Akcieatrhy  >  Komodity  >  Komodity-energie  >  Ropa  >  Ropa čeká na pokles
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 12.04.2017

Ropa čeká na pokles
Krátkodobý pohled Elliottovy analýzy na ropu (CL_F) naznačuje, že cyklus, který začal na minimu 22. března, vytvořil dvojitou třívlnnou strukturu, kde minutová vlna ((w)) skončila na hladině 50,85 a minutová vlna ((x)) na hladině 49.88. Minutová vlna ((y)) je ve vývinu a její vnitřní struktura také vytváří třívlnnou strukturu, kde minutová vlna ((w)) končí na hladině 52,94 a minutová vlna (x) klesá a končí na hladině 51,49. 
 
Z krátkodobého hlediska, pokud pokles zůstane nad hladinou 51,51, lze očekávat růst k hladinám 53,71 až 54,61, čímž by došlo k ukončení minoritní vlny 1 a tím by skončil i cyklus z 22. března. Zatím to nevypadá, že by se objevili na CL_F prodejci, takže po poklesu sestávajícím z 3, 7, nebo 11 vln budeme očekávat pokračování růstu.
 
 
 
 
Zdroj: Elliottwave-Forecast
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.