Akcieatrhy  >  Analyzy  >  On-line videosemináře - akcie, technická analýza, oscilátory, japonské svíce, klouzavé průměry, indikátory, psychologické indikátory, eliottovy vlny

On-line videosemináře - akcie, technická a psychologická analýza, japonské svíčky ...


 


Videokurz: „Technická analýza a obchodní algoritmické systémy“


Nemáte možnost se zúčastnit semináře? Chcete mít možnost se soustředit v klidu u svého počítače? Chcete si zvolit čas, který vám vyhovuje? Sledujte 4,5 hodiny uceleného výkladu o technické analýze:

Videokurz: „Technická analýza a obchodní algoritmické systémy“

Nejrozsáhlejší kurz technické analýzy na trhu. Získáte vědomosti ze všech myslitelných oblastí technické analýzy. Vysvětlení principů a psychologického pozadí cenových pohybů. Praktické příklady obchodních systémů vám umožní zvolit si ten systém, který vám nejlépe vyhovuje.

Kurz je určen jak začínajícím tak pokročilým investorům. Přináší celou řadu praktických rad, ponaučení a sofistikovaných postupů jak dosáhnout při obchodování co nejlepších výsledků.

Výklad je doplněn animacemi pro dokonalé pochopení problematiky. Máte možnost neomezeného přehrávání a stažení videa pro svoji potřebu, kdykoli a kdekoli.

Struktura semináře:

TA1 – Úvod a základy, money management (50 min)
TA2 – Co vše se dá vyčíst z jedné svíčky, klouzavé průměry, oscilátory, indikátory a pásma (60 min)
TA3 – Klasická technická analýza, supporty a resistence, cenové formace a jejich obchodování (17 min)
TA4 – Fibonacci a Eliottovy vlny (50 min)
TA5 – Statistika, časová analýza, objemy, cenová akce (46 min)
TA6 – Psychologické indikátory, obchodní systémy založené na čase, statistice, poziční obchodování (50 min)

Celková cena: 3500 Kč

Videokurz si můžete objednat na emailu: info@akcieatrhy.cz, případně můžete využít registrační dokument (word).

Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.