Akcieatrhy  >  Alternativni-investice  >  Venture capital investice

Venture capital


 
 
Venture capital neboli Rizikový kapitál je finanční kapitál poskytovaný růstovým společnostem v rané fázi jejich vývoje. Existuje zde vysoký potenciál zisku, je však možné utržit i kompletní ztrátu majetku. Fondy Venture capital vydělávají peníze tím, že vlastní kapitál ve společnostech, kterým peníze půjčily. Tyto společnosti mají obvykle nějakou novou technologii nebo obchodní model v high-tech odvětvích, jako jsou biotechnologie nebo IT. 
 
Rizikový kapitál je atraktivní pro nové společnosti s omezenou provozní historií, které jsou příliš malé na to získávat kapitál na veřejných trzích, a nebo nedosáhli bodu, kdy jsou schopny zajistit si bankovní úvěr. Výměnou za vysoké riziko, získají investoři rizikového kapitálu významný vliv na rozhodování podniku, kromě významné části vlastnictví společnosti (a tudíž hodnoty). 


Pokud máte zájem o bližší informace z oblesti Venture capital, neváhejte nás kontaktovat.

 
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.