Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  ES_F E-Mini S&P500 Elliottova analýza
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 29.05.2017

ES_F E-Mini S&P500 Elliottova analýza
Střednědobý pohled na Elliottovy vlny ES_F E-Mini S&P500 naznačuje, že růst k hodnotě 2403,75 skončil minoritní vlnou A. Minoritní vlna B se vyvíjí v současné době. Expandovaná struktura Flat je tvořena minutovou vlnou ((a)), která skončila na úrovni 2379, minutovou vlnou ((b)), která skončila na úrovni 2404,5, a minutovou vlnou ((c)) z vlny B, která skončila na úrovni 2344,5. Po dokončení poklesu začal index opět růst v nové vlně směrem vzhůru z úrovně 2344,5 a nyní to vypadá na rozvíjení 5 vlnné impulsní struktury, kde minutová vlna (i) byla ukončena na hladině 2375, minutová vlna (ii) byla ukončena na hladině 2361 a minutová vlna (iii) zatím zůstává ve vývoji s předpokládaným růstem k hodnotě 2423,13 neboli 161,8% fibonacciho úrovně minutové vlny (i). Můžeme předpokládat poklesovou minutovou vlnu (iv), která přijde ke slovu po ukončení vývoje minutové vlny (iii). Minutová vlna (iv) by měla mít několik vnořených vln a jedna bude rostoucí. Poslední růst také posunuje nadřazenou minutovou vlnu ((i)) do impulsního charakteru a vytváří divergenci v hybnosti trhu. 
 
Jakmile bude dokončena minutová vlna ((i)), měl by index klesnout a vytvořit v minutové vlně ((ii)) 3, 7, nebo 11 korektivních vlna z minima z 18. 5. (2344.7) teprve potom lze předpokládat další růst. Protože cena ES_F E-Mini S&P500 prorazila předchozí maximum na hladině 2404,5, tak to vytváří předpoklady pro růst následující vlny výš. Nicméně by pokles neměl být větší než k hladině 2344,7. Nechtěli bychom vidět větší pokles a líbilo by se nám, kdyby se opět objevili nakupující jakmile bude vývoj v minutové vlně ((ii)) dokončen. Minimum na hladině 2344,7 by mělo vydržet.

ES_F E-Mini S&P500 1H

 
 
 
 
Zdroj: Elliottwave-Forecast, Vantage Fx
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.