Akcieatrhy  >  

O portáluWebový portál akcieatrhy.cz působí od roku 2009 jako analytický server s komplexním a nezávislým pohledem na kapitálové trhy. Pravidelně nabízí aktualizovaný servis zajímavých a pragmatických článků o investování a vůbec o všem co s tím souvisí. Snaží přinášet hlubší pohled na aktuální události a publikovat exkluzivní a důvěryhodné informace. Nabízí odborné články, online kurzy akcií a měn, futures na indexy, ankety, původní zprávy, souvislé přehledy a seznamy investičních produktů jako ETF, ETN, IPO apod. Webový portál je zcela neutrální, proto uspokojí jak náročné čtenáře, tak začínající investory. 
 
S důrazem na kreativitu a profesionalitu týmové práce napomáháme automatizovat proces investičního rozhodování nabízením dynamických a progresivních obchodních nápadů pro všechny typy obchodníků. Vždy se snažíme nacházet jen ta nejlepší řešení, avšak neopomíjíme možnost, že již staré a ověřené řešení může být stále tím nejlepším řešením.
 


 
Registrovat se můžete zde
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.