leží fibonacciho hladina1,618, která je obvykle cílovou stanicí pro pohyb ceny. Také proražení horní trendové čáry kanálu naznačuje další růst a vytváří podporu pro minoritní korekci.

Stříbro, 1h

 

 
 
Zdroj: Gregor Horvat 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.